Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653143
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφου πρωτα εχω τηλεφωνησει και έχω ενημερωθει πως δουλευει το κοριτσι ετοιμαζομαι και σε 2 ωριτσες φτάνω στο κατάστημα ..3ος.
με το που φτανω με ενημερωνει η υπηρεσια πως μολις μπαινει μέσα για μισαωρο προγραμμα (ευτυχως).της λεω πως δεν θελω να δω αλλη και θελω να περιμενω και μου λεει οκ κατσε στον καναπε στο μεσα δωματιο δες τηλεοραση και με κερναει να πιω οτι θέλω..(ήταν πολυ ευγενικη αυτην την φοραΧμμμ;Χμμμ;)
μετα απο ένα μισαωρο με βαζει στο δωματιο και σε κάνα 5λεπτο ερχεται η τζεσικα εμφανισιακα γνωστο πως ειναι αλλωστε υπαρχουν και τοσες κριτικες..ΜατάκιΜατάκι
μου λεει περιμενε να βαλω σεντονια στο κρεβατι τα βαζει και με ρωταει πως ξεκιναμε..??παμε στο κρεβατι πρωτα??εκει εκανα την μαλακιαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! και λεω ας ξεκινησουμε με μασαζακι..ημουν αρκετα κουρασμενος μου εκανε και καλο μασαζακι και ειχα χαλαρωσει τοσο που περασε η ωρα χωρις να το καταλαβω..καποια στιγμη μου λεει δεν θες να παμε στο κρεβατι κοιταω την ωρα και ειχε περασει ενα μισαωρο περιπου..
της λεω πως περασε ετσι η ωρα ..μου λεει για αυτο σου ειπα να ξεκινησουμε μεΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςκαι βλεπουμε πως θα βγει το προγαμμα...Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
να μην τα πολυλογω καταφερε και με τελιωσε με την pse πιπα της στο πενταλεπτο λιγο ξεκουραση και μετα παλι πιπα, sex και τελειωμα στο στομα της ΠροσκύνημαΠροσκύνημακαι αφου ειχαμε συμπληρωσει και μια ωρα..
μου περασε απο το μυαλο να την παρω αλλη μια ώρα καπάκι αλλά λεω ασε υπεβολη εισαι και ψιλοχωμα που παςΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
δυστυχως την πατησα με το μασαζ που αφεθηκα και δεν ευχαριστηθηκα το δευτερο κομματι οπως θα ηθελα.. αφου η κοπελα δεν μασαει πουθενα και αντεχει σε δυνατα ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
την επομενη φορα θα παω ξεκουραστος και οχι για μασαζ ΓλώσσαΓλώσσαγιατι με την τζεσικα ευχαριστιεσαιΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
υγ1. μου φαινεται ειναι και καλο παιδι
υγ2,2η φορα με την τσεσικα και απο οτι βλεπω θα ακολουθησουν και άλλες..ΝτροπήΝτροπή
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
464
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 paterasn, napoleonV1

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού