Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 27 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα σε όλους.Πρώτο "πιστόλι" για το 2017(και τελευταίο;) στους οίκους ανοχής των Σερρών.Πέρασα στον 4ο οίκο ανοχής.Εκεί ο τσάτσος μου παρουσίασε την Άντζελα,μιλφάκιον με μέτρια εμφάνιση,μπουτάρες,κώλο και βυζί μπόλικο.Γενικώς δηλαδή οι λάτρεις των ψωμωμένων κορασίων(busty που λέν και στο χωριό μου θα την συμπαθήσουν).Τέλος πάντων κατέθεσα το πορνοπαράβολο των 30 ευρώ και μπήκα στο πεντακάθαρο δώμα.Η κοπέλα ήρθε αμέσως πρίν καλά-καλά γδυθώ,και μόλις αποχωρίζομαι και το εσώρουχο ξεκινάμε προκαταρκτικά.Φιλούσα τον λαιμό της(δεν δέχεται γλωσσόφιλα),έγλειψα τα βυζιά της και στη συνέχεια μού έβαλε το πλαστικό περικαυλίδιο με το οποίο ξεκίνησε ένα αρκετά συμπαθητικό στοματικό.Αφού επετεύχθη η πολυπόθητη ανόρθωση ξεκινήσαμε το κυρίως έργο σε 2 στάσεις.Η μία στην κλασική στάση όπου με φούντωνε με "λογάκια" και η δεύτερη στάση ήταν η στάση "Καμμένος" όπου λίγο η κωλάρα της που την σφαλιάριζα απαλά,λίγο αυτή που μου πίεζε με το δάχτυλό της τα αρχίδια μου,λίγο η αποχή παρέδωσε πνεύμα και σπέρμα.Σε γενικές γραμμές για να αδειάσεις τα χοντράδια καλά είναι αλλά δεν με ενθουσίασε κιόλας γιατί πήδηξα και ομορφότερες απ'την Άντζελα και με καλύτερη συμπεριφορά στο κρεβάτι.Αυτά τα ολίγα.Υ.Γ.1 Το 10 στο πάρκινγκ είναι επειδή χρησιμοποίησα ποδήλατο.Υ.Γ.2 Προσοχή με τα σκυλιά στις Σέρρες έχει πολλά αδέσποτα και αυτά στους οίκους είναι πολύ άγρια και Υ.Γ.3 αν δεν φέρετε ομορφότερες κοπέλες το 30άρι θα το βλέπετε με το κυάλι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
MaximTsigalko13
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
266
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ROMANIAN KILLER, travestolagnos, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2017
Να πω δεν σε ενημερωσα στο φορουμ πηγες και τα ειδες απο μονος.
αυτη δεν αξιζει ουτε 10 ευρω .
06 Φεβρουαρίου, 2017
Koυκλάκη αν είχα τη δυνατότητα θα πεταγόμουν Θεσσαλονίκη.Πήγα να δώ μήπως έγινε κάποιο θαύμα και αλλάξουν τα κόζα,αλλά δεν...Αλλά τί περιμένεις;Τελευταίος νομός σε ανάπτυξη είμαστε,έτσι και τα μπουρδέλα/κωλόμπαρα στις Σέρρες είναι για τα ανάθεμα αν εξαιρέσεις το Αφροδίτη ίσως και το Famous(στο Leon το έργο είναι τελείως στημένο).Όσο μπορώ βέβαια πυροβολάω και έξω στα μαγαζιά καμιά κοπέλα,αλλά άμα φτάνουν οι αγαμίες στον θεό και πίθηκα πηδάς.
16 Φεβρουαρίου, 2017
την συγκεκριμενη κοπελα την ειχα παρι στο σεκρετ ενταξει για 1 φορα καλη ειναι για 2 φορα παιδια δεν βγαινει αποψη μου ταπεινη!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3