Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 28 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ελενα απο Ουκρανια,νεαρο κοριτσι γυρω στα 22 την εκοψα,συμπαθητικη φατσα καπως μελαγχολικη,κωλαρα αφρατη και στητη και μικρα βυζακια στητα με πεταχτη ρωγα.Μου αρεσε η γλυκυτητα και η ευγενεια που βγαζει η φυσιογνωμια της και ειπα να δοκιμασω με 50ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι.
Ανεβηκα τις σκαλες που οδηγουν σε ενα πολυ μεγαλο δωματιο με τζακουζι,ο χορος απλος χωρις κατι το ιδιαιτερο...Στα αρνητικα του χωρου σημειωνω οτι ο νιπτηρας ειναι πολυ ψηλα,δηλαδη μονο ο Γιαννακης ο Αντετοκουμπο μπορει να πλυνει την πουτσα του ανετα εκει ψηλα συν οτι το κρεβατι ετριζε και χτυπουσαν τα ξυλα απο κατω,αυτο δε δικαιολογειται για τοσο καινουριο στουντιο

Ηρθε το κοριτσι καπως ντροπαλο στην αρχη,την αγκαλιασα στα ορθια φιλακια στο λαιμο της,λιγο δαχτυλακι απο μεσα απο το στριγκακι στη σουφρα αλλα τραβιοτανε...λιγο γλειψιμο τα βυζακια αλλα επισης τραβιοτανε γιατι λεει γαργαλιεται...μου επαιζε χαλαρα τον πουτσο που σιγα σιγα πηρε να ξυπναει,την ελεγα και κατι μαλακιες να σπασουμε τον παγο,νταξει ειναι χαδιαρικο μωρο θελει τον τροπο της...
Τη βαζω να σκυψει ορθια ακουμπωντας με τα χερια στο κρεβατι κι εγω απο πισω κατεβαζω το βρακι και αρχιζω να τη γλειφω την κωλοτρυπιδα με λυσσα και δυναμη και αυτη αρχιζει τα βογγητα...η σουφρα της σφιχτη,ελαφρως σκουρη και αξυριστη οπως μ'αρεσει δηλαδη παρακμιακη ΓλώσσαΓλώσσα

Γδυνεται πεφτουμε στο κρεβατι,λιγο χαμουρεμα ακομα,τη γλειφω παλι τα βυζια καθεται αλλα τη βλεπω οτι ειναι σφιγμενη...πουτσοτριψιμο δεν αφησε να την κανω.Επιχειρησα να τη φιλησω στα χειλη αλλα τραβηχτηκε...τελοσπαντων ξαπλωνω για πιπα,η πιπα της ειναι περιεργη πιανει σφιχτα τον πουτσο και ρουφαει μονο το κεφαλι πολυ αργα ομως...κοντεψαμε να κοιμηθουμε...Την λεω παιξτον και λιγο...καπου εκει τη χαϊδευα και το μουνακι το οποιο μουσκεψε αμεσως την ειδα οτι καυλωσε κανονικα οποτε εφαγε και το δαχτυλακι της μεσα εξω σε γρηγορη ταχυτητα.
Με καβαλησε και σε 69 οπου απολαυσα την κωλαρα της σε βαθος με το κεφαλι μου να χανεται μεσα στα πανεμορφα τρυφερα κωλομαγουλα της Σπασίκλας
Στο 69 εκανε πιο καλη πιπα, δηλαδη πιο ρυθμικη και πιο βαθια

Πρωτη σταση πισωκολλητο ετσι λιγο δυνατα να παρουμε τα πανω μας,ωραια αισθηση του υγρου μουνιου της αλλα καπως εγερνε προς τα κατω και μου τραβουσε και μενα τον πουτσο προς τα κατω και με αποσυντονιζε οποτε την ξαπλωσα κανονικα και τη γαμησα για πολλη ωρα ετσι αλλα παλι βαριοταν να σηκωσει τα ποδια της λιγο συν το σπαστικο ντουκου ντουκου του κρεβατιου Κεφάλι σε τοίχο!....δεν ημουν καλα συγκεντρωμενος λιγο μου γκρινιαξε για το χρονο αλλα με καλο τροπο,την ειπα να τη χυσω στη μαπα αλλα αρνηθηκε οποτε την λεω ελα παλι 69 να χυσω ετσι.Δεχτηκε μου εβγαλε την καποτα,εφερε την κωλαρα της μεσα στη μουρη μου και μου τον επαιξε δυνατα και σφιχτα ωσπου εχυσα δυνατα και μου τον στραγγιξε μεχρι τελευταιας σταγονας ενω ακομη τιναζομουν απο την καυλα.Μερικα φλοκια την πηραν και στα βυζια Ματάκι

Συμπερασμα...πολυ καλο κοριτσι,φιλοτιμο,ευγενικο,θελει να φυγεις ικανοποιημενος και καθεται ανετα στο δωματιο ομως υστερει σε τεχνικη και πρεπει και λιγο να χαλαρωσει.Δηλαδη να γινει λιγο πιο δεκτικη,να βγαλει παραπανω θηλυκοτητα λιγο να τον αναβει τον πελατη.Πιστευω θα την ξανατιμησω καποια στιγμη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2017
Όνομα κοπέλας
Έλενα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.316
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kassler, alladalla, nikos neapolitis29 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού