Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169650
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετα από βολτα σκαλωσα στη Ρεγκινα ,μου πε η τσατσα τα προγράμματα ,τσιμπησα και μπηκα .ΠΑΤΑΤΑ,θυμωσα με τον εαυτο μου.Η τσατσα ευγενικη,(όταν εφευγα όμως εξαφανισμενη,ηξερε γιατι).30 απλο,40 γυμνο και CIM,50 γυμνο και 69,60 ντους,70 κωλαρακι.Το σωμα λεπτο,το προσωπο λιγο αστειο αλλα δεν το λες ασχημο.Λεω,ισως ανακαλύψω ανερχομενο αστερι,και μπαινω με τα 50.Η κοπελα ηρθε γρηγορα,μονο αγγλικα.Παω να αρχισω τα χαδακια,μου λεει you down first, ξαπλωνω κι αρχιζει αμεσως πιπα,απ αυτές που στον σφιγγουν μεχρι που ποναει.Δεν γινοταν ετσι,την ξαπλωνω,την φιλαω στον λαιμο,λεει no kiss,της χαιδευω τις ρογες,τις σκεπαζε με τα χερια της.Σηκωνομαι ορθιος στο κρεββατι και της το φερνω στο στομα και λεω,gendly o.k.? Το παιρνει κι αρχιζει να πηγαινει σαν μιξερακι.Μου πεσε πια τελειως.Θυμηθηκα ότι ειχα παρει με 69.την ξαπλωνω για να την γλυψω,σε 4 (τέσσερα)δευτερόλεπτα λεει. ok? fuck fuck now!Εκει το παρατησα.Σηκωθηκα,της λεω forget about it κι αρχισα να ντυνομαι.Αυτή αρχισε Why?whats wrong?Tης λεω, find a new job,get out now.Εκανα μπανιο κι όταν βγηκα η τσατσα ηταν καπνος.Θυμωσα τοσο που δεν ηθελα μετα ουτε να γαμησω.Πηγα να πιω δυο ποτα να μου περασει.Ειχα παρα πολύ καιρο να φαω τετοια φολα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρεγγίνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
462
Πόντοι:
3.245
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 travestolagnos, alladalla, scorpiosstelios και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού