Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230278
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όταν η γυναίκα έχει ωραίο κώλο δεν έχει όνομα...Όλοι τη λένε κωλάρα!Είναι σαν τα καθαριστικά τζαμιών...Όλα είναι Άζαξ!

Την κωλάρα την έχω συναντήσει άλλες δυο φόρες στο παρελθόν.Μια πέρσι και άλλη μια φορά φέτος πριν την Μεγαλοβδομάδα,ήθελα να πάρω μια γερή τζούρα sex μπας και έβγαζα νηστεια!

Χτες ήταν η τρίτη φορά!Κάθε φορά που την συναντώ είναι και πιο ανανεωμένη,ομορφαίνει!Αφιχθείσα στην ώρα της καυλοντυμενη με στενό μαυρο φόρεμα και ψηλοτάκουνα,αεράτη και ευδιάθετη!

Τυπικές χαιρετούρες...και πριν πάει για μπανάκι της ξεκαθαρίζω ότι θα την γαμήσω μόνο από πίσω και ότι με το μουνί της δεν θα ασχοληθώ καθόλου!Σκάει μύτη από το μπάνιο τσιτσίδι,κορμί στημένο για άγριες προνοκαταστασεις,κωλάρα όπως προείπα και δυο μπουλόνια(ρώγες) βαρέων οχημάτων να ξεχωρίζουν πάνω στα μικρά βυζιά της!

Τσιμπούκι υγρό και βαθύ...και όταν το εργαλείο μου είχε φορτώσει καλά της λέω ΅πάμε για τον μονόλογο του λωκου΅...έβαλε λίγο λιπαντικό και αρχίζω να της καρφώνω τον πάτο κουταλατα...αλλάξαμε πολλές στάσεις...για αρκετή ώρα,έκανα ένα γύρο μακράς διάρκειας...και πάντα με την όπισθεν καρφωμένη!

Όταν ηρθε το τέλος στα 4ρα, τραβιέμαι και τις λέω να κάτσει λίγο να χαζέψω την κωλότρυπά της...είχε μεγαλώσει και φαρδύνει!Τότε κατάλαβα την ομοιότητα που έχει το πρωκτικό sex με το Caps Lock...και τα δυο μετατρέπουν το ΅ο΅ σε ΅Ο΅ !! Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 04, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
mamra81
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
441
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 atromitos24, fouxter, sobrero και 46 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2017
καλο αυτο με το caps lock, den to eixa skeftei Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΝαι!
05 Μαΐου, 2017
Γιατί μόνο 100€;Χμμμ;
05 Μαΐου, 2017
χαχααα ωραιος. Αξιος !Κατσικογάμης
05 Μαΐου, 2017
χαχαχαχα θεος για τα σχολια σου!! Μακαρι να μου απαντησει και μενα καποια στιγμη, μου εχει γινει αποθημενο
05 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

80 περνει χωρίς κώλο 100 με κώλο για μια ώρα αδερφέ μου
f21
f21
05 Μαΐου, 2017
Αξιος!! φοβερη κριτικη!!! η κοπελα φυσικα δεν παιζεται...
06 Μαΐου, 2017
πολύ καλη κριτικη, είναι βεβαια και τοι κοριτσι πολύ καλο!
06 Μαΐου, 2017
Δεν εχω λογια....ΑΞΙΟΣ ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
06 Μαΐου, 2017
.....ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΕΣ ΜΕ ΜΟΥΣΤΑΡΔΑ........!!
06 Μαΐου, 2017
Όταν η κρητική είναι έξυπνη και με ατάκες τσιμπάει και τα like σα στραγάλια. Ευγε....Προσκύνημα
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2