Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Mετά την δοκιμή της Όλιας σειρά είχε η φίλη της Μαρία επίσης ολοκαίνουρια άφιξη στην χώρα μας, αρκετά έμπειρη και αυτή με προυπηρεσία στην Γερμανία πλην όμως ένα σκαλοπάτι πιο κάτω σε υπηρεσίες απο την πρώτη η οποία παρέχει φουλ service.
Εμφανισιακά η Μαρία, είναι και αυτή μία απλή κοπέλα της διπλανής πόρτας,milf, με ξανθά μαλλιά πάνω από τους ώμους προς το καρέ περίπου, λευκό δέρμα,σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα,κοιλιά χαλαρή όμως πιο μικρή από την Όλια και κώλο ζουμερό.
H κοπέλα έφθασε στο δωμάτιο δεν μιλάει καθόλου Ελληνικά και Άγγλικά, μιλούσε Ρώσικα όμως.Φορούσε ένα ολόσωμο , την αγκάλιασα και αρχίσαμε να φιλιόμαστε. Φιλιά δίνει, αλλά γενικά είναι με μέτρο και δεν τα επιδιώκει σε αντίθεση με την φίλη της την Όλια η οποία τα δίνει απλόχερα.Κατόπιν όρθιος όπως ήμουν ήρθε απο πίσω μου και μου έκανε ένα μασάζ στο σβέρκο μου για να με χαλαρώσει,έπειτα άρχισε να με γλύφει στον λαιμό, να κατεβαίνει κάτω στην πλάτη και να καταλήγει κάτω στους όρχεις όπου σκύβοντας άρχισε να τους γλύφει και έπειτα να τους ρουφάει απαλά. Να τονίσω ότι στο γλύψιμο η Μαρία είναι εξίσου δυνατή με την Όλια.Το ευχαριστήθηκα αρκετά.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι όπου της αφαίρεσα το μαύρο ολόσωμο που φορούσε, την έφερα πάνω μου όπου φιληθήκαμε λιγάκι ακόμα και αμέσως συνέχισε το καταπληκτικό γλύψιμο σε λαιμό,αυτιά,θηλές,μπούτια. Στους όρχεις επικεντρώθηκε αρκετά γλύφωντας τους και ρουφώντας ενώ παράλληλα έκανε και ένα πολύ καλό μασάζ στον πούτσο.Στο τσιμπούκι άρχισε να τον ρουφάει παίζοντας τον με τα δύο της χέρια αρχικά και να τον βάζει πόντο πόντο μέσα στο στόμα της.Της απέσυρα τα χέρια και συνέχισε σκέτα. Σε κάποια σημεία τον κατέβασε μέχρι το λαρύγγι όχι όμως συνεχόμενα.Το τσιμπούκι της είναι πολύ καλής ηδονικότητας όμως η φίλη της η Όλια το κατέχει καλύτερα πιστεύω.
Σε πρόταση μου να συνεχίσουμε σε 69, αυτή αρνήθηκε ξαφνιάζοντας με μιας και ήταν αρκετά καλή στο γλύψιμο και πίστευα ότι θα ήθελε και αυτή.Δεν ξέρω αν πονούσε ή είχε κάποιο πρόβλημα ή δεν κάνει γενικά.Πάντως πολλά πιασίματα στο σημείο δεν τα επιδίωκε απότι παρατήρησα.Αυτό θα το καταλογίσω στα αρνητικά της συνεύρεσης.Συνεχίσαμε με γλύψιμο στα αρχίδια και τσιμπούκι για λίγο ακόμα και έπειτα της είπα να περάσουμε στο σεξ.
Πέρασε προφυλακτικό και μου έκανε νόημα να έρθω απο πάνω της αλλά εγώ της είπα να ανέβει πάνω μου. Αν και αρχικά προσπάθησε να αποφύγει την ιππαστί στάση, συμμορφώθηκε και ανέβηκε πάνω μου. Με κλείδωσε σε ένα σημείο για να ελέγχει τις παλινδρομήσεις. Την έφερα πιο κοντά μου και άρχισα να την γαμάω ενώ αυτή κατόπιν προτροπής μου με έγλυφε σε λαιμό και στα αυτιά,βογγώντας ενώ την γαμούσα.
Στην στάση του πισοκωλητού είχε κάνει κούρμπα με την πλάτη της για να μην μπαίνει βαθιά.Την γάμησα για λίγο στην στάση αυτή χουφτώνοντας την ζουμερή της κωλάρα και την άλλαξα στάση γρήγορα σε ιεραποστολικό.
Στην κανονική στάση έπεσαν λίγα φιλάκια ακόμα και ενώ την γαμούσα αυτή με έγλυφε στο λαιμό και με δάγκωνε απαλά πάνω απο το στήθος μου για να με καβλώσει ενώ με χάιδευε απαλά με τα νύχια της σε όλο μου το κορμί.Στα γόνατα την γαμούσα και της έτριβα την κλειτορίδα για να την καβλώσω.
Για φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό,ξάπλωσα την έβαλα να μου ρουφάει τα αρχίδια που είναι αρκετά καλή.Όταν ήμουν έτοιμος και της έδειξα να τον πάρει στο στόμα αυτή έκανε ένα μεγάλο φάουλ παρακάμπτωντας το τελειωτικό. Με τελείωσε με handjob, κοινώς μαλακία. Μόλις τελείωσα άρχισε να πανυγηρίζει και να με ρωτάει αν ήταν καλά. Γενικά πάντως θα προτιμούσα να είχα τελειώσει στο στόμα της ή έστω στο σώμα της και όχι με αυτόν τον τρόπο.
Εν κατακλείδι η Μαρία είναι πολύ δυνατή, ιδίως στο γλύψιμο αλλά σε επίπεδο υπηρεσιών δεν είναι το ίδιο ανταγωνιστική με την Όλια.Πάντως το επίπεδο υπηρεσιών της είναι σίγουρα πάνω απο τον μέσο όρο και προτείνεται προς δοκιμή σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού