Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επεδίωκα το τελευταίο διάστημα κάτι pse.Είχα τσεκάρει πως είχε ξανα πάει στο πόστο της η Μαντόνα, και μιας και είχα άριστες εντυπώσεις από την αρχική μας συνεύρεση είπα να μη ρισκάρω κάπου αλλού (το αφήνω για άλλη φορά). Πέρασα ένα απόγευμα την περασμένη εβδομάδα, μου άνοιξε η ίδια φορώντας ένα σετ με λευκά εσώρουχα. Ήταν αναμενόμενο να καρφώθω στους βύζους. Τα είπαμε λίγο στο σαλόνι και μετά από λίγο πέρασα στο δωμάτιο.

Καθαρό,με σφραγισμένη πετσέτα και η ανάλογη αναμονή κοντά στο 20λεπτο μιας και ήταν με συναγωνιστή πριν από εμένα. Παραμένει μαστόρισσα, τόσο στον αγώνα όσο και στο σόσιαλ μιας και θέλει να υπάρχει μία επικοινωνία πριν από τη φάση. Ευχαριστήθηκα πίπα και γλείψιμο όλης της περιοχής, μεγάλη τσόντα από μόνη της, πόσο μάλλον να σε κοιτάει μπουκωμένη με τουρλωμένο κώλο που τον παρατηρείς από τον καθρέφτη στο ταβάνι Ναι! Φτυσίματα, βρισίδια και deepthroat ήταν λογικό να υπάρχουν. Στήσιμο στα 4 πολύ καλό, πιασμένος από την κωλάρα της να σπρώχνω και να την παρακολουθώ από τον καθρέφτη. Σε ορισμένες στιγμές έσπρωχνε κι εκείνη προς το μέρος μου με κυκλικές κινήσεις, ενώ ήμουν όρθιος από πίσω της μέχρι να χύσω. Με πρόσταξε να συνεχίσω λίγο ακόμα με φρασάρα "δώσε ρε καριόλη, συνέχισε άλλο λίγο".

Μου ανέφερε πως θα σταματήσει τη φάση από τα studios, δε ξέρω κατά πόσο ισχύει. Παρόλα αυτά πέρασα ιδανικά όπως περίπου το χα προβλέψει. Κόντα στο 25 λέπτο η μάχη εντός δωματίου, η υπηρεσία δεν ενόχλησε, κόστος απλού προγράμματος 50ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Mαντόνα
lemourios
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
814
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ιανουάριος, keraynos2, jimy.m. και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2017
χαχαχα ολο σταματαει κ ολο εδω ειναι... Ναι!
28 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κόβει η πουτανα το γαμησι ρε τυπε; Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2