Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...2 σερί εφημερίες με στρέσσαραν και αντιρροπιστικά το παρασυμπαθητικό μου δημιούργησε μια ήπια γαστρεντερίτιδα ...ο χρόνος και το primperan ηρέμησαν κάπως τα σωθικά μου ...και έτσι κουβάλησα το υπεραιματωμένο πεοεντέριό μου στους φυλικούς δρόμους μπας και βρω λίγη θαλπωρή σε κάποιες καμπυλότητες...
...αντίκρυσα 2 εκσεσημασμένες μαστικές καμπυλότητες και η διέγερση της καύλας δημιουργησε μυδρίαση στους οφθαλμούς μου και ηλεκτρικο δυναμικο στους μυες του χεριου μου για να δώσω ένα μπλέ χαρτάκι στην υπηρεσία ...
...η λεία μου εισήλθε στο δωμάτιο προς βορά των μαστολειχικών μου διαθέσεων ...άρχισα την μαστολειχία και κείνη μου χαιδευε το διατεταμένο πεοεντέριο μου ...στην συνέχεια χειλεογλωσσοπεϊκή ανάτριψη ...η οποια εξελίχθηκε σε μαστο-πεϊκό 69 δλδ τα σωματα μας ηταν σε αντίστροφες φορές και γω έλειχα τους μαστούς της και αυτή το πέος μου ...δυστυχώς δεν με άφησε να της λείξω το αιδοίο με την αινιγματική πρόφαση "εγω έχω δουλειά!" ( στην συνέχεια υπέθεσα ότι εννοούσε ότι οι άλλες μέσα στην αναδουλειά τους κάθονται και τους γλείφουν το αιδοίο , τελοσπάντων...)
...ύστερα λίγη ισπανική πεομαστική ανάτριψη , μέχρι που την κάθησα επι του πέους μου και θωπευα και έλειχα τους μεγάλους μαστούς της μέχρι που εξέκρινα το υγρό ...απολαυσα το άρτι εκκριθέν συνουσιοπιοειδές σε ένα παράξενο αφγανικό εστιατόριο όπου οι ρομαντικοί μελαμψοί εστιάτορες μου πρόσφεραν κάποια καυτερά εδέσματα και το ράδιο, κάποιους ρομαντικούς ηχητικούς αμανέδες που γαργαλούσαν ευχάριστα τον ακουστικό φλοιό μου ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, amjik και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2017
Φιλτατε, γλαφυρή η κριτική σου και μπράβο. Να μας έκανες και μία περιγραψή της θεραπαινίδος πλην των μεγαλων μαστών της, θα ήταν εκτιμητέα.
26 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχετε δικιο αγαπητέ παρασύρθηκα ! , λοιπον μελαγχροινή μπαμπατσική ώριμη και χαμογελαστη ...αυτα θυμαμαι Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2