Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 58 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καποιες υποχρεωσεις με εβγαλαν στα Χανια.
Πηγα στο νο. 7 να βρω την Ολγα πρωην Αλεξια, τον μεγαλο μου ερωτα, αλλα γαμω την ατυχια μου ηταν κλειστα.
Ετσι για πλακα πηγα να δω τι λενε η κοπελες στα Χανια.
Μπηκα κατα τυχη πρωτα στο νο. 14.
Η κυρια μου λεει "ειναι η Λολίτα".
Πισω απο μια πορτα, που προφανως ηταν η τουαλετα, ακουστηκε μια σχεδον παιδικη φωνη "ερχομαι".
Μετα απο λίγο βγήκε ενα πανεμορφο μελαχροινο μωρο, φορωντας μονο τον στηθοδεσμο.
Μολις την ειδα καυλωσα. Απο τις πιο ωραιες κοπελες που εχω δει τις 10 πενταετιες που κοιταω κοριτσια.
Προσωπο αρμονικο, ωραια ματια, ηδονικο στωμα, μακρυα μαυρα μαλλια, θυμιζε μιγαδα απο την Πολυνησια.
Εδωσα το 30ανταρι, περασα και φρεσκαρα το οργανο στο νιπτηρα.
Η μικρη ηλθε σχετικα γρηγορα.
Την χαιδεψα στο ορθια και παινεψα την ομορφια της.
Εβγαλα το σουτιεν και αποκαλυφθηκαν 2 στητα φυσικα δυαρακια με ρωγες που κοιταγαν το ταβανι.
Την μπαλαμουτισα αρκετα στο ορθιο μεχρι που ζητησε να ξαπλωσουμε γιατι την ποναγαν οι μπουρδελοκοθορνοι.
Στο κρεβατι σταματησα το μπαλαμουτι και απλα την κοιταζα για λιγο στολιζοντας την κοπλιμεντα.
"Σταματα" μου λεει "θα με ματιασεις". "Ειμαι σαββατογεννημενος", της λεω ¨και ματιαζω μονο οποιους θέλω εγω"¨.
Συνεχισα τα φιλια στο λαιμο, βυζια, στηθη, ρωγες, μπουτια,μεχρι που μου εδωσε το μουνι της στο στομα και μου περασε
τη καποτα στο ορθιο κατα 100% πουλι.
Η πιπα ηταν πολυ αισθησιακη (οχι πολυ βαθια) με χερι που το εκοψε οταν το ζητησα.
Σταματησα το 69 για να την χαζευω ενω με πιπωνε.
Τα μαλια της χαιδευαν τα @@ μου και πολλαπλασιαζαν την ηδονη της πιπας.
Συνεχισαμε με cow girl, ορθιο και αγκαλιαστο για να φιλω τα στηθακια της και τις ρωγες της.
Τα βογγητα της ηταν πολυ αλληθοφανη.
Το ιδιο οταν την πηρα ιεραποστολικα (σε 2 παραλλαγες; ποδια ψηλα και αγκαλιστο).
Οταν την εστησα σε πισωκολητο με εβαλε διαγωνια στο κρεββατι γιατι ηθελε να με βλεπει στο καθρεφτη που ηταν στη γωνια (το δωματιο δεν διαθετη επιτοιχιο καθρεπτη.
Στο πισωκολλητο πηρε μια περιεργη σταση με τις πατουσες κολλημενες. Για να μπω πηρα σκυλισια σταση.
Ετσι που ειχε κατσει το μουνι της ειχε πιο στενη αισθηση.
Αντεχει σε δυνατο σφυροκοπημα και εχει πολυ ωραια πλατη και κωλο - γοφους.
Εχυσα πολυ ηδονικα σε αυτη τη σταση.
Οταν ξαναξαπλωσαμε διπλα-διπλα μου λεει "γιατι δεν εισαι 25 χρονων να σε παντρευτω?".
"Ποσο με κανεις της λεω", "40κατι" μου λεει, "βαλε αλλα 15 και εισαι μεσα της λεω".
"δεν σε πιστευω", "βαζουμε στοιχημα, θα σου δειξω ταυτοτητα και αν κερδισω θα ξανακανουμε σεξ τζαμπα".
Εκει υποχωρησε, μου ειπε οτι ειναι απο τη Ρουμανια. Ηλικια 23 ετων.
Αν ξαναπερασω απο Χανια, θα παω για την Ολγα την πρωτη μερα και τη 2η στη Λολιτα.
Χανιωτες να την χαιρεστε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Υπηρεσίες
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Glikoula, STAVROS6969, rantanplangr30

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού