Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σε αυτο το δαιδαλωδες συμπλεγμα απο μπουρδελα αποφασισα να επισκεφτω σημερα. Ειδα πρωτα το αριστερο μπουρδελο οπου παρουσιαστηκε μια "ισπανιδα" με τελειωτικο στο στηθος. Φοβηθηκα για τραβελι και αποχωρησα. Δεν νομιζω να ειναι οντως τραβελι παντως. Στο δεξια μπουρδελο στην αριστερη πορτα συναντησα ενα νανακι μικρο σε ηλικια. Πρεπει να ειναι 1.45-1.50
Αποχωρησα και απο εκει και πηγα στο δεξια μπουρδελο οπου συναντησα μια μιλφ στα 50 της. Δυο φορες ρωτησα ονομα και παλι δεν το θυμαμαι. Aς την πουμε Jane Doe.
Ειναι γυρω στα 50 ισως και παραπανω με καστανοξανθα μαλλια πιασμενα απο πισω, οχι πολυ μακρια. Εχει σχετικα αδυνατο σωμα, και καλο για την ηλικια της, σχετικο μικρο στηθος και μαλλον ειναι απο Ρωσσια, η γενικα το πρωην σοβιετικο μπλοκ. Περασα διοτι βιαζομουν. Στο δωματιο αρχισε με χαδια και φιλια στο σωμα, και αρκετο γλυψιμο στα αρχιδια αλλα και στην ευρυτερη περιοχη, χωρις βιασυνη, καλα προκαταρκτικα. Μου εκανε και κατι περιεργα σαν φιλια. Μου εβγαζε την γλωσσα της, και υπηρχε κατι σαν φιλι. Παιρνει το προφυλακτικο και το βαζει στα στομα της, ηρθε κοντα μου και με παροτρυνε για ενα καλυμενο γλωσσοφιλο. Καποτα στο γλωσσοφιλο δηλαδη. Αλλη ορεξη δεν ειχα να βαλω την γλωσσα μου στο λιπαντικο του προφυλακτικου. Μαλακία
Ξεκιναει το σεξ με ιεραποστολικη σταση. Μετα απο λεπτο, μου εβαλε τα ποδια της πισω απο τα δικα μου και με μπλοκαρε τελειως, δεν μπορουσα να σπρωξω. Την γυρισα απο πισω για να τελειωσω. Καπου εκει ακουστηκε και η πορτα. Πρεπει να ηταν 5-6 λεπτα στο δωματιο. Ριχνω καποιες σπρωξιες αλλα θα αργουσα σημερα καθως ηταν η δευτερη φορα και η τριτη προσπαθεια μεσα σε λιγη ωρα. Την φερνω κοντα και αρχιζει μια μαλακια, πηγα για ενα φιλι για να επισπευσω την διαδικασια αλλα η Jane Doe μου εριξε ακυρο. Μετα απο λιγο ηρθε και το τελος.
Περιεργη συναντηση παντως. Ενω ειχε καλα προκαταρκτικα το σεξ ομως δεν ηταν τοσο καλο, και η τσατσα χτυπαει νωρις την πορτα.
Ισως να αξιζει μια ακομα δοκιμη για τα χοντρα, αλλα σιγουρα εχει καλυτερες επιλογες.
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
198
Πόντοι:
676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, n.smirni76, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού