Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 206 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπαίνοντας στον οίκο περίμενα να δω γνώριμες φάτσες κορασίδων.
Η υπηρεσία μου είπε ότι έχει καινούρια κοπελα. Τα χουμε ξανακουσει λέω αυτά..
Από το δωματιο υπηρεσίας ξεπρόβαλε η κοπέλα που από μακριά έμοιαζε με την Αντριάνα την
πιπινα από Ιάσωνος 20γ ασανσέρ. Η Αλισα λοιπόν είναι μία μετρίου αναστήματος κορασίδα με μαλλί έως τους ωμους μελαχρινή με όμορφο πρόσωπο. Όμορφο στρογγυλό κώλι και μικρά στητα
Βυζάκια. Φορούσε ένα όμορφο κορμάκι που την έκανε πολύ σέξι.
Η Αλισα ήρθε στο δωμάτιο και έκατσε δίπλα μου και άρχισε να με χαϊδεύει
στο στήθος και να μου παίζει τον πουτσο. Μου πέρασε καποτα και άρχισε μία μέτρια
τυπική πίπα.Απο μπάλες δεν πέρασε.Στο σαλόνι είπε για 69 αλλά δεν δοκίμασα. Την έβαλα στα 4 και μπήκα μέσα της με ευκολία λόγω τζελ. Της έκανα δυνατό γαμησι που στην αρχή το δεχόταν
Και βογγουσε αλλά μετά μου ζήτησε να αλλάξουμε στάση. Την έβαλα σε κανονική όπου το δυνατό γαμησι έτσι δεν την ενοχλούσε και έμπαινα όλος μέσα με φόρα.
Της χουφτωνα τα όμορφα μπούτια και της εγλειφα το λαιμό. Φιλιά στο στόμα τα απέφευγε.
Το τέλος ήρθε σε αυτή τη στάση .
Συμπερασματικά πρόκειται για μία τυπική μεταξουργιωτικη κατάθεση με ένα όμορφο κορίτσι.
Θα την ξαναπροτιμησω για το ωραίο κορμάκι της.
Θα κλείσω με τα λόγια του μεγάλου μύστη Cheyenne.

"Αυτή ηταν η προσωπική μου εμπειρία με την Αλίσα δε σημαίνει ότι θα περάσετε και εσείς το ίδιο καλά."





Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίσα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.683
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2017
Ετσιιιιιι παιχτουρα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1