Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με την Αννα στο κεντρο της Αθηνας μια βροχερη και ακρως δυσκολη μερα στη δουλεια μου.κοντευω τα 50 εχω αρκετες εμπειριες απο κοριτσια του bouκαι οχι μονο μια ζωη ημουνε υπερμαχος της ρωσσικης κουλτουρας με τα υπεροχα ασπρα σαν το γαλα κοριτσια και αυτο γιατι μου αρεσει το παιχνιδι τα χαδια τα φιλακια γενικα σαν να βρισκομε με την γκομενα που μολις γνωρισα στο ξενοδοχειο.κριτικες δεν γραφω πρεπει να τεντωθουνε τα ερωτικα μου καλωδια και να ζησω μια ομορφη εμπειρια για να το κανω. περασα πανεμορφα με την Βερονικα αλλα η κοπελλα δεν παιζει πλεον στο bou αν και εχουνε παρα πολλα γραφτει.βραδακι γυρω στις 9 κτυπα η πορτα και εμφανιζετε μια κοπελλα ομορφη χαριτωμενη γεματη φρεσκαδα με δυο γαλανα ματακια και μονο που την ειδα ξεχασα τα προβληματα της δουλειας και αφεθηκα στη ζωντανια της νεοτητας της να με παρασυρει σε πλανες ερωτικες.κανει μπανακι και ερχετε στο κρεββατι αυτο ητανε θελεις η μυρωδια του κορμιου της θελεις το τρυφερο κορμακι της θελεις τα πανεμορφα βυζακια της που χρονια εχω να δω στημενα και τοσο ομορφα σε αφη.την αρπαζω και την αρχιζω σε ρουφηκτα φιλια με γλωσσα τουλαχιστον για ενα δεκαλεπτο δεν δυσανασχετει ερχιζω ομως και εχω προβλημα με το εργαλειο μου γιατι ειναι ετοιμο να σκασει .αρχιζει να με γλυφει με την γλωσσα της ολο μου το σωμα και ξαφνικα νοιωθω να χανετε το εργαλειο μου το τι ζω δεν περιγραφετε ρουφηγματα ατελειωτα χανω τα μπαλακια μου και εκει πανω χυνω οτι ειχα και δεν ειχα στο στοματακι της.μην περιμενοντας να τελειωσω καταπινει και μερικα...Έρωταςμπανακι κουβεντουλα και αρχιζει δευτερος γυρος γλυψιμο στο ευωδιαστο μουνακι της και στο γεματο καυλα κωλαρακι της μακρι να το εδινε τουλαχιστον το εφαγα με τα χερια μου ενα δακτυλο στον κωλο δυο στο μουνακι ωσπου δεν αντεξα την εστησα στα τεσσερα και αρχισε ατελειωτο σφυροκοπιμα μας ακουσε ολο το ξενοδοχειο με σκαμπιλακια που και που εχυσα επανω στις βυζαρες της και για λιγο αρχισαμε τα φιλια.με την Αννα ξεχασα ολα αυτα που με βασανιζαν και ακομα σκεφτομε το ομορφο κωλαρακι της.ελπιζω καποτε να τον γευτω.να εισαι καλα ΑννουλαΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
39
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SEXTYRHOON, kikirikou69(1), djantonis666 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2017
ωραιος παντα τετοιαΝαι!
D
demon14
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1