Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα στους συναγωνιστές του forum Σάββατο απογεύμα και η καύλες στο κόκκινο, έκανα μια τσάρκα από φυλής αλλά δεν βρήκα τίποτα το σπουδαίο που να με κάνει να δώσω το μπλέ χαρτάκι μετά έκανα και μια βόλτα από Διδύμου και εκεί πάλι τα ίδια αλλά στο Διδύμου 27 πού μπήκα δουλεύαν τρία κορίτσια μου είπε η υπηρεσία είδα τα δύο Όλια και Αλιόνα και Όλγα αλλά και πάλι δεν βρήκα κάτι το σπουδαίο για εμένα εφυγα και εκανα και ένα περασδμα από Αλκιβιάδου μπαίνω στο Αλκιβιάδου Α και μου λεει η κοπελα δωματιο καλα λεω παω μια βολτα και γυρναω Αλκιβιάδου Β η Άντζελα την εχω ξανα πετυχει στο Διδύμου 27 αλλά δεν την πήρα λόγω ότι είχε δυο δωμάτια να πάει και έτσι δεν την τίμησα. Παω και μια στο Αλκιβιάδου Γ και ηταν η Ντενισα η γνωστη αλβανίδα που δουλευε και στο Έλλης 3 με το που την βλέπω έκανα μεταβολή και δρόμο μια φορα την είχα πάρει και κόντεψα να την πλακώσω στα χαστούκια τόσο πολύ καλά πέρασα, τελικά αποφάσισα να δοκιμάσω την Άντζελα Αλκιβιάδου Β είναι ένα καλο από εμφανιση milf ανάστημα κανονικό με κανονικά κιλά και ξανθά μαλλιά και μετριο στητο βυζακι, με παιχνιδιαρικο σαλοναρισμα με ελευθερο στοματικο κατοπιν συνεννόηση και με 69 και πρωκτικό στα μεσα του δωματιου ηρθε με πολύ χαρούμενη διάθεση, είπαμε κα ποια πραματάκια και βουρ με φιλιά όχι με γλώσσα μου είπε αλλά που και που έδινε και με γλώσσα, πίπα με πολύ καλό καραμέλωμαΜεγάλο χαμόγελο στα μπαλάκια και μια πολύ καλη αργη και αισθησιακή πίπα της είπα να γυρίσει σε 69 για να περιποιηθώ και εγω το καθαρό της μουνάκι της στα του αγώνα η κοπέλα μου έκανε ένα πολύ ωραίο γαμήση που να πώ την αλήθεια δεν το περίμενα και στην πίσω τρυπούλα η κοπέλα έδωσε ρέστα κανένα κλέψιμο.Ναι! Με λίγα λόγια ήταν ένα πολύ καλο γαμήση που σίγουρα θα ξανά την επισκεφθώ αυτά από εμενα καλο ΣΚ να έχετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
58
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, openmind33, Μάκης Τσατσαρίδης και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού