Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...η ανάγκη πλουραλισμού στα σεξουαλικά αντικείμενα είναι συνυφασμένη με τον ηδονισμό και έτσι δεν έχασα ευκαιρία να ανταμώσω με τον δασκαλο για ένα προκαταρκτικό φιλοσοφικό καφεδάκι και μετά για τσάρκα ...υποκύπτοντας πάντα στα πορνικά μου ένστικτα...
...μετά απο μεγάλη τσάρκα , και αφου απέρριψα πολλά μιλφοειδή παρά την φωνή του ενστίκτου μου που με βεβαίωνε για την δεκτικότητα τους ...ακολουθησα τον δασκαλο που με έσπρωχνε στην Φυλής των κοκκαλιάρικων νεαρων τεμαχίων στα οποια αρέσκεται ...για τα οποια η εμπειρία μου λέει ότι δεν έχουν συμμετοχή ...τελοσπάντων ...αντίκρυσα ένα νεαρό τεμάχιο με ευμεγέθεις θελκτικές στρογγυλές μαστικές καμπυλότητες ...όμορφο χαμογελο ωραιο σώμα που με καλουσε να περάσω ...με έπιασε μια μικρή ταχυκαρδία και υπέθεσα ότι θα γίνει έρμαιο των ενστίκτων μου ...
...μπήκε μέσα και με διέταξε να βγαλω το βρακί μου ...πράγμα αρνητικό για μένα καθώς θέλω τα εσώρουχα να βγαινουν σταδιακά ...τελοσπαντων στράφηκα στο στημένο κωλαράκι της και άρχισα να το δαγκώνω και να το θωπευω ...στην συνέχεια έτεινα προς το πιο σεξουαλικό αντικείμενο που είχε πάνω της και εισέπραξα μια μερική άρνηση και ένιωσα σαν τα μαρτυριο του Ταντάλου ...δλδ ενω ήταν εκει μπροστά μου τα ζουμερά βυζία της δεν με άφησε να τα “φαω” και να τα “ζουπήξω” απλά λίγο να τα αγγίξω με την γλώσσα μου ...είναι φοβερό αυτό το πράγμα ...να έχεις μπροστά σου το νερό και τα φρουτα και να σε διψασμενος και πεινασμένος και όταν πας να κάνεις κίνηση να εξαφανιζονται ! ...τελοσπάντων με άφησε να στραφώ προς το μουνί της όπου επιδώθηκα σε μια έντονη αιδοιλειχία η οποια κατάφερε να δημιουργήσει μια συνουσιοεπαρκή στύση ...παράλληλα έτεινα τα χέρια μου προς τα βυζία της αλλά και πάλι εισέπραξα μια μερική άρνηση με την δικαιολογία ότι πονάει όταν της τα πιάνουν ...η άρνηση με γεμιζει άγχος και το άγχος πυροδοτεί το συμπαθητικό το οποιο με τη σειρά του προκαλεί το εκσπερματισιακό αντανακλαστικό ...
στηθηκε στην κυνική στάση και δέχτηκε μέσα της το πέος μου , αλλά έθεσε την λεκάνη της σε τέτοιο σημείο ώστε να μην δέχεται ισχυρές πεοκολποσκοπήσεις ...έτσι μετα απο 5-6 κρούσεις απέκκρινα το υγρό αλλά δεν την απολαυσα όσο θα ήθελα ...αν αυτή την είχα γκομενα και ήταν πιο δεκτική και συμμετοχική στις ορέξεις μου τότε θα είχαμε γκρεμίσει το μπουρδέλο ...αλλά με τις ημιαρνήσεις και την επαγγελματική-τυπική συμπεριφορά δεν ικανοποιούμαι , καθοτι πλέον δεν είμαι ενας καυλωμενος 16χρονος που του γινεται καταρτι στο φτερό αλλά θέλω πιο πολλή συμμετοχή και δεκτικότητα για να διεγερθώ, την οποια σπάνια την βρίσκει κανεις στα νεαρά τεμάχια της φυλής ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stelios_el_Conquistador, Jim25jim, vlaxos57 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2017
Παρακαλείται ο δάσκαλος να μην ξεχνά οτι η "αξιολόγιση" θα επανέλεθει !!!
Θυμήστε του δε , οτι είμεθα στο κλάμπ της σαρκικής ωμοκρεοφαγίας παιδιόθεν . Οι λολιτοσιλφίδες δεν μας αφορούν .
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ λοιπόν Κύριοι .
Τα σέβη μου . Καπέλο
01 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έτσι κυριε πρυτανη ! τουλάχιστον αν δεν υπάρχει συμμετοχή στον πορνικο ηδονισμό να υπάρχουν ώριμες δεκτικές καμπυλοτητες προς μηχανικό ερεθισμό ...την καλησπέρα μου Καπέλο
02 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ξέρω τι λέτε κύριε Πρύτανη, αλλά εγώ μια χαρά πέρασα εκείνο το βράδυ που πήγα με την μολδαβό πιπίνι, την Κλεοπάτρα στη Λιοσίων 73Α που τελικα όχι μόνο δεν είναι άπειρη, αλλά γουστάρει άγριο γαμήσι Ναι!...και το καταέγλειψα και γλωσσόφιλα μου έδωσε και ελεύθερο στοματικό μου έκανε και την πλάτη μου γρατσούνισε και ωραία πηδηκτήκαμε... Καπέλο
02 Μαΐου, 2017
''καθοτι πλέον δεν είμαι ενας καυλωμενος 16χρονος που του γινεται καταρτι στο φτερό αλλά θέλω πιο πολλή συμμετοχή και δεκτικότητα για να διεγερθώ ... ''
σωστότατος
10 Απριλίου, 2019
Δάσκαλε, ειλικρινά ελάχιστα πράγματα σε τούτον τον μάταιο κόσμο είναι πιο απολαυστικά από τις κριτικές σου.
Θαρρώ πως ο Μέγας Ανατολικός είναι απλώς ένα ταπεινό σκίρτημα της φαντασίας του Εμπειρίκου έμπροσθεν της
λογοτεχνικής ηδονιστική σας διάνοιας. Τα σέβη μου!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5