Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατεβηκα Φυλης λιγο πριν βρεθω με καποιους φιλους για να παμε για μπυρα σκοπος και στοχος μου ηταν η Σονια γιατι ολο ελεγα θα μπω και τελικα περναγα με αλλη κοπελα αυτο γινοταν περιπου 3 μηνες αρα ηρθε και η ωρα να περασω με αυτο το δυνατο μουνακι που εχει "κορμι αγαλματενιο με το ιντερκουλερ που κανει ατραξιον" και αλλα τετοια που λεει οταν τη παρουσιαζει ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ τσατσος που δεν χορταινω να τον ακουω.Η Σονια τωρα ειναι ενα πολυ δυνατο μουνακι εμφανισιακα την ξερουμε ολοι και εχει και πολλους πελατες απο το ενα δωματιο εβγαινε στο αλλο εμπαινε και πολυ βασικο 23.45 τελος κλεινει το τσαρδι.
Δινω τα χρηματα στον ποιητη-shwoman και με βαζει σε δωματιο που μολις ειχε αδειασει αφου το φρεσκαρε σε 3 λεπτα ερχεται η Σονια γεια σου τι κανεις κτλ και με ρωταει πως θελω την πιπα της λεω χωρις και ξεκιναει σε πεσμενο μοριο την πιπα που δεν αργησε να πρηστει σχετικα καλη πιπουλα μετα της λεω να κατσει για πισωκολλητο και της εδωσα για αρκετη ωρα "πονο" και εκει τελειωσα κιολας.
Σε μουνακια κατω των 25 πιστευω οτι γαμας την εμφανηση και οχι τη συμμετοχη στο σεξ γιατι οσα καυλακια εχω παρει στα μπουρδελα κανουν σχεδον το ιδιο γαμησι.Δεν λεω πολυ καλη η Σονια αλλα οχι για τα δικα μου γουστα...σε λατρες του ειδους την προτεινω ανεπιφυλακτα γιατι εχει ολο το πακετο σα γυναικα.
Η βαθμολογια στην εμφανηση ειναι πανω απο 9.5 σιγουρα....Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 25, 2017
Όνομα κοπέλας
Σόνια
ΣΚ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, elton tony και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού