Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 16507
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα το περιεγραφα η kinky πλευρα του girlfriend experience. Το κοριτσι ειναι γλυκητατο (σοκολατι οχι μαυρο) με εκφραστικα σχιστα ματια και πολυ ωραιο χαμογελο. Σωματικα βυζακι στο 1.5 + φυσικο κορμι πολυ καλο με ωραιο κωλο. Αδυνατη οχι κοκκαλο.
Στα των υπηρεσιων, μπηκε μεσα με χαμογελο και καθησε διπλα μου χωρις βιασυνες και στην κυριολεξια μου ορμηξε με φιλια αισθησιακα πρωτου καν βγαλει τα ρουχα της. Μου ζητησε να την ξεκουμπωσω και αφου εμεινε με τα εσωρουχα αρχισε να με γλυφει παντου, ξεκινησε μια πιπα την οποια αφου με καυλωσε σκοπιμως διεκοψε για να παει για το πρωτο ντουζ της πριν τον αγωνα. Ο σκοπος της ειναι να περασεις καλα και να χαλαρωσεις και το δειχνει εμπρακτα ειτε με τον τροπο που σε γλυφει, η γλωσσα της παει παντου...μεχρι και κωλο, ποδια...αλλα μεταξυ πρωτου και δευτερου γυρου οπου μου εκανε ενα αξιοπρεπεστατο μασαζ με baby oil που ειχε φροντισει να φερει. Δυο γυροι full gfe με kinky στιγμες οπως κωλοδαχτυλιασματα και χυσιμο στο προσωπο.
Ειμαι πελατης παλιος του γραφειου που με ειχαν χασει οταν αρχισαν τις μαλακιες με τα φωτοσοπ και χαιρομαι που με τιν Μελισσα και την συγκεκριμενη κοπελα το πηραν γραμμη και αρχιζουν και παλι να προσφερουν σωστες υπηρεσιες.
Οταν πλεον με 150 βρισκεις duo η με 100 βρισκεις Ελληνιδα με αναλ τα 130 + χοτελ δεν ειναι λιγα...αλλα σιγουρα με την Κεισα δεν τα εκλαψα. Πεντακαθαρο το κοριτσι και πολυ φιλοτιμη, δουλεψε τα λεφτα της με σεβασμο και πανω απ ολα διαθεση. Μου φανηκε παρα πολυ καλο παιδι επισης.
Αυτα κυριοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
APE
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.320
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, euthimis13, satyrus και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2017
1.Έχει τελικά όμορφο πρόσωπο?
2. Όταν λες γλύφει παντού εννοείς παντού χωρίς αναστολές?
3. Μήπως πρόσεξες αν έχει περιποιημένα δάχτυλα ποδιών και μήπως ξέρεις αν τα χρησιμοποιεί και αυτά στην ερωτική πραξη?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1