Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με τον κινδυνο να χαρακτηριστω αγαπουλης (σας διαβεβαιω δεν ειμαι), εχω συναντηθει με την Μαρια περιπου 6 φορες (λεω περιπου γιατι δεν κρατω σκορ).

Της τηλεφωνησα χθες μεσημερι και δεν απαντησε. Κατα τις 10 το βραδι (γνωριζει οτι μενω μονος) μου τηλεφωνει. Μετα απο μιση ωρα τσουπ σε ξενοδοχειο στα ΒΠ.

Με ξαφνιασε το γεγονος οτι υπηρξε μια αναπροσαρμογη της τιμολογιακης της πολιτικης. Το αποδεχθηκα. Στην ερωτηση μου γιατι το εκανε και αν το σκεφτηκε πριν, μου απαντησε αφοπλιστικα οτι καθημερινα δεχονταν 200 κλησεις. Ηθελε καποιο ξεκαθαρισμα. Προτιμα λιγοτερα και πιο ποιοτικα ραντεβου.

Δεκτο, μια και αναλογες κινησεις εφεραν το αναλογο αποτελεσμα σε αλλες κοπελες.

Η συναντηση μας ηταν πολυ καλη παρολο την κουραση και την ηλικια μου (50) τελειωσα 2 φορες, μια στο στομα της που τα ρουφιξε και μια στο μουνι της που ηταν καταμουσκεμα. Την βρισκω πολύ καβλιαρα, και με τρελενει που μου παιρνει πιπα μολις μπει στο δωματιο. Μου γλυφει αρχιδια τα παντα. Η Μαρια δεν θελει ζορια αλλα αν την προσεξεις θα σε σκλαβωσει. Σεβεται τα λεφτα που κερδιζει.

Δεν ξερω εσεις αλλα εγω θα ξαναπαω συντομα με την Μαρια

Καλα γαμησια σε ολους

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.851
Πόντοι:
26.117
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Blade_runner, THV και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2017
Αν είδα καλα έγραψες 80. Αν απο50 το πήγε 80, ειναι βλαμμενη απλα γιατι δεν αξίζει τα 80. Οςοι εδωσαν 50 δύσκολα θα ξαναπάνε.
Δε λέω οτι τα 50 ηταν αντιπροσωπευτικά. Αλλα οταν εχεις Αντεζελα07 με φουλ στα 80, τοτε απλα η Μολδαβή στην ίδια τιμη καταδικάζει τον εαυτό της. Θα το καταλάβει σύντομα.
Εύχομαι απλα να μην ειχε κακο σύμβουλο.
16 Φεβρουαρίου, 2017
έχω πάρει το Μαράκι 2 φορές στα 50 ευρώ την ώρα
με την αναπροσαρμογή που προέκυψε δεν θα την ξαναπάρω
τα 50 ευρώ τα αξίζει, τα 80 όμως όχι
αν έβαζε πρωκτικό στο πρόγραμμα - όλα μέσα 80 - ίσως αναθεωρήσω
17 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ή αν τη 1 ώρα το έκανε μέχρι 1,5 στα λεφτά αυτά, πάλι θα ήταν μια συμφέρουσα επιλογή και ταυτόχρονα θα περιορίζονταν κάπως οι υποψήφιοι για συνάντηση.
19 Φεβρουαρίου, 2017
ας το παει 200 τοτε να αποκτησει περισσοτερη ποιοτητα , λεφτα υπαρχουν ΈρωταςΈρωταςΜατάκιΜατάκι
N
nomercy
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4