Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση με το Μαράκι σήμερα δηλαδή χτες Μεταξουργείο μεριά μεσημεράκι μετά από 2 τηλέφωνα για να μπορέσουμε να φιξαρουμε την ώρα τελικώς κανονίσαμε μεσημεράκι πάω παίρνω δωμάτιο της στέλνω νούμερο μετά από κάνα 10 λεπτό χτυπάει η πόρτα ανοίγοντας την βλέποντας το Μαράκι έμεινα άφωνος δε μπορεί λέω από μέσα μου να υπάρχει τέτοιος μουναρος με 80 ευρώ. Πρόκειται για μία πολύ εντυπωσιακή γυναίκα ψηλη, με βυζια τούμπανο φτιαγμένα και σιλικονατα χείλια. Μετά τις χερετουρες μπήκε αμέσως για μπάνιο
Ωραίο σωματακι λεπτό Και καλοβαλμενο με λεπτά ποδαράκια και ένα ελαφρύ μαύρισμα ξαπλωσαμε στο κρεβάτι αρχίσαμε τα χάδια και τα φιλιά Και κατέληξε να μου παίρνει μία πίπα τρελή με αυτό τον υπέροχο θόρυβο να σε πορωνει ακόμα περισσότερο, στήσιμο στα 4 εναλλαγή σε κατακοριφο και μετά από λίγο κατάθεση στο στόμα τής δεν άφησε να χαθεί ούτε μια σταγόνα. Όπου πήγε στο μπάνιο διακριτικά να τα φτύσει κάτσαμε για λίγο κουβεντούλα την έβαλα να κάτσει δίπλα για να μπορώ να την χαϊδεύω έχει δέρμα μωρού παιδιού, μιλάει άψογα ελληνικά συζητάς εύκολα μαζί της . Έναρξη Β ημιχρόνου πάλι με πίπα εγώ αμέσως πάλι τουρπο ρε παιδί μού τέτοια πίπα τη να πω Και πεθαμένο σηκώνει .
Πέρασμα σκουφου Και στήσιμο πάλι στα 4 μετά εναλλαγή την έβαλα από πάνω να χαϊδεύω τα βυζια της και να την πιπιλαω χτυπιοτανε σαν άλογο πάνω στη πουτσα μου η κατάθεση δεν άργησε τρεμανε τα πόδια μου μετά από λίγο μπήκε πάλι για μπανάκι μάλλον θα είχε Και άλλο ραντεβού ντύθηκε με χαιρέτησε Και έφυγε.
Πάντως μπορω να πω ίσως από τα καλύτερα γαμησια που εχω κάνει η κοπέλα απλά τα σπάει..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 08, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
258
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chamy, doc_lin, PhantomQ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού