Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Του Αγιου Βαλεντινου σημερα και με βασανιζε το διλλημα αν θα πρεπει να σκασω σε γκομενα με αρκουδακι και σοκολατα η να κατεβω κανα Μεταξι να ξεκωλιασω κανα πορνιδιοΧμμμ;επελεξα το δευτεροΓερο-μύστης
Κατεβηκα με το μετρο γυρω στις 10 και αρχισα την τσαρκα απο Κολωνου και συνεχισα Ιασωνος.Στο μυαλο μου ειχα ηδη κλειδωσει εδω και ημερες την Μαρια απο Ιασωνος 44 αριστερα και θα πρεπε να να βρεθει κατι ιδιαιτερα αξιολογο για να αλλαξω γνωμη.Και αυτο γιατι ειχα αποφασισει να γαμησω κωλο και οι επιλογες δεν ειναι και παρα πολλεςΚεφάλι σε τοίχο!.Περασα ολα τα μπουρδελα ενα ενα με την ησυχια μου.Σεβασμο στον μεσηλικα συναγωνιστη που στο Κολωνου 32 στον 1ο οροφο με ρωτησε τι ειναι αυτο που ακουγεται εννοωντας την κασετα που σου πρηζει τα παπαρια λεγοντας'περαστε και πανω-πολυ καλο σεξ',νομιζε οτι ειναι απο καποιο τζαμι που προσευχονται οι πακιδες και ακουγεται κατι απο το μεγαφωνο,σαν προσευχη.Μου ειπε και με ωραιο τροπο και το γνωστο ανεκδοτο με τον τυπο που κατεβηκε να γαμησει απο επαρχια και μπηκε κατα λαθος σε ξενυχτισμα νεκρου,γελασαμε και πηρε ο καθενας το δρομο του.Να σαι καλα φιλεΚαπέλο
Η τσαρκα τελειωσε στο Ιασωνος 46 οπου εκανα μεταβολη και ξαναγυρισα στο 44 οπου ειχα δει την Μαρια και ειχε ανακοινωθει απο την διεκπαιρωτικη τσατσα 'τσιμπουκακι,κωλαρακι,μουνακι,πισωκολλητο..πρωτα ανακοινωθηκε κωλος και μετα μουνιΝαι!
Η Μαρια οπως εχει περιγραφει ηδη ειναι Αλβανη,κλασσικη φατσα με γωνιες,προς το κοκκινο τα μαλλια,κοντουλα, αδυνατη,23 χρονων μου δηλωσε,για μενα ειναι συμπαθητικη,δεν τη λες ασχημη.Ο κωλος ειναι το σημειο κλειδι που θα σε κανει να περασεις αν και το σαλοναρισμα της ειναι σχετικα αδιαφορο.
Η τσατσα μου ειπε οτι θα δουλευει ως το πρωι. Τηςεδωσα 20 ευρω και με περασε στο μεσα δωματιο,ειπε οτι η Μαρια θα μου φερει τα ρεστα,οπως και εγινε.Της ζητησα τρια λεπτα να ετοιμαστω.Το δωματιο ειναι σε καλη κατασταση,ζεστο με aircon.Κατουρησα στον νιπτηραΕμμμμ,εβγαλα τα παντα εκτος απο καλτσες και περιμενα.
Μετα απο λιγο ηρθε η Μαρια,ηταν αρκετα φιλικη,εκανε καποια εγκωμια για την εμφανιση μου,της ειπα και γω οτι εχει καλες κριτικες,δεν φανηκε να ξερει για το σαιτ,νομιζε πως οτι γραφεται ειναι για την αλλη Μαρια,προφανως τη φυλακοβια,της λεω οχι,για σενα ηρθα,μου λεει τι ξερεις για μενα,της ειπα οτι κανει καλο γαμησι,οτι δινει μουνι και κυριως κωλοτρυπιδι και για αυτο μπηκα.Φανηκε να χαιρεται,καλο για μενα αυτο γιατι φαινεται συμπαθητικο ατομο..
Ξαπλωσα,μου εδωσε ενα πεταχτο φιλι στο στομα(φορουσε εντονο κοκκινο καυλωτικο κραγιον) και φορεσε την καποτα σε ημισηκωμενο καυλι το οποιο σηκωσε για τα καλα η πιπα της αλλα και η ιδεα οτι σε λιγο θα βρισκεται αυτο το καυλι στο κωλαντερο τηςΝαι!
Πιπωνε με διαρκεια ενω φορουσε κορδονουρη και σουτιεν, τα οποια θα πρεπει να αλλαξει με καποια πιο στενα για να την κανουν πιο γαμευσιμηΓερο-μύστηςΤην χουφτωνα απαλα και γω και της πιεζα ελαφρα το κεφαλι ενω ηταν φανερο οτι δεν μπορουσε να βρει αμυγδαλεςMoney Mouth,ουτε εγω το πολυπροσπαθησα..
Μετα απο λιγο με ρωτησε πως θελω,της ειπα να ξαπλωσει ανασκελα και της τον καρφωσα στην μουνοτρυπα η οποια ειναι καπως στενη,δεν γαμας καμια χοανη δηλαδη.Λογω μεγαλης διαφορας στην σωματοδομη μας πηρα θεση πους-απς ωστε να μην την σκασω ενω η ωρα του κωλου κοντοζυγωνε..Καμποσες ψωλιες μετα η ιδια μου προτεινε'παμε για κωλο;' ενω μου ειπε 'ωχ,τον εχεις χοντρο'.'Τι,δεν εχεις ξαναφαει χοντρη πουτσα στον κωλο;' της ειπα καπως αυστηρα,μην αφηνοντας περιθωρια γαι τυχον προσπαθεια απο μεριας της να με φωλιασειΘυμός
Πηρε λιπαντικο,αλοιψε καλα την πουτσα και στηθηκε στα 4.Με συνοπτικες διαδικασιες τον φυτεψα στον πατο της(ισως και με μεγαλυτερη ευκολια απο οτι στην μουνοτρυπαMoney Mouth) και αρχισα σιγα σιγα να της τον γαμαω ενω στην συνεχεια να την πηγαινω κομπρεσερ που λεει και ο φιλος μου ο ΙακωβοςΠροσκύνημαΚαπέλοΕκει αρχισε να την ακουει παρολο την δουλεμενη της κωλοτρυπιδα και σηκωσε την πλατη για να μην τον τρωει ως τα ρουθουνια που λεει ο λογοςMoney MouthΤης ειπα παλι αυστηρα να βαλει το κεφαλι κατω,μου λεει'ε ποσο κατω',πιστευω οτι πραγματι ζοριζοταν,δεν νομιζω οτι εκλεβε συνειδητα,οποτε και γω προσαρμοστηκα,εφερα την λεκανη μου πιο κατω και συνεχισα να της γαμαω το κωλαντερο με αρκετες πιστονιες ωσπου ηρθε η ωρα να την χυσω.Την γραπωσα απο τα καπουλια και αρχισα να ξεφορτωνω στην κωλοτρυπιδα της αρκετη ποσοτητα απο χυσια και της ειπα να περιμενει να αδειασω εντελως και θα της πω εγω ποτε θα τραβηχτω,πραγμα που εκανε.Στραγγιξα και τραβηξα την πουτσα μου την οποια αρχισα να πλενω μπροστα της και μιλησαμε καμποσο,με ρωτησε καποια πραγματα, και γω αυτην,μου ειπε οτι ειναι 23 χρονων ενω εδειξε να ντρεπεται λιγο για την καταγωγη της.Της ειπα να μην εχει προβλημα και οτι ειναι οκ.Και μονο γιατι ηταν καπως συνεσταλμενη(αυτο δεν την εμποδιζει βεβαια να τον τρωει απο τον κωλο),ισως και χαμηλης αυτοεκτιμησης της ειπα οτι θα γραψω καλη κριτικη στο ιντερνετ,αναθεμα αν καταλαβε,ενω και η τσατσα δεν πρεπει να σκαμπαζει γενικα τι παιζειMoney Mouth
Γενικα λοιπον,η Μαρια φερθηκε σε μενα αρκετα τιμια,με στενο σχετικα μουνι,τον εφαγε απο τον κωλο, με μελανο λιγο σημειο οτι σηκωσε την πλατη,οχι ομως με διαθεση να φολιασει,καλης σχετικα εμφανισης(να αλλαξει τυπο στριγκου πρεπει) ενω φανηκε συμπαθητικη αν και λιγο κουρασμενη,ισως απο τα ανεπαλληλα ξεκωλιασματα απο διαφορους ουγκανους και μη.Για μενα προτεινεταιΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, @.Dod0s, alex2003 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2017
Κεφάλι σε τοίχο!
GR
G+M rentis
17 Φεβρουαρίου, 2017
Καλή περιγραφή του ξεκωλιάσματος. Πάντα τέτοια.
Γράψε στο "Μπουρδέλα για πρωκτικό"
17 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι επαθες τυπεΧμμμ;
17 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω,θα γραψω.σεβασμο στον μαστορα του ξεκωλιασματος kolokopeaΚαπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4