Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92429
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θετικά, αρνητικά και συμπέρασμα κάτω κάτω.

Το ραντεβού με την κοπέλα έγινε κάποια στιγμή το καλοκαίρι του 2016. Δεν γνωρίζω αν η κοπέλα δουλεύει ακόμα, καθώς το τηλέφωνο είναι συνήθως κλειστό.
Εμφάνιση
Όταν βρέθηκα μαζί της ήταν ξανθιά, μαλλί λίγο κάτω από τους ώμους ίσιο. Πρέπει να είναι το πολύ 1.60 και είναι αδύνατη. Το στήθος της φτιαγμένο, όχι μεγάλο, ωραίο στην όψη αλλά όχι και στην αφή. Η επιδερμίδα της κοπέλας καλή. Κώλος λιγότερο πεταχτός από τις φωτογραφίες. Γενικά, αρμονικό σώμα, χωρίς κάτι να ξεχωρίζει. Ήρθε ντυμένη απλά, με ένα γαλάζιο κολάν και ένα μπλουζάκι φορώντας ψηλά τακούνια που φάνηκαν να την δυσκολεύουν στο περπάτημα.
Επικοινωνία
Μπορώ να πω ότι ήταν εύκολη, βρήκα το τηλέφωνο χωρίς δυσκολία και μου απάντησε στην πρώτη ή την δεύτερη απόπειρα. Γλυκιά στο τηλέφωνο και συνεργάσιμη. Λόγω δουλειάς καθυστέρησα εγώ στο ραντεβού γύρω στα 15 λεπτά, την είχα ενημερώσει, όμως, ότι αυτό μπορεί να συμβεί. Είπε ότι δεν είχε κανένα πρόβλημα. Την συνάντησα έξω από το ξενοδοχείο αφού είχε φτάσει πρώτη και μπήκαμε μαζί.
Δωμάτιο
Μπήκαμε λοιπόν μαζί και αρχίσαμε λίγο τα φιλιά κλπ. Εδώ να πω, ότι ήμουνα υποψιασμένος από κριτικές συναδέλφων, ότι μπορεί να σου πάρει το κεφάλι με την πάρλα της και προσπάθησα να μην αναλωθώ σε πολλές συζητήσεις και να κρατήσω κάποιες αποστάσεις. Το κινητό της χτυπούσε αρκετές φορές, κυρίως μηνύματα. Σύμφωνα με την ίδια ήταν ένας περίεργος πελάτης που είχε πάει ήδη σε δωμάτιο και την περίμενει και την έχει πρήξει. Δεν έδωσα βάση, επίτηδες. Θα επανέλθω μετά τον πρώτο γύρο.
Μπήκε πρώτη για μπάνιο και μετά ακολούθησα εγώ. Δεν έχασε χρόνο και ήρθε από πάνω και ξεκίνησε μία πολύ καλή πίπα, φτυσίματα φιλιά σε όλη την περιοχή και γλώσσα στα μπαλάκια φουλ. Σε κοιτάει στα μάτια όταν τον παίρνει και το γουστάρει! Μπινελίκια αρκετά και από τους δυο μας. Με την σειρά μου την έγλυψα παίζοντας με την κλειτορίδα της αρκετά. Δεν μπορώ να πω ότι φάνηκε να της αρέσει ιδιαίτερα ο τρόπος μου. Σεξ σε διάφορες στάσεις και για αρκετή ώρα, αντέχει το έντονο παιχνίδι και το γουστάρει. Το καλύτερο ήταν στα όρθια μακράν! Την έπιασα αγκαλιά και την είχα με την πλάτη της στον καθρέφτη (είναι ελαφριά, δεν χρειάζεται να είσαι κτηνάκι) και μετά έβαλε τα τακούνια της και στήθηκε στον καθρέφτη. Καυλωτικο αρκετά, ωραία στησίματα και ευχέρεια στο να δώσεις ό,τι ρυθμό θέλεις. Τελείωμα στο στόμα αφού έπεσε στα γόνατα, με στράγγιξε και πήγε στο μπάνιο για να τα φτύσει.
Μπανάκι και οι δυο μας, πάλι ξεχωριστά και ετοιμάζομαι για λίγο σόσιαλ πριν τον δεύτερο γύρο. Την βλέπω λίγο μαζεμένη, μου αναφέρει ότι ο τύπος την περιμένει και τι να κάνει και μάλλον πρέπει να φύγει γιατί είναι περίεργος και συγνώμη και άλλες σάλτσες. Της λέω ότι εμείς έχουμε κανονίσει μία ώρα και όχι λιγότερο. Επέμεινα και της είπα να τον ενημερώσει ότι θα αργήσει γιατί αλλιώς θα χαλάσουμε τις καρδιές μας τζάμπα. Γενικά με την στάση μου, δεν της άφησα πολλά περιθώρια και άρχισα να την χαμουρεύω για να ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο.
Έτσι και έγινε. Πίπα και τα σχετικά, σεξ και τελείωμα στο στόμα και στο πρόσωπο. Ο δεύτερος γύρος καλός, αλλά όχι ισάξιος του πρώτου.
Μπάνιο και για τους δυο μας, μαζί αυτή την φορά και άραγμα για τουλάχιστον δέκα λεπτά και κουβέντα. Παράδοξο, αν αναλογιστείς ότι πριν μισή ώρα ήθελε να φύγει.
Μου έλεγε για την δουλειά της, για το bou, για το ότι μετράει στις "ανεξάρτητες" και ότι έχει αρκετή πελατεία. Ότι ξέρει πολεμικές τέχνες και ότι της έχουν συμβεί διάφορα...

Θετικά
Πεντακάθαρη! Είχε μαζί της δικά της αφρόλουτρα και άλλα αντίστοιχα στην τσάντα της, η οποία ήταν τίγκα! Τρομερή πίπα, δεν λέει όχι σε τίποτα και έχει αντοχή σε γρήγορο ρυθμό.

Αρνητικά
Της αρέσει υπερβολικά η φωνή της...
Μου φάνηκε ανοργάνωτη και λίγο χαμένη. Κάποιες στιγμές μου έδινε την εντύπωση ότι ήθελε να ξεπετάξει πράγματα. Αυτό βέβαια ήρθε σε αντίθεση με τον χρόνο που πέρασε τελικά μαζί μου και ήταν σίγουρα μία ώρα και είκοσι λεπτά.

Συμπέρασμα
Ίσως κάποιος που διαβάζει την κριτική μου να μην βγάζει κάποιο συμπέρασμα, για το αν αξίζει να συναντήσει την κοπέλα ή όχι αλλά έτσι έγιναν τα πράγματα. Θα ήθελα να την συναντήσω άλλη μία φορά, για να έχω πιο σίγουρη άποψη, αλλά δεν μπορέσαμε να βρούμε κοινές ώρες και όταν ξαναπροσπάθησα το τηλέφωνό της ήταν κλειστό.
Θεωρώ, ότι στο σεξ αξίζει και με το παραπάνω και ότι θα περάσεις καλά μαζί της, φτάνει να βάλεις από την αρχή κάποια όρια στο σόσιαλ και να επικεντρωθείς στον αγώνα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 07, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
wired77
Μέγας
Εγγραφή:
25 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
5.517
Πόντοι:
4.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 popov, NICK TRIVE, spipis71 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού