Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Μαρία την είχα ξαναδεί & την είχα λοκάρει σαν στόχο.

Σήμερα, μιας και τα περισσότερα σπιτάκια ήταν κλειστά, λόγω "στρουμφ" (http://www.naftemporiki.gr/story/1206031/sullipseis-19-gunaikon-se-elegxous-se-oikous-anoxis),
πέρασα να την ξαναδώ και αν μου έκανε κλικ, θα περνούσα. Έτσι κι έγινε, μιας και δεν είχε πολύ κίνηση.

Η Μαρία είναι μια εμφανίσιμη καλύγραμμη νεαρά, με μαύρο μακρύ μαλλί, μεγαλούτσικα (αλλά ελαφρώς πεσμένα) στήθη, γλυκιά κοπέλα, με λίγα μικρά & διάσπαρτα τατού στο κορμάκι της.
Κάνει απλό πρόγραμμα, αλλά η άνεση χρόνου & η γλύκα της φτάνουν και περισσεύουν για να περάσεις καλά.

Αφού μπήκε στο δωμάτιο και συστηθήκαμε , ανταλλάξαμε και μια-δυο κουβέντες να σπάσει ο πάγος.
Μετά με φίλαγε στο κορμί μου και έπαιζε με το δοξάρι μου. Πέρασε το προφυλακτικό και άρχισε μαι ωραία πιπούλα , με αισθησιακούς αναστεναγμούς.
Τέτοιο τσολιά, όμως, δεν μπορούσα να τον αφήσω έτσι, οπότε την ξάπλωσα για να κάνω εγώ παιχνίδι και να γευτώ την υπέροχη επιδερμίδα της.

Αφού την χόρτασα, την πήρα ιεροποστολικά, πάλι υπό τους ήχους ηδονής και αναστεναγμών, πάντα σε νορμάλ επίπεδο.

Ευχαρίστησα την κ. Εύα & αποχώρησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, dmtrsxxx

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού