Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113980
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά απο μια σύντομη αποχή από το άθλημα είπα να επιστρέψω με την εν λόγω κορασίδα μιας και η φωτογραφίες της με κάναν πύραυλο. Συνεννόηση πολύ εύκολη. Μου έστειλε άμεσα το τγλεφωνο της με pm και με 2-3 μηνύματα είχε κλειστεί το ραντεβού. Της είχα ζητήσει απο το τηλεφωνο να φοράει ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα. Έφτασα λίγο νωριτερα στο ξενοδοχείο φρεσκαρίστηκα, έβαλα την τσοντουλα μου να μπω σε κατάλληλο κλίμα και περίμενα. Χτυπάει η πόρτα και μόλις την άνοιξα εμεινα μαλακας. Μου έγινε κάγκελο με το που την είδα. Ήταν έτσι όπως ακριβώς την ήθελα με τη μινι μαύρη φουστα της μέσα στην καυλα. Στην αρχή λίγο μαγκωμενη αλλα μόλις πέσανε τα πρωτα φιλιά έγινε ηφαίστειο. Με έβαλε κατω και μου έκανε ενα διαστημικό τσιμπουκι με θέα την κωλαρα και τη μοσχομυριστή μουναρα της. Πριν καταθέσω την γύρισα ιεραποστολικά για να βλεπω το προσωπο και της βυζαρες της. Είχα φτιαχτεί τόσο που έβαλα και τα αρχιδια μου μέσα της από την καυλα. Πολυ αληθοφανής συμμετοχή χωρίς περιττούς θεατρινισμούς και κάπως ετσι έληξε ο ά γύρος. Μπανακι και οι 2 και χαλαρή κουβεντούλα στα αγγλικά με χαδακια αγκαλίτσες κλπ. Δεν άργησε να μου ξαναγίνει πέτρα. Β γύρος με ένα υπέροχο τσιμπουκι και αριστοτεχνικο πέρασμα προφυλακτικού με το στόμα. Αυτή τη φορά την έστησα στα 4 γιατι ο κωλος της με είχε τρελάνει. Τέτοια κωλαρα ειναι για ξέσκισμα και δέχεται ανελέητο σφυροκόπημα με πολύ ευχαρίστηση. Αφου χόρτασα τη θεα του κωλου της την γύρισα παλι ιεραποστολικά με τα πόδια στους ώμους μου και μετα γύρω απο τη μέση μου. Και τις 2 φορές το μουνακι της με άρμεξε κανονικά με τους σπασμούς που έκανε. Κάναμε χαλαρά το ντουζακι μας μιλήσαμε λιγο ακομα και ανανεωσαμε το ραντεβού μας. Την επόμενη φορά θα προστεθεί στη συντροφιά μας και η Μαρίνα (αφου τσεκαριστεί πρωτα μονη της). Αν θα ξαναέβλεπα την κοπέλα; σίγουρα! Πέρασα πολυ όμορφα γιατι ειναι κορμάρα, πεντακάθαρη και έχει απίστευτο χιούμορ. Αυτα από μένα συναγωνιστές. Καλα να περνάτε και καλο βόλι σε όλους....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Ettore, Sproxe Garsia και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού