Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στην αλεξια σήμερα το απόγευμα την οποία κάποιοι θα γνωρίζετε από Κωνσταντινουπόλεως 166,μιλάμε για μία κυρία γύρω στα 55+ η οποία είναι γύρω στο 1.80 ύψος χωρίς τακούνια ξανθά μαλλιά περιποιημένα και καταγάλανα μάτια ,γενικά είναι νταρτανα αλλά όχι αντιαισθησιακα,προσωπικά μπήκα γιατί θυμόμουν κριτικές της κοπέλας για το τσιμπούκι της και γιατί σου έβγαζε τόση καβλα στοά σαλόνι με τον τρόπο που σε κοιταγε που απλά μπήκα..Στα ενδωτερα μπήκε ,της είπα ότι έχω διαβάσει τα καλύτερα για το τσιμπούκι σου ,με ρωταγε που?Τι γράφουν ?Και τέτοια..Έβγαλε το σουτιέν και διαπίστωσα ότι τα βυζιά της τελικά δεν ήταν τόσο μεγάλα όσο φαίνονταν στο σαλονι..Με τα πολλά η γκόμενα με ρωτάει αν θέλω σκούφο της είπα ναι και ξεκίνησε ένα από τα ποιο ωραία τσιμπούκια που μου έχουν πάρει,αργό ,βαθύ,βασανιστικό..Στην αρχή deepthroat αλλά μόλις καβλωσω καλά δυσκολευόταν ,γενικά έκανε τα πάντα με τον πουτσο μου δίνοντας την εντύπωση ότι θα μου τον γλείφει όλο το βράδυ.μετα από κάνα 6 λεπτό ή καβλα είχε φτάσει κόκκινο ,δεν καιγομουν να γαμησω κιόλας και εχυσα....Το βλέπει η Αλεξία και εκείνη την ώρα τον ρουφάει όλο...Συνέχισε να τον γλείφει..Συνέχισε...Μέχρι που τα χυσια από την κάποτα άρχισαν να τρέχουν προς τα κάτω ,είχα γίνει μούσκεμα και η γκόμενα με εγλειφε ακόμα..Είχα πάθει την πλάκα μ και γυρίζει και μου λέει..Αντέχεις μισή ώρα τσιμπούκι???Συνολικά από την ώρα που εχυσα με εγλειφε αλλα7-8 λεπτα.Μετα ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες μου είπε να γράψω τίποτα καλό και γι αυτήν και το έκανα ...Γενικά για 10ευρο ξαλαφρωμα είναι special ..Οι μερακλήδες θα περάσουν ωραία...thanks alexia

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξία
protogon4
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
430
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Krang, diaithil1975

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού