Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξημερώματα 1ης Απριλίου ωρα 03.10 φεύγω απ' την δουλειά εχοντας κουμπώσει 1/4 γεννόσημο της Ζαντόζ και με τις κάβλες να χτυπάνε μόνο κόκκινο έφυγα για Μετάξι .
Δεν ήμουν σίγουρος τι ήθελα αλλά στην διαδρομή αποφάσισα για παρακμιακή συνεύρεση . Γκράννυ ή τουλάχιστον να πλησιάζει . Σταμάτησα Κ. 47 αλλά ηταν κλειστά . Παω Μ.Α 15 δεν ενθουσιάστηκα . Περνάω απεναντι στο Μ.Α 22 .
Ησυχία απίστευτη και έξω στους δρόμους αλλά και μέσα στους 2 οίκους που μπήκα .

Βγήκε η τσατσα και αρχισε να λέει κάτι που δεν εδωσα σημασία . Σκάει το πρώτο γκράννυ αδύνατο με μαύρα εσώρουχα και μπέημπη ντόλ (εδω είμαστε λέω) και μετά σκάει η Φωτεινή .
-Την Φωτεινή παρακαλώ , που πηγαίνω ?
- Πιράστι ιντώ ντιξιά στου δύου .
Μπαίνω βγάζω και δίνω το μικρό παράβολο . Γδύνομαι και βγαζω απο το back pack ενα μικρό αντισηπτικό ζελέ και υγρά μωρομάντηλα επίσης αντισηπτικά . Φρεσκάρομαι ξαπλώνω και σε 5'-7' μπαίνει η Φωτεινή .
Προσέχει τα 2 αντικείμενα στο κομοδίνο και βγάζει ενα επιφώνημα ....μμμμμμμμ προσέχεις .
Πάντα της απαντώ . Βγαζει το κορμάκι , αφήνει λυμένο το σουτιέν και τις μπότες . Ξεκινάει να φυλάει αυτιά λαιμό κορμί
να χαιδεύει να βάζει τον πούτσο μου στα βυζιά της με άνεση χρόνου , θα έλεγα . Στην πίπα τα χρειάστηκα διότι δεν ήθελα να χύσω . Υγρη παιχνιδιάρικη με καραμέλωμα @@ !
Με καβάλησε κι άρχισε να τρίβεται με δύναμη στο παπάρι μου (ωπα λέω ......!)
Μύριζε ωραία , καθαρή ηταν την γυρίζω μετά απο λιγο κι αρχίζω ενα γλειφομούνι με αργούς ρυθμούς οπου κατέληξε σε
"δίχως αύριο" φάση απο μένα . Σεληνιάζομαι .........
Η τσατσά δεν ενοχλεί καθόλου , κίνηση εξω δεν εχει κι εγω έκανα το κέφι μου με μικρό αντίτιμο .
Ξαφνικά με τραβάει απο το κεφάλι με κολλάει πάνω της κι αρχίζει να με πιέζει στην πλάτη , τους τραπεζοειδής , ωμους χερια κι έψαχνε για τους γλουτιαίους .
Ιδου λοιπόν το αρχέγονο ...... λειτουργεί . Η φάση της εξέλιξής μας μέσα απο το φαινομενικά ισχυρότερο .
Εδω λοιπόν έχουμε το θηλυκό που επιβαιβαιώνει οτι ο υποφαινόμενος εχει την μυική ανάπτυξη που επιθυμεί για αναπαραγωγική διαδικασία χωρίς συναισθηματισμούς . Μέρος της εξέλιξής μας ήταν κι αυτό και εξακολουθεί βέβαια αλλά και με άλλες παραμέτρους .
Η πρωτόγονη ένωση ηταν ακαριαία . Οι ανάσες βαρύτατες εκατέρωθεν . Πρώτα τέλειωσα εγω , ακολούθησε η Φωτεινή.
Οι σπασμοί ειναι λυτρωτικοί .........
Τα υγρά μας γέμιζαν σφηνάκι .
Είπαμε τα περί εξετάσεων , αποχώρησε ντύθηκα βγήκα εξω καβάλησα το μοτό και βούρ Ψυρρή για λουκουμά και 2 κουλούρια .

Σπάνιες οι καταθέσεις μου πλέον . Εκοψα το 1 στανταράκι που είχα , τη Μαρία από I. 36 που πήγε στο 44 ισόγειο αριστερά διότι ενώ ήμουν regular οταν πήγα στο νέο της πόστο μου έκανε τζιριτζάντζουλες κι έκοψα .
Εχω κρατήσει το "Σοφάκι" απο Μ.Α 25 πρωί , στο αριστερό .
Δυστυχως δεν εχω την πολυτέλεια των διαφορετικών καταδρομικών αν και θα το ήθελα πολύ .
Αυτα απο μένα Κύριοι .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.223
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Akap07, dimlaura, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2017
"Σπάνιες οι καταθέσεις μου πλέον"
___________________________________

Πάλι καλά.Ισχυρή ένδειξη του ότι ίσως υπάρχει θεός.
(Updated: 04 Απριλίου, 2017) 04 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τραβάτε ζόρι κυρ......τσακόναν .
Κόλλησε τα "ένσημα" που εχω στην πιάτσα απο 79 κι έλα με τον κηδεμόνα σου . Δεν σε εχω ενοχλήσει , αλλά μου είναι αδιάφορο για το πώς διατυπώνεις τις φεηςμπουκηκές απόψεις σου με τις "νεοατάκες" του συρμού .
Απλά μου αρέσει να διανθίζω τις κριτικές μου .

Καλή συνέχεια σε οτι κι αν κάνετε .
04 Απριλίου, 2017
εγώ δεν κατάλαβα... με προφυλακτικό μπήκες?
05 Απριλίου, 2017
............. Καπέλο

Προσκυνω Πρύτανη ....... πώς γίνεται μία κριτική ή όποία βαδίζη στα πλαίσια τής άξιοπρέπειας, τής σοφής & χρηστής διαχείρισης του λόγου νά όχλείτε άπό έγκεφάλους τριγωνικής τυρόπιτας ...

.. άπορίας άξιον !! Χμμμ;
06 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πιο κλισέ από του στυλ "κολλάω ένσημα" "έλα με τον κηδεμόνα σου" "είχα τεράστια ανάγκη" κλπ;Μπα δεν νομίζω.
Αν δεν είσαι σε θέση να καταλάβεις ότι με το να γράφεις για δαιμονοπληγίες Μαλακία είτε κάνοντας κωλοτούμπες (όπως σε ξεμπρόστιασε τις προάλλες ο Φανούρης) ενδέχεται να υποστείς κριτική τότε τσάμπα γέρασες φουκαρά μου.

"Διάνθιση κριτικών" ομολογώ ότι είναι ωραία έκφραση για να εξωραίζεις ξεφτυλίκια.
06 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μην μπερδεύεσαι συνάδελφε.Επειδή είχε πει πως πρέπει να προσέχουμε και να έχουμε ασφαλείς συνευρέσεις;Προφανώς να τον σκουπίζουμε με μωρομάντηλο εννοούσε.
06 Απριλίου, 2017
........... σέ συνέχεια τού π.μ σας...... Καπέλο

Αγαπητέ μου φίλε Πρύτανη, ποτέ ένα χαρέμι δεν εκόρεσε ερωτικά κανέναν....... εξαναγκαζόμαστε σε αποστροφή της υπέρτατης ηδονής που παρέχει η συνουσία όπως ασφαλώς το ίδιο δυστυχώς επιτυγχάνει & η τραγική συνήθεια της νυφικής παστάδας ανάμεσα στα αδυσώπητα γρανάζια του χρόνου που απομυζούν αδιάκοπα στιγμές από την τόσο μικρή ζωή μας.....................
...........μέ άδήριτον πνεύμα όμιλώ άγαπητέ.

.. Θά άναμένω τον μελίρρυτο λόγον σας άγωνιοδώς ,διά έμε τόν ύπερτατα ποθούντα !! ΚαπέλοΚαπέλο
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7