Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ΜΑΡΚΕΛΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΑ
Είναι η αγαπημενη μου. Την εχω πρωτοπαρει το 2010 και θυμαται ακομα την πρωτη μας συναντηση στο 36 Α οπου ειχα ηδη διαλεξει τη Τζενη, ενώ εκεινη εβγαινε από δωματιο. Αλλαξαμε ένα βλεμα στο διαδρομο, τοτε, και αυτό ηταν.
Το κακο είναι ότι εδώ και πολύ καιρο είναι βραδυνη, πραγμα που δεν με βολευει. Τελος παντων λογω, αναπαντεχα βρεθηκα βραδυ στη περιοχη. Τσεκαρισμα του σαιτ και τηλεφωνο επιβεβαιωσης.
Η Μαρκελα είναι καλλίγραμμη, ωραιες αναλογιες, γλυκο και σεξι προσωπακι, στηθακια 3,5αρια ενισχυμενα αλλα εντεχνα, τρυφερη επιδερμιδα και κωλαρακι πεταχτο. Όλα αυτά για οσους δεν την ξερουν. Επι του παροντος καστανοξανθη
Ανεβηκα πανω. Μου ανοιξε ενας ηλικιωμενος κυριος, ηρθε η Μ στο σαλονι, πεφτει πανω μου. Που χαθηκες κλπ. Εσυ φταις που εισαι βραδυνη. Βαθυ γλωσοφιλο - χουφτωμα, παραβολο και ντουζ.
Συναγωνιστης τις, μολις ειχε βγει από το δωματιο. Το φακελακι της ποτας στο κρεββατι. Είναι δυνατον γηραιός τσατσος να κανει καθαριοτητα? Πηρα μωρομαντιλα και περασα το σεντονι και το μαξιλαρι καποσες φορες. Το κουδουνι βαρουσε συνεχεια, ακουγα πορτες να ανοιγουν και να κλεινουν και τα τακουνια της Μαρκελας να ηχουν στο σαλονι. Εκανα τουζ , ανοιξα το παραθυρο να ανανεωθει ο αερας (μη κολλησουμε κατι) και περιμενα. Τα τακουνια της πλησιαζαν την πορτα μου. Εισηλθε, επεσα στα γονατα και προσκύνησα την κορη της Αφροδιτης , φιλώντας το τριανταφυλλο που εχει αναμεσα στα ποδια.
Μπαλαμουτι αρκετο, τρέλα γλωσοφιλα , αισχρολογα, θεικη πιπα (είναι ειδικη στο παιξιμο της γλωσσας). 69 στο κλειτοριδομουνο και το κωλι της που κρατησε πολύ ωρα (προσοχη δεν δεχεται δαχτυλο στο κωλι, μονο πανω-πανω),ισπανικο με εναλλαγη στη πιπα, cow girl, reverse cow girl, mouth fucking, ιεραποστολικο σε 2 παραλλαγες, το ιδιο και το πισωκολλητο. Ειμαι το πουτανακι σου να μου λεει. Οποιος σε πει πουτανα θα τον γαμισω του λεω. Εισαι η κορη της Αφροδιτης, στην Αρχαια Ελλαδα κοριτσια σαν και σενα αφιερωνόντουσαν στη Θεα και την υπηρετουσαν στους ναους. Γιατι να μην εχουμε ακομα την δοξασμενη θυσια των προγονων αναφωνισα χυνοντας. Πριν φυγει, φιλησα ξανα ολο το σωμα της και ρουφηξα τα ζουμια της. Την αγαπαω γαμωτο.
Σε όλα αριστα η κοπελα αν και δεν χρειαζεται πολλες συστασεις, οποιος παει μαζι της να μας την προσεχει…Καλα γαμισια συναγωνιστες, φευγω για μια συντομη δουλεια στο Ιρακ. Ελπιζω να γυρισω σωος και αρτιμελης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manager69

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού