Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η Μιλίτσα ήταν από τις πουτάνες που είχα προσέξει βλέποντας τις φωτογραφίες της και διαβάζοντας σχόλια στα διάφορα πουτανοσαϊτ. Μπήκα απόγευμα στο Θησέως 35 με σκοπό κατ αρχας να τη δω. Είδα μια ψηλή κοπέλα με καλό σώμα, καλή μου φάνηκε. Πέρασα με μειωμένο αντίτιμο, 40 ευρώ δηλαδή για απλό. Η πόρνη ήρθε στο δωμάτιο όπου την είδα και καλύτερα. Το σώμα της πολύ ωραίο ψηλή αδύνατη με σφιχτό κώλο και μικρό στήθος, η μούρη της όχι τόσο, αν και σε κάποιους θα αρέσει καθώς έχει μια αγριοπροστυχιά. Χαιρετηθήκαμε φιληθήκαμε ολίγον μπαλαμουτιαστήκαμε. Ξάπλωσα μου έβαλε την καπότα σε μισοσηκωμένο πέος και άρχισε μια καλούτσικη πιπα. Εγώ της χαϊδευα το μουνί την πασπάτευα κτλ. Υστερα από τη σύντομη και λίγο βαρετή πίπα καβάλησε τη ψιλόμελάτη ψωλή μου και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει. Κούναγε και τη μέση της γυρώ γύρω, χόρευε δηλαδή πάνω στον πούτσο μου πράγμα που μου άρεσε. Γύρισμα στα τέσσερα όπου ναι μεν είχε πάρει σωστή στάση με σπάσιμο μέσης, αλλά είχε στηθεί με τρόπο που δε με βόλευε να τη σφυροκοπήσω όπως ήθελα, σα να επεδίωκε να έχει αυτή τον έλεγχο. Βογγούσε ψεύτικα αν και αυτό δεν είναι κάτι που με πειράζει τόσο, λίγο θεατράκι καλό είναι. Στα σκαμπίλια στον κώλο δεν έδειξε να ενοχλείται. Δεν πολύφτιαχνόμουνα από την όλη κατάσταση η στύση μου είχε πάρει την κατιούσα. Μάλλον δεν ήμουν και σε φόρμα. Βγήκα από μέσα της και αυτή γύρισε και με ρώτησε τι έχω ταυτόχρονως μαλακίζοντας με. Μου έκανε και κάποιο κοπλιμέντο για να με φτιάξει. Της είπα να ξαναστηθεί στα τέσσερα, υπάκουσε αλλά μετά πάλι τα ίδια. Δεν ξέρω αν το κανε επίτηδες δεν τη ρώτησα κιόλας. Βγήκα από μέσα της ύστερα από κάποιες αποτυχημένες προσπάθειες, αυτή άρχισε πάλι να μου τον παίζει, μέχρι τότε οκ, αλλά τη στιγμή εκείνη ο υπηρέτης ‘’έπαιξε’’ με την ένταση της μουσικής και η πόρνη μου λέει ξαφνικά πως φεύγει! Της είπα κάτσει λίγο ακόμα μπας και τελειώσω αλλά αρνήθηκε οπότε τι άλλο να της έλεγα. Με χαιρέτησε με τσοντο-ύφος. Σίγουρα μας θεωρούν μαλάκες! Κοίταξα το χρονόμετρο μου, 13 λεπτα είχαν περάσει από τη στιγμή που μπήκε η κοπέλα στο δώμα. Ο τσάτσος πριν περάσω υποσχόταν άνεση χρόνου στο απλό, 20-25 λεπτά κατά τα λεγόμενα του. Αυτό θα σημαίνει μάλλον πως επειδή πλήρωσα δέκα ευρώ λιγότερα, δικαιούμουν τον μισό χρόνο. Η κατάλαβα εγώ λάθος;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιλίτσα
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.184
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 Elganador, tremor, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού