Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ
Μάλλον το έχει σύστημα η κοπελίτσα....
Πρώτος πελάτης σήμερα το πρωί, και η υπηρεσία ανακοινώνει το πρόγραμμα (ελ.στοματικό, πρωκτικό).
Εμφάνιση με ατέλειες αλλά γενικά αποδεκτή.
Προκαταρκτικά : 5 δεπτερόλεπτα γλύψιμο αριστερής ρόγας. (δεξία βαριότανε να φτάσει μάλλον...
Πίπα εξελίξιμη, αλλά με ατέλειες, ελαφρύ γλείψιμο όσχεου.
Στα τέσσερα είσοδος στον κόλπο, με κάποια αντίσταση και χρήση χεριού από μεριά της.
Οτάν έχοντας βάλει τζελ πήγα να της τον ακουμπήσω στον κώλο είπε όχι, λέγοντας ότι τον έχω πολύ μέγαλο....το οποίο ΔΥΣΤΥΧΏΣ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΔΕΣ....
Σταμάτησα, έβγαλα το προφυλακτικό και της είπα ότι το πρωκτικό ανακοινώθηκε στο σαλόνι.
Σαν να την πέρασε ρεύμα, άρχισε να λέει ότι δεν μου επιστρέφονται τα χρήματα, χωρίς εγώ να έχω πει τίποτα για λεφτά.
ΕΔΕΙΞΑ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΤΣΑΤΣΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ : ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΆΛΟΣ ????
Ακόμα γελάω, και μάλλον η φάση άξιζε περισσοτερο από το 20ευρω που φυτίλιασα.
Σπανίως γράφω , αλλά πρέπει να δημοσιεύονται και να γνωστοποιούνται απαράδεκτες και αντιεπαγγελματικές συμπεριφορές των εργαζομένων στην ερωτική βιομηχανία...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεσία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
168
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, blizardeye, ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2017
Είμαι της άποψης πως δεν πρέπει να περνάνε αυτά έτσι στον βρόντο και ευχαριστούμε για την ενημέρωση.Στην θέση σου θα ζήταγα τα λεφτά μου πίσω,όχι μόνο επειδή είναι πολλά,αλλά για το γαμώτο.Στην τελική αν δεν έδινε τον κώλο της δεν θα πέρναγες.Όχι μόνο σου είπαν ψέμματα,αλλά σου την έσπασαν.Σημασία έχει εκεί να πηγαίνουμε και να παίρνουμε αυτό που πληρώνουμε.Αυτή τσίμπησε εύκολα το 20αρικάκι απο εσένα μέσα σε μερικά λεπτά,ενώ κάποιοι συμπουρδελάρηδες μπορεί να μην το παίρνουν καν ως μεροκάματο.
28 Φεβρουαρίου, 2017
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα ( ακομα και και να μην ισχυουν , γελασα)
28 Φεβρουαρίου, 2017
Τελικά τα λεφτα σου τα πηρες ή ΄μηπως δεν τα ζητησες καν? Χαμόγελο
01 Μαρτίου, 2017
Εισαι μεγιστος.
γιατι δε γαμησες τη τσατσα?
02 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έχεις δίκιο, αλλά τις περισσότερες φορές , η ψυχική μου ηρεμία είναι πολύτιμη, προτίμησα να διασκεδάσω (ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΕΝΝΟΙΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΣΚΟΡΠΙΖΩ, ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΕΩΤΕΡΟΥΣ...)τις εντυπώσεις και να μοιραστώ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΊΑ..
02 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν μου προτινε να τον πάρει στο στόμα, θα της τον έδινα, αλλά όταν τους κάθεται στραβή, εξαφανίζονται σαν τον Χουντίνι..
02 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άυτό ακριβώς ήταν και το νόημα της κριτικής, ενώ δεν είχα πραγματικά καμία διαθεση να ζητήσω πίσω το 20ρικο, και ούτε το έκανα, άρχισαν αυτή τη συζήτηση μόνες τους, προφανώς εκπαιδευμένες ..........
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7