Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Call-Girls 64355
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αν και εχω γραψει καποια σχολια που θεωρησα αναγκαια,θεωρω οτι πρεπει να γραψω κατι πιο ολοκληρωμενο.Εχω συναντηθει με την Μαρια η οπως αλλιως την λενε, μερικες φορες μεσα στο 2017 στο Μεταξ και της γυρω περιοχης στα ξενοδοχεια οπου ειναι ευρεως γνωστη.Βγαινει με διαφορα ονοματα σαν δηθεν συνοδος Ερωτικη ...Λεει οτι ειναι Ρουμανα,1,65 ,μια καθημερινη κοπελα ,σιγουρα οχι ομορφη,δεν θα γυρισεις στον δρομο να την κοιταξεις ,αλλα και ουτε σε κανει κλικ οτι κανει τετοια δουλεια ,λιγο θυμιζει την γειτονισα που ειναι κουρασμενη με τον ιδιο ανδρα,ντυσιμο τελειως απλο.Παρα πολυ αδυνατη,που ειναι αυτος ο κωλος της Φωτο και αυτα τα ποδια???βυζι 1 πολυ μαλακο και πεσμενο,και σωμα πολυ μαλακο χωρις καθολου σφριγος οπως κατι Μολδαβες,Ουκρανες,Τσεχες ,και κωλος ο μισος απο αυτον στην φωτο. .Στα του αγωνα ,φιλαει γλυκα,σε χαιδευει,σε αφηνει να παιξεις με το μουνακι της,και παιζει με το κωλαρακι της μονη της.Αφου με εφτιαξε , την πηρα απο μπροστα πρωτα.. την γυρισα και την πηρα μετα απο πισω χωρις κανενα ζορι...κοιτοντας το σχεδιο/τατουαζ που εχει στο αριστερο γλουτο,...η πισω τρυπουλα της παρα μα παρα πολυ δουλεμενη,σιγουρα εχει δεχτει καποια χιλιομετρα μεσα της.Εδειχνει να ερεθιζεται ...Τελειωσα μεσα στο κολαρακι της , στο προφυλακτικο. Μετα τον πρωτο γυρο λιγη συζητηση...φιλακια (αυτα με μαρανανε)και νασου παλι ...μου σηκωθηκε και την πηρα παλι , απο μπρος και απο πισω παντα με προφυλαξη. Μπανιο εκανε πριν ,μετα τον πρωτο γυρο και στο τελος.Το κλικ ειναι οτι στο θεμα της υγειηνης υπαρχει προβλημα,εχουν γραφτει και παλια πριν χρονια ,και τωρα.....σιγουρα παλι κατι υπαρχει...Δεν θελω να γραψω περισσοτερα ο νοων νοειτο....
Να γαμαμε καλα αλλα και να προσεχουμε ,που παμε....γιατι μετα αρχιζουν τα δυσκολα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Antonis_Greece4, nobodyelsebutme και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

21 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2017
επειδη ειμαστε βλακες και δεν καταλαβαίνουμε πες καθαρα αν ειδες συμπτώματα αφροδισιου πανω της. καθαρες κουβέντες για προστασια.
06 Απριλίου, 2017
"Το κλικ ειναι οτι στο θεμα της υγειηνης υπαρχει προβλημα,εχουν γραφτει και παλια πριν χρονια ,και τωρα..."

πριν χρονια? μα μολις πριν 2 χρονια εγινε η πρωτη κριτικη και γενικοτερα αναφορα στη Μαρια. Μηπως απλα δεν περασες καλα ή εγινε κατι κατα τη συναντηση και εχεις στραβωσει? Γιατι δινεις την εντυπωση οτι θελεις να την ψιλοθαψεις με την κριτικη σου. Ακομα και το υψος της μικρυνες (1.70 ειναι οχι 1.65),ενω ο κωλος που λες οτι ειναι αλλης γυναικας,ειναι ο δικος της αλλα καποια χρονια πριν. Ενταξει δεν ειναι η γκομεναρα,αλλα τουλαχιστον στις υπηρεσιες της ειναι φιλοτιμη και γενικα συνεπης. Απο εκει και περα θα συμφωνσηω με τον Erikos,αν ειδες κατι υποπτο,πεστο ξεκαθαρα,αν πραγματικα θελεις να βοηθησεις τα υπολοιπα μελη του σαιτ με την κριτικη σου.
06 Απριλίου, 2017
Σωστο συμφωνω, την εχω παρει κ εγω παλια, ηταν πολυ καλη, δεν ειδα κατι..)
Εαν υπαρχει θεμα, πρεπει να το ξερουμε)
06 Απριλίου, 2017
αντι να των διαγραψουν εβαλε και κριτικη ο τρομπαςΜαλακία
TK
TASSOS karipidis
06 Απριλίου, 2017
Ναι συμφωνω κ εγω, την εχω παρει την Μαρια παλιοτερα και εμεινα πολυ ευχαριστημενος! Εμενα μου αρεσει κ σαν γυναικα, αλλα αυτα ειναι γουστα κ δεν μπορω να πω τιποτα..παντως δεν ειδα ουτε μυρισα ουτε γευτηκα κατι υποπτο, τη θεωρω απο τα στανταρακια μου και θα ηθελα να ξερω κατι πιο συγκεκριμενο)..
06 Απριλίου, 2017
φιλε μηπως εισαι μαλακαςΜαλακίαΜαλακία
S
swadow
06 Απριλίου, 2017
να σας πω εγω ειναι καποιος γαμπρουλης που η γκομενα δεν του καθεται και την εκδικηται με αυτο των τροπο και το λεω πολυ σιγουρα ολο αυτο και αν θελει των προκαλω στον αερα να βγει και πισω ακομη απο το πληκτρολογιοΧαμόγελο ο τρομπας σεεεεε
TK
TASSOS karipidis
06 Απριλίου, 2017
εχει πολλους ηλιθιους εδω ...εγω εχω βρεθει με την κοπελα 2 φορες δεν αντιλυφθηκα κατιΜαλακίαΜαλακία ΧαμόγελοΧαμόγελο
S
swadow
06 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απορια μαλακα βυξ !
06 Απριλίου, 2017
συμφωνω με την κριτικη κατά 80% σε ότι αφορα την εμφανιση και το σερβις.
Αν και νέο μελος εδώ, εχω χρονια σαν επισκεπτης, οποτε μην βιαστητε να με πυροβολήσετε.
την εχω συναντησει λιγες φορες, οποτε πραγματικα οι φωτος δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικοτητα. οσο για την εμφανιση κτλ όλα υποκειμενικα, όπως τα βλεπη ο καθενας.
σερβις το ιδιο όπως οι περισσοτερες στην ιδια κατηγορια.
Καθαριοτητα, υποκειμενικη, το ότι κανει μπανιο δεν σημαινει κατι μιας και γυριζει από χοτελ σε χοτελ.
εγω σταματισα να την βλεπω , διοτι ενώ ειχε καλυμενα τα συμπτώματα ερπη χειλεων για τα οποια δεν ειπε τιποτα , επισης διαπιστωσα και μια οξινη γευση μια φορα στο αιδιο της και μυρουδια σπερματος στον ποπο της.
αυτό με εκανε και δεν την ξαναπηρα.
ο συμφουριτης που εγραψε την κριτικη θα μπορουσε να διευκρινιση τι εννοει ".....σιγουρα παλι κατι υπαρχει...Δεν θελω να γραψω περισσοτερα ο νοων νοειτο...."
αυτό και μονο μπορει να σημαινει πολλα, μπορει να κρυβει όμως και κατι άλλο, πχ εμπαθεια.
μεχρι να αποσαφηνιστη όμως, οι υποψίες υπαρχουν μιασ και τα περισσοτερα κορίτσια στο βωμο των ευρω θυσιαζουν πολλα!...
21 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3