Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη εντός λίγων ημερών από την πρώτη επίσκεψη μου στην συγκεκριμένη κυρία, ξέροντας πως απογευματινά βρίσκεται στο δεξί με τα σκαλοπάτια κατάστημα της οδού αυτής. Εκεί η υπηρεσία με ενημερώνει για το πρόγραμμα της κυρίας, αλλά ποιος στα αλήθεια κάθεται να ακούσει τα προγράμματα. Όταν ξέρει συνειδητά και στοχευμένα πως το εικοσάρι θα πιάσει τόπο και πως τα προγράμματα είναι για να ρυθμίζονται εντός της κλίνης του δωματίου με συγκεκριμένες κυρίες των καταστημάτων αυτών. Ήξερα τι θα πάρω και δεν ήθελα να ρισκάρω αλλού.
Η κυρία ήταν στο δωμάτιο, όμως η αναμονή δεν ήταν ιδιαιτέρως μεγάλη, βγαίνει από το δωμάτιο με καλησπερίζει με παίρνει από το χέρι και με πάει με ένα γλυκό χαμόγελο στο άδειο δωμάτιο, αφού πρώτα ρύθμισα αυτό που ήθελα, δηλαδή τον πρωκτό της. Κανένα πρόβλημα και καμία αντίρρηση από την κυρία με το φιλήδονο κορμί της. Κλείνει την πόρτα με μαλώνει που δεν είχα ξανά πάρει κώλο μαζί της και μου κλείνει την θήρα για να ετοιμαστώ λέγοντας παράλληλα και κάτι ακαταλαβίστικα στην προφορά της γλώσσας της αναμειγμένη με την Ελληνική γλώσσα μας.
Η μουσική έντονη να παίζει, κάτι το οποίο με ενοχλεί πολύ, πόσο μάλλον όταν ο ήχος είναι μουσική Ελληνική από κάποιες επιτυχίες του Σχοινά ή του Νίνο, μόνο η απαλή μουσική της δεκαετίας των 80's και 90's ταιριάζει όταν γαμάς, γι' αυτό τον λόγο και ανοίγω γυμνός την πόρτα και ζητώ να κλείσει η μουσική τελείως, δεν πέρασε ένα δεύτερο και ο ήχος εξαφανίστηκε.
Ετοιμασμένος γαρ και στα όρθια, ανοίγει η κυρία την θήρα και φαινόταν κάπως σαν κουρασμένη, κάθεται όμως στο κρεβάτι και εγώ από πάνω της να απολαμβάνω τα μαστάρια της και μερικές φορές τα φιλιά στο στόμα, ενώ παράλληλα με το ένα της πόδι έπαιζε ποδομαλακία για να καυλώσω, πράγμα που κατάφερε. Σαν ύαινα πάει να μου το πάρει χωρίς καπότα, αν και της το ξέκοψα, εκείνη με φίλησε στον κορμό ενώ την διέταξε να γλύψει αρχίδια, πρόθυμη και υπάκουη. Ήρθε σε στάση 69 και συνέχεια γαμήσι στα τέσσερα στο αιδοίο της, και μετά αφού σάλιωσε τον κώλο πήρα και εκείνον, που είναι στενός και σε σφίγγει η βαλβίδα της, έσκουζε σαν σκύλα, για να τελειώσω στο έντερο της ύστερα.
Μου έβγαλε το προφυλακτικό και είδε αν έσπασε, και μετά κουβέντα μέχρι που ντύθηκα και έφυγα με χαιρετούρες στο σαλόνι.
Εν τέλει, ρυθμιζόμενο πρόγραμμα, δεν κλαις το εικοσάρι, το οποίο έχει αξία στις μέρες μας και φυσικά δεν μπορεί να αναλωθεί σε απλά προγράμματα και απλά και μόνο σε όμορφες παρουσίες, η δύναμη της υπηρεσίας για κάποιον που έχει συχνά στο πετσί του τον αγοραίο έρωτα είναι πιο σημαντική από μια απλή εκτόνωση σε μια όμορφη κοπέλα για δέκα λεπτά.
Ευχαριστώ για την ανάγνωση!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
sotirakis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
517
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 danni, fouxter, professorx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού