Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67881
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα και καλη εβδομάδα ,,Κουλ μετά από κάποιες άκαρπες προσπάθειες για συνάντηση με άλλες σκυλίτσες του χώρου ο κλήρος έπεσε στη μαρίνα η αλλιώς και μαρινάρα ,, καθώς οι υπηρεσίες της και το γενικό σύνολο είναι για πολλά εύσημα ,,Ναι! Ναι! ,
Πολύ εύκολη και γρήγορη συνεννόηση αν και στα αγγλικά , τηλεφωνο 2 μυνηματα και σε μισή ωριτςα καταφθάνει το μωρό στο χώρο , πολύ όμορφα ντυμένο με ένα μουτράκι πολύ όμορφο για πολλά πουτσοσκαμπιλα Γλώσσα
Ξεκινάει το ρουφιγμα και τα γλωσσόφιλα μόνη της και κατευθείαν χωρίς καμία παρότρυνση από μεριάς μου ,της βγάζω το φορεματακι και αυτή ξεντυνει εμένα , το μόνο σημείο που άλλαζε αυτό που περίμενα ήταν το στήθος που στις φωτό φαίνεται πολύ μεγαλύτερο , καθώς της μαρίνας είναι περίπου στο 1,5 και ελαφρώς πεσμένο (όχι άσχημο αλλά ούτε και αυτό που περιμενεισ Βλέποντας τις φωτό)οι ρώγες όμως και η θυλη άκρως δεκτικές για καυλωμα και ανταποκρισιμες , αυτό που είναι όνειρο είναι η κωλαρα της που είναι για πολλά είναι το βαρύ της όπλο από ότι κατάλαβα αχλαδωτος σφικτοσ και στο κατάλληλο μέγεθος , το κορμάκι της χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας πράγμα που γουστάρω πολύ , με μια μικρή χαλάρωση στην κοιλιά καθώς και μια ουλή κάτω από τον αφαλό δηλώνουν καισαρική ,όπως σας είπα το μωρό κατευθείαν στον αγώνα και σε λίγο στα γόνατα και ρουφιγμα του πουτσου χωρίς αύριο , σακί να και ρουφιγμα μαζί χάιδεμα τα αρχιδια και ξανά γκυψιμο και ξανά ρουφιγμα και φουλ ντιπ και να πνίγεται και πάλι τα ίδια , και τσουπ κατάθεση στο στόμα χωρίς άγχος και καθάρισμα με τη γλώσσα , κατευθείαν στο ντουζ τα φτύνει και μετά λίγο σοσιαλ και από μόνη της παρότρυνση να μου κάνει ένα πολύ καλο χαλαρωτικό και καυλωτικο δεκάλεπτο μασάζ ,με γυρίζει και λίγο πίπα λίγο χάιδεμα βρέθηκα να της γλυφό το μουνακι και να σπαρταράει από Καυλα , δεν ξέρω αν ήταν φτιαχτό η όχι εγώ πάντως φτιάχτηκα, πέρασμα καποτας και γαμησι γαμησι στα τέσσερα ,γαμιςι στα όρθια ,γαμιςι χωρις όρια , βογκητά και πολλά γλωσσόφιλα ,και πριν προλάβω να το σκεφτώ ξανά ξάπλα και πιπαρα πιπαρα πολύ καλη καλύτερη και από την πρώτη, με τις Χειλαρες τις που ναι μεν σιλικονατες αλλά πολύ καυλωτικες, και αυτή τη φορά τα κατάπιε μάλλον καταλαθως αλλά δεν δυσανασχέτησε καθόλου,έπειτα ντουζακι μαζί με το πορνιδιο τρίψιμο από μεριάς της για να φύγουν τα λάδια από το μασάζ ,έτσι σιγά σιγά τελείωσε αυτό το πολύ καλο ραντεβού,μάγκες μετά από το χθεσινό θυμήθηκα γιατί ενώ δεσμευμένος πληρώνω για να γαμισω γιατί είχα ξεχάσει το τι θα πει πληρωμένη βίζιτα που γουστάρει αυτό που κάνει, αν με άφηνε το σύστημα σε σχέση τιμής , διάθεση και γενική συμπεριφορά σίγουρα θα έβαζα κάτι παραπάνω,η μόνη Μαλακια μου δεν προσπάθησα για πίσω πόρτα !!! Κεφάλι σε τοίχο! την επόμενη φορά σίγουρα μου είπε πως έρχεται κάθε τρίμηνο περίπου για κανένα μήνα και πως τώρα θα φύγει τέλος του μαρτη,
Υ.γ κάτι τέτοιες συναντήσεις με κάνουν αρρωστημένο και κολλημένο βίζιτακια ,,
Να περνάτε καλά ,

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
273
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, muffer35, gk1981 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού