Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 79 10
Ξενοδοχεία 79856
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
6.0
Διακριτικότητα
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη στο εν λόγω ξενοδοχείο κατόπιν παρότρυνσης κορασίδας των νοτίων προαστίων.

Τι δεν μου άρεσε:
Βρίσκεται μπροστά στην παραλιακή με ότι αυτό συνεπάγεται από άποψη διακριτικότητας. Στη ρεσεψιόν σίγουρα κάποιον θα πετύχεις όπως και στο πολύ μικρό ασανσέρ, λόγω του πολυσύχναστου χαρακτήρα που έχει το ξενοδοχείο. Άρα από άποψη διακριτικότητας βρίσκεται χαμηλά χωρίς απαραίτητα να φτάει το ίδιο το ξενοδοχείο. Παρ' όλα αυτά έχει πλαϊνή είσοδο.
Το δωμάτιο που μου δόθηκε ήταν (λόγω έλλειψης) στην πίσω πλευρά (δεν έβλεπε δηλαδή θάλασσα) και ήταν αρκετά μικρό στο μέγεθος. Ειδικά το μπάνιο ήταν πάρα πολύ μικρό και στη ντουζιέρα δε μπορούσες να κάνεις ούτε στροφή. Παρ' όλα αυτά ήταν καθαρό. Επίσης από άποψη ηχομόνωσης δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός γιατί σε κοντινό δωμάτιο γίνονταν εργασίες οπότε ο θόρυβος ήταν αισθητός.

Τι μου άρεσε:
Παρά το γεγονός ότι το δωμάτιο ήταν μικρό, ήταν όμως ζεστό (θερμά χρώματα, μοκέτα και ταπετσαρία παντού), θεματικό, με διακριτικό φωτισμό. Με λίγα λόγια ήταν ένα ιδανικό μικρό δωματιάκι. Επιπλέον, για την τιμή των 18€ θα μπορούσε κάποιος να το χαρακτηρίσει και vfm


Υ.Γ.: Η κορασίδα ήταν όλα τα λεφτά οπότε και η κριτική ίσως είναι λίγο υποκειμενική
Noah_1
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
570
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού