Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επιτέλους άλλη μία φαντασίωση μου έγινε πραγματικότητα!
Πρώτη φορά με τον φίλο Χ που γνώρισα εδώ στο bourdela.com και όπως μου είχε υποσχεθεί με έκανε βόλτα στους δρόμους με τα μπουρδέλα που βρίσκονται κοντά στο σταθμό της Βικτώρια.
Μπήκαμε σε αυτό στην οδό Φιλιππίδου 11Α, ισόγειο και μας υποδέχτηκε μία ρωσίδα κυρία, που θα μπορούσε να δουλεύει και σε λαϊκή, ελάτε πάρτε πάρτε, έχω καλό πράμα, ωραίο βυζάκι, ωραίο κωλαράκι, θα περάσεις καλά... πλάκα είχε αυτό.
Μετά βγήκε και η κοπέλα και ήρθε να τη δούμε φορώντας μόνο στρινγκάκι και μάλλον χάρηκε που με είδε μικρούλη Χεχε! και ήρθε κατα πάνω μου να πιάσει το πούτσο μου να με καυλώσει αλλά δεν την άφησα και της είπα να ασχοληθεί με τον φίλο μου Χεχε!

Τεσπα δώσαμε από 20, είπα ότι εγώ θα παίρνω μόνο μάτι.
Η Σαμπρίνα (έτσι μου είπε ο φίλος ότι μας συστήθηκε, εγώ δεν το άκουσα, λεπτομέρεια για εμένα Χεχε!) είναι και όμορφη, αν μπορώ να πω εγώ κάτι τέτοιο, αλλά κυρίως είναι πολύ γλυκιά!!! και καυλιάρα θα έλεγα, αφού ήθελε ντε και καλά να μπω στο παιχνίδι.
Το δωμάτιο κομπλέ...
Στην αρχή ξάπλωσε ο φίλος μου, και μιλούσαμε με την κοπέλα, την ρώτησα πόσο είναι αλλά απέφυγε να απαντήσει γιατί με ρώτησε εμένα το ίδιο, αλλά επίσης είναι πολύ μελαχρινή! έχει σκούρο δέρμα και την ρώτησα από που είναι, μου είπε από Τουρκία, πολύ ενδιαφέρον, αν και φαντάζομαι θα έχει γεννηθεί εδώ γιατί μιλούσε κανονικά τα Ελληνικά, και επίσης μου φάνηκε μικρή. Γενικά είναι μικρόσωμη και όλα όμορφα.

Α εδώ να σημειώσω ότι επειδή η καρέκλα γέμισε με τα ρούχα του φίλου μου, εγώ πήγα να καθίσω κάτω να παίρνω μάτι και με πρόλαβε με φωνή, λέγοντας μου ότι δεν κάνει κάτω και να κάτσω στην καρέκλα κτλπ...

Αχχχ λέω από μέσα μου, που να ξερες τα γούστα μου... μόνο ο κύριος ΝΑΣΟΣ με καταλαβαίνει. Και τεσπα, έμεινα όρθιος να την παίζω.

Ο φίλος μου ο Χ αφού τον τσιμπούκωσε, την πήρε στα 4, ενώ εγώ τους κοίταζα και στο κρεβάτι αλλά κυρίως από τους καθρέφτες και μαλακιζόμουν. Η Σαμπρίνα με κάλεσε αρκετές φορές να πάω κοντά να με γλύψει αλλά δεν δέχτηκα... προς το τέλος πλησίασα στο κρεβάτι και χάιδεψα τα αρχίδια του φίλου μου που γαμούσε. Όταν έχυσε η Σαμπρίνα βγήκε από το δωμάτιο, αφού πρώτα μου χαίδεψε το κωλαράκι πάνω από το τζιν καθώς έπλενα εγώ τα χέρια μου Χεχε!

Νομίζω πως θα ξαναπάω εκεί με τον φίλο μου, και θα χαρώ να γνωρίσω και άλλα μπουρδέλα παρέα με άλλους φίλους από το bourdela.com

Εν συντομία, Σαμπρίνα, πρωινή βάρδια, μελαχρινό δέρμα, καταγωγή από Τουρκία, νεαρή πολύ, μικροκαμωμένη, μαλλί μέτριο μήκος, καστανόξανθο με ανταύγειες (που να δω και μες στο σκοτάδι), βυζάκι τι να σας πω τώρα εγώ, δεν έχω ιδέα, τιμή 20€, πρόγραμμα φουλ από ότι μου είπε ο φίλος μου. Πολύ επικοινωνιακή και γλυκιά. (Να την προτιμήσετε και να με σκέφτεστε όταν τη γαμάτε)

ΥΓ Εννοείται πως δεν αφήσαμε τίποτε πίσω μας, ούτε καν το προφυλακτικό αφού το ζήτησα από τον φίλο μου, μου το έδωσε, το έβαλα σε χαρτί και το πήρα σπίτι μου να το απολαύσω με την ησυχία μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gekzy, fouxter, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2017
Δικέ μ έχεις θέματα...εε?
11 Μαρτίου, 2017
ποια Τουρκια μωρε τεντι,καμια τσιγγανοπομακα θαναιMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
11 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχετε δίκιο. Για το τσιγγάνα δηλαδή, ίσως. Αλλά Πομάκους έχω γνωρίσει, έχω έναν φίλο και γνώρισα και έναν άλλο από Ξάνθη, εκεί είναι όλοι από ότι κατάλαβα, αλλά δεν είναι μελαχρινοί αυτοί αφέντη κύριε ΝΑΣΟ.
Και έχω γνωρίσει επίσης αρκετούς, συγγνώμη, πολλούς τσιγγάνους όχι μόνο από Ξάνθη, που είναι σκέτη καύλα, οπότε φαντάζομαι πως και η συγκεκριμένη κοπέλα αντίστοιχα θα αρέσει πολύ στα αρσενικά.
Θα κανονίσετε να πάτε μία μέρα να δοκιμάσετε και να μας πείτε? ή ακόμη καλύτερο να πάμε μαζί?
Καπέλο
P
podolagnos_1985
12 Μαρτίου, 2017
φίλε συγνώμη είσαι πούστης?Χμμμ;πήρες το προφυλακτικό σε χαρτί σπίτι σου?τι το έκανες?Money Mouth
T
TZONIS34
22 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κοκτειλ!
16 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για οσους δεν καταλαβαν,ο φιλος μας ειναι δροσερος..
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6