Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κωλοτρυπιδα της Μαρινας της 'Ταυλανδης' ειχε μπει στο στοχαστρο εδω και καιρο.Οι κριτικες και τα σχολια ηταν μεικτα αλλα απο τη στιγμη που ειχε κλειδωσει στο μυαλο μου δεν υπηρχε περιπτωση να μην της γαμησω τον κωλο.Αλλωστε το πως περναει κανεις μεσα ειναι υποκειμενικο.
Κατεβηκα Μεταξουργειο γυρω στις 19.00 το απογευμα.Μπηκα στα 30αρια της Κολωνου και μετα στο υπογειο 27,συνηθως εκει εκδιδεται το κοντοπουτανο.Δεν τη βρηκα και συνεχισα.
Στο Ιασωνος 20 μπαινω μεσα,αναμονη στο σαλονι,η πουτανα στο δωματιο.Στο παγκακι εξω απο το δωματιο ενας αθλιος με μουσια και μαλλια,αραβοφερνε, ηταν ιδιαιτερα προκλητικοςΘυμόςμουρμουραγε,ελεγε 'αντε,ποτε θα βγει η κοπελα',γενικα ειχε ενα στυλακι για πολλες μαπεςΘυμός
Ε,τοτε εκανε τη λαθος κινησηΓερο-μύστηςπαει διπλα στην πορτα και τη χτυπαειΚεφάλι σε τοίχο!ημουν που ημουν φορτωμενος,σηκωνομαι και τον πλησιαζω..
-τι χτυπας ρε μαλακα;
με την σταση μου δεν του αφησα πολλα περιθωρια..ταυτοχρονα εβγαινε και η Κορινα..
-ποιος χτυπαει;
και η τσατσα αρχιζει να του τη λεει,σηκωνεται ο λαθρο να φυγει με το βλεμμα κατω,κυριολεκτικα αν ελεγε κατι δεν ξερω τι θα γινοτανΘυμόςΘυμός
Με το που βγηκε η Κορινα την περιμενε ενας,τακτικος πελατης σιγουρα,αφου πηγαν κατευθειαν μαζι σε ενα δωματιο χαριεντιζομενοι..
-'μην νομιζεις επειδη μας κερδισατε χτες κατι εγινε' του ειπε,αναφερομενη στο παιχνιδι ΠΑΟ-Ολυμπιακος προφανως...
συνεχισα την τσαρκα,περνωντας απο το 30 λεω,δεν μπαινω,θα δω παλι τη γρια να εκδιδεται και θα μου χαλασει τη διαθεση.Εκεινη την ωρα εβγαινε ο Αραβας..
-μην μπαινεις,ειναι μια Φιλλιπινεζα, μου ειπε με εμφανως απολογητικη διαθεση..
οπα,εδω ειμαστε,λεω,κανε τσακ,μπαινω και ναι,η χοντροτσατσα μου παρουσιαζει θριαμβευτικα την Μαρινα ..
-'τσιμπουκακι,μουνακι,κωλαρακι,η κοπελα δεν βιαζεται στο δωματιο,δεν κανει μαλακιες'..
-οκ,παω μια βολτα λεω,μην με θεωρουν και δεδομενοΜαλακία
-και που πας καβλιαρη,κ που θα βρεις με δεκα ευρω τετοια κοπελα...
τελος παντων,ειδα μερικα ακομη και ξαναγυρισα..
-θα περασεις;ρωταει η τσατσα
-ναι και της δινω το δεκαευρω.θελω το δωματιο μεσα.τι το θελαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!και η κοπελα να ερθει σε 5.
-οκ μου λεει
-ενταξει,νομιζα οτι ειχα μπει μεχρι τωρα στο πιο αθλιο δωματιο,στο Ι.33 στο hostel ,αλλα αυτο εδω δεν παιζεταιΘυμός
Με το που παω να κατουρησω κ να πλυθω κοιταω στο πατωμα και διπλα σε μια καρεκλα μια κατσαριδαΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!πιανω την καρεκλα,την χτυπαω με το ποδι,τεζα η μικρη Ελισαβετ,μαλιστα,ωραια αρχισαμεΘυμόςκοιταω το σεντονι,ενας λεκες στην μεση,προφανως απο χυσια,στεγνος βεβαια αλλα αυτο δεν το απαλυνει και πολυΘυμός
Αθλιο γενικα δωματιο,χαμηλος φωτισμος,ενας στρογγυλος καθρεπτης μονο,αλλα στον τοιχο απεναντι απο το κρεβατι,αχρηστος στην ουσια,εκτος αν γαμησεις αναποδα κατα τη φορα του κρεβατιου.
Τελος παντων,εμεινα με τις καλτσες και την μπλουζα να περισσωσω οτι μπορω και περιμενα να της γαμησω τον κωλο,η μονη κινητηριος δυναμη που με κρατουσεΓερο-μύστης
Μετα απο λιγο ηρθε η Μαρινα,προσχαρη και ευδιαθετη.Την κανω γυρω στα 35-40,κοντη,μαυρο μαλλι και δερμα,με ωραιο κωλο για γαμησι,καλο βυζι,ψιλοσχιστα ματια,εξου και το παρατσουκλι..
-τι κανεις καυλιαρη;
-καλα,εσυ;απο που εισαι;
- η μητερα μου απο εδω,ο πατερας μου Ισπανος...Ναι!Ναι!
οκ,εγω θα σου χαλασω το παραμυθι..σκεφτηκα
Καθισα με τα γονατα στο κρεβατι.αυτη εσκυψε στην ηδη μισοκαυλωμενη πουτσα μου, περασε καποτα και αρχισε να τσιμπουκωνει.αρκετα καλο τσιμπουκι,της επιασα τα μαλλια κοτσιδα και την πιεζα,ταυτοχρονα χουφτωνα τα βυζια της δυνατα και της απομακρυνα το χερι απο την πουτσα.αυτη το εβαλε στα αρχιδια και τα επαιζε.δεκτικη σε ολα.
Η πουτσα πλεον ειχε πετρωσει για τα καλα.ημουν εξαγριωμενος για κωλο.
-ελα της λεω,παμε.
-πως θες;
-Ξαπλωσε πρωτα να σε γαμησω απο μουνι και μετα στα 4 να σου γαμησω τον κωλοΝαι!
-οπως θες καβλιαρη..
πηρε λιγο λιπαντικο,εβαλε στο μουνι της και ξαπλωσε.παραμερισε το πρασινο στριγκακι,χωρις να το βγαλει,κατι που με φταιχνει ιδιαιτερα και περιμενε.
της τον καρφωσα στο μουνι και αρχισα να την γαμαω με δυναμη.την κοιταζα στα ματια αποφασισμενος και αυτη επαιζε με το στηθος μου.ειχα καυλωσει ατσαλα.
-γυρνα τωρα να σε γαμησω απο τον κωλο.
-σου ερχεται να χυσεις;
-ελπιζω οχι αμεσως,να σε γαμησω καμποσο απο κωλο.
πηρε καλη σταση στα 4 και μου επιασε τον πουτσο.
-κατσε να το βαλουμε σιγα σιγα γιατι ποναει..
τον οδηγησε στην κωλοτρυπιδα της.απο κει και περα αναλαμβανω εγω.αφου μπηκε το πουτσοκεφαλο με χαρακτηριστικη ανεση κανω μια και της το φυτευω στο κωλαντερο.το στριγκακι στο κωλομαγουλο της.αρχιζω να της γαμαω τον κωλο οσο πιο δυνατα μπορω.την πιανω απο τα μαλλια με το ενα χερι και της τραβαγα το κεφαλι προς τα πισω.οχι μονο δεν παραπονεθηκε αλλα μιλαγε κιολας καυλωτικα..
-ετσι καβλιαρη μου,χωστον ολο μεσα,γαμα με.
Την ξεκωλιαρα γαμω την πουτανα μου,ειχε στησει καλα τον πατο της,ελεγε και αυτα που ελεγε,το ξεφορτωμα ηταν θεμα χρονου..
την γραπωσα γερα απο τα καπουλια, επιταχυνα τις πουτσιες και μετα απο λιγο μουγκριζοντας αρχισα να χυνω μεσα στην κωλοτρυπιδα της ενα γεματο φορτιο απο φλοκια.
-χυνω στην κωλαρα σου καυλα.μην κουνηθεις καθολου!
-δεν κουνιεμαι καυλιαρη..
συνεχισα να παλινδρομω μεχρι την τελευταια σταγονα και αφησα για καμποσο το καυλι μου μεσα στο κωλαντερο,ετσι για την φαση.τελικα τον εβγαλα.ακομη ημικαυλωμενος ημουν,ανετα εκανα ενα διαλλειμα και της τον ξαναεχωνα.
-εσυ κρατησες μου λεει,συνηθως ολοι οι πελατες μου στα δυο λεπτα χυνουν..
-ε,αφου εισαι καυλα..
ειδα την αυταρεσκεια στα ματια της.ποσες και ποσες πουτσες εχει ανακουφισει αυτη η κωλοτρυπιδα..
χαιρετηθηκαμε..βγαινοντας την ειπα στην τσατσα.
-ψεκασε μεσα,καθαρισε και λιγο,αλλαξε και κανα σεντονι,τωρα σκοτωσα μια κατσαριδαMoney Mouthβεβαια αυτα επρεπε να τα πω απο πριν αλλα στην μανια μου να γαμησω κωλο..
-ναι,ναι,συγνωμη,παω αμεσως,ευχαριστω..
δεν θα μου κανει εντυπωση αν η μικρη τερεζα μεινει εκει καναν μηναMoney Mouth
Η Μαρινα με μενα ηταν πολυ δεκτικη και προθυμη.καποιοι δεν εχουν περασει καλα,μπορει και εγω να ξαναπερασω και να φαω φολα,δεν ξερω.οποιος ομως θελει να γαμησει κωλο στο δεκαυερω νομιζω ειναι οτι αυτη η κουλουρτζου ειναι καλη επιλογη.εγω θα ξαναπαω να της γαμησω το κουλουρι σιγουρα.
Επιταχυνα,επρεπε να παω σπιτι για απολυμανσηΘυμός και αποβλακωσηMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, 968, dodinos και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2017
10 και κωλος value for moneyΓλώσσα
22 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ακριβως τυπε!Καπέλο
24 Μαρτίου, 2017
Μας έφτιαξες με την πριγραφή σου. Μπράβο.
Σκέφτομαι πότε θα ξεκωλιάσω την Μαρίνα.
25 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω μυστηΚαπέλοπηγαινε αμεσα και δωσε της το κωλαντερο στο χεριΚαπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4