Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στη περιοχή μετά από καιρό και ήθελα να τσεκάρω το καινούριο μαγαζί που ανοιξε ..Όνομα κοπέλας όπως την παρουσίασε η υπηρεσία Αλισα από Ουκρανία 22 ετών άμα θυμάμαι σωστά... Εμφανισιακά είναι στο γούστο μου αδύνατη με συμπαθητικο πρόσωπο βυζάκι μικρο και στητό και πίσω όψη αρκετά αξιολογη..Μου θύμισε γενικά μια φοιτήτρια που μένει κοντα μου και μου αρέσει και έκανα το λάθος και μπήκα.. Και λέω λαθος γιατί από τη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο ήταν ψυχρή και καθόλου ευγενική.. Όπως είναι λογικό άμα δεν πας ήδη καυλωμένος θέλεις κάτι να κάνει η κοπελα να σε φτιάξει για να αρχίσει ο αγώνας αλλά έγινε το αντίθετο με το ζόρι άφηνε να την αγγίζω σε βυζάκι και λίγο στο μουνακι της αντιθέτως επέμενε να ξαπλώσω να μου περάσει προφυλακτικό σε πεσμένο πούτσο Μαλακία...Το περίεργο είναι ότι εμφανισιακως είμαι σε καλά επίπεδα 30κατι ψηλός κλπ αλλά κατάλαβα στο τέλος ότι ήταν θέμα δικό της χαρακτήρα και δεν έφταιγα αποκλειστικά εγώ ...Χμμμ; δηλαδή σκέφτομαι σε συνευρέσεις της με άτομα μεγάλης ηλικίας θα πρεπει να στήνει έναν ιστό στο τοίχο και να περιμενει από κει με τόση απόσταση.. Τεσπα κι αφού φάγαμε την μισή και παραπάνω ώρα μέχρι να καυλώσω και να αρχίσω τάχα να την γαμάω περάσαμε το επιτρεπτο χρόνο και άρχισε να μου λέει ότι πρεπει να τελειωσω κι ευτυχώς σκεπτόμενος την φοιτητρια που ξέρω κατάφερα να τελειώσω, αμέσως σηκώθηκε μου έδωσε χαρτί να σκουπιστω είπε ένα γεια και αποχωρησε από το δωμάτιο... Συμπέρασμα που έβγαλα παρουσιαστικό πολύ καλό και νεανικο αλλά από ενέργεια που πρέπει να δώσει στο δωμάτιο στον πελάτη για να περάσει καλά είναι σχεδόν το απόλυτο τίποτα... Θα περιμένω λοιπόν καμιά 2 κριτικες ακόμα για να βγάλω ακριβές συμπέρασμα αν την πετύχα σε κακή μέρα ή είναι κάτι που γίνεται με όλους... Δηλαδή για φόλα πήγαινε το παιχνίδι αλλά στο τέλος βρήκα τον τρόπο να σώσω το ματς μόνος μου γιατί άμα περίμενα από την εργαζόμενη δεν γίνοταν τιποτα Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.426
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Menathor, kostkast, sex volcano

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2017
Φιλτατε crucifix στη θεση σου θα προσπαθουσα με την φοιτητρια μια και εισαι ευπαρουσιαστος οπως μας περιγραφεσαι.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1