Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 99 10
Μασατζίδικα 181903
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ενας απο τους λογους που γραφτηκα σε αυτο το σαιτ ειναι επειδη ετυχε σαν επισκεπτης να διαβασω μια κριτικη του συναγωνιστη Μπλιζ και με εντυπωσιασε η εισαγωγη σε μια κριτικη που ειχε κανει. Αντιγραφοντας τον λοιπον, κανω και εγω την κριτικη μου.


Η Τρούμπα είναι περιοχή του Πειραιά και αποτελεί το δυτικό μέρος της συνοικίας της Τερψιθέας προς τον κεντρικό λιμένα. Το όνομά της το οφείλει σε μια μεγάλη τρόμπα νερού που ήταν τοποθετημένη από τη δεκαετία του 1860 σε μια στέρνα στη διασταύρωση της σημερινής λεωφόρου 2ας Μεραρχίας με την παραλιακή, από την οποία αντλούσαν νερό τα τότε ατμόπλοια του λιμανιού. Στη διάρκεια του μεσοπολέμου ξεκίνησαν τα έργα ανάπλασης των προβλητών με συνέπεια η τρόμπα αυτή να αφαιρεθεί και να καταστραφεί. Η Τρούμπα είναι υποσυνοικία της κεντρικής συνοικίας της Τερψιθέας στο κέντρο του Πειραιά και στην μεριά που συνορεύει με το κεντρικό λιμάνι στην Ακτή Μιαούλη μέχρι την οδό Κολοκοτρώνη. Καρδιά της Τρούμπας ήταν η μακρόστενη οδός Νοταρά, όπου βρίσκονταν οι περισσότεροι από τους οίκους ανοχής, ενώ στις γειτονικές οδούς Φίλωνος και Κολοκοτρώνη ήταν τα μπαρ και τα καμπαρέ.
Στις 12 Σεπτεμβρίου του 1967, το στρατιωτικο καθεστώς απαγόρευσε τη συνέχιση λειτουργίας όλων των παραπάνω κέντρων θέλοντας να δείξει την αφοσίωσή του στα «ελληνοχριστιανικά ιδεώδη», αλλά βασικά λόγω της άμεσης γειτνίασης τους με τα καινούρια γραφεία ναυτιλιακών εταιρειών που εγκαταστάθηκαν στην περιοχή.

Η Λεωφόρος Ανδρέα Συγγρού είναι μια σύγχρονη λεωφόρος, η οποία συνδέει την Αθήνα με το Φάληρο. Κατασκευάστηκε σχεδόν ακριβώς στην ίδια ευθεία που βρισκόταν κατά την αρχαιότητα πλατιά οδός, και κατά τα πρώτα χρόνια του ελληνικού κράτους καρόδρομος, που κάλυπταν τις ανάγκες μεταφοράς ανθρώπων και αγαθών, από και προς το λιμάνι του Φαλήρου.
Μετα το κλεισιμο των "σπιτιων" στην Τρουμπα, τα περισοτερα κοριτσια μετακομισαν σαν "free lancer", κοινως πεταλουδες
της νυκτας, στη Λεωφορο Συγγρου, ο οποιος μετατραπηκε σε λεωφορο της αμαρτιας.
Πρωινη επισκεψη λοιπον στο 108 της Λεωφορου Συγγρου. Την ωρα της αφιξης μου, η μοναδικη εργαζομενη, η Ελενη, μολις ειχε τελειωσει το σφουγγαρισμα των κοινοχρηστων χωρων της πολυκατοικιας, και ηταν ντυμενη με ενα απλο τζιν, και μια μπλουζα, αμφιεση για την οποια μου ζητησε συγγνωμη, αλλα εγω την εβρισκα πολυ σεξι, ετσι αφτιασιδωτη οπως ηταν.
Πολυ φιλικο περιβαλλον, και πολυ φιλικη η κοπελα, δεν διστασα να περασω μαζι της.
Περασα στο δωματιο για ντουζακι, και εκεινη πηγε να ετοιμαστει και να φορεσει κατι πιο σεξι.
Αρχισαμε το πρωτο γυρο με μασσαζ, πολυ δυνατο, το κατεχει πολυ καλα, δεν κοροιδευει, και μετα αφου γδυθηκε, συνεχισε με αισθησιακο, καλο, αλλα ισως να χρειαζεται λιγη βελτιωση. Εκει ομως που αγγιζει το τελειο ειναι στο τριτο μερος, οπου η γυναικα δεν παιζεται. Αυτο που κανει το απολαμβανει και κανει τα παντα για να σε απογειωσει και εσενα.
Παθιασμενα γλωσσοφιλα, πολυ καλη πιπα, ωραιος κωλος για να απολαμβανεις τη θεα στο πισωκολλητο, με ολα αυτα δεν μπορουσα να κρατηθω και πολυ, κατεθεσα σε ιεραποστολικη σταση.
Τιποτα περισσοτερο και κυριως τιποτα λιγοτερο για μια συνευρεση που δεν κλαιω τα 60 ευρω που εδωσα και φυσικα θα την επαναλαβω.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ελένη
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, nick9x, κωλο-γερος και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιανουαρίου, 2017
Μας έφτιαξες,,,
Περιγραφή κοπέλας ???
27 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μιλφονι στα 40,με ξανθο μαλλι, χαμογελαστη(βασικο για εμενα), ωραιο σωμα, και κυριως ωραιο κωλο. Δεν ξερω αν τον δινει.
K
Klonos69
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2