Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 35 10
Call-Girls 69276
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την κριτική την ξαναβάζω γιατί η προηγούμενη ΔΕΝ έχει αναρτηθεί!!!!!


Η ημερομηνία συνάντησης είναι ενδεικτική!!!


Την Ολγα την γνώρισα πριν αρκετά χρόνια όταν δούλευε αλλού, έκτοτε έχουμε βρεθεί αρκετές φορές. Τα ραντεβού κλείνονται σε γνωστο hotel στο Μεταξουργείο. Η Ολγα είναι μια γυναίκα με κάποια παραπανίσια κιλα και ένα γλυκό και καυλωτικο πρόσωπο και βλέμμα. Στα του αγώνα τώρα. Εχω απολαυσει ένα πολύ καλό τσιμπούκι που δεν το λες επαγγελματικό μα πιο πολύ αματουρικο, Της αρέσει να σε πιπώνει και να σε κοιτάει στα μάτια. Εχω καταθέσει και στο στόμα. Την τελευταία φορά αφού ευχαριστήθηκα ενα καλο 69 και μετά την περιποίηση που της έκανα συνεχίσαμε στα 4 όπου η πλούσια κωλαρα της ήταν δεκτική, μετά ήρθε η ώρα της πίσω τρύπας που αν και δουλευμένη έχει καλή όψη και αίσθηση.
Η Ολγα δεν κοιτάζει ρόλοι και άνετα μπορεί να καθίσεις και 20-25 λεπτά παραπάνω. Γενικά της αρέσει να φροντίζει το πελάτη της και να του κάνει όλα τα γούστα και είναι πολύ εύκολη στο να χύνει και η ίδια. Κάνει τα πάντα με όρεξη και διάθεση να σε ικανοποιήσει, και το καταφέρνει. Αν πας συνειδητοποιημένος ως προς το τι θα αντικρίσεις θα περάσεις υπέροχα και θα πεις και καμιά κουβέντα στο διάλειμμα, καθώς πρόκειται για άτομο αξιόλογο
Σίγουρα θα ξανατιμηθεί.
Δυστυχώς το σύστημα δεν μου επιτρέπει να βάλω μεγαλύτερη βαθμολογία

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
leon4861
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
1.248
Πόντοι:
216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 circuitboy, fouxter, SEXTYRHOON και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού