Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή πρωί στις 11.20 . στοχευμένα μετά την αναφορά σε αυτήν από τον προφέσορα. Η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες η Σκάρλετ και η Ντανιέλα , πρώτη στο σαλονάρισμα εμφανίστηκε η Σκάρλετ , μελαχρινή μίλφ με κανονικό σώμα , 2άρι βυζί(άντε να είναι ελάχιστα μεγαλύτερο), έχει και μια μεγάλη ελιά λίγο πάνω από το αριστερό της μπούτι .

Είπα στην υπηρεσία να μην έρθει η Ντανιέλα μίας και την γνωρίζω(τιμήθηκε άλλες 2 φορές μέσα στην εβδομάδα που μας πέρασε , και εξακολουθεί να είναι καλή)και ότι θα περάσω με την καινούργια την Σκάρλετ.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο (στο μικρό με το αερόθερμό), φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο , κρατούσε τζελ , ένα μωρομάντιλο τυλιγμένο και το προφυλακτικό φράουλα.... Έβγαλες τα κόκκινα εσώρουχα που φορούσε και ήρθε στην αγκαλιά μου , την ρώτησα από πού είναι και πως την λένε , δεν κατάλαβε τίποτα μίας και η μόνη της απάντηση ήταν Σκάρλετ.... Καθιστός στην άκρη του κρεβατιού την ανέβασα πάνω στα πόδια μου , φιλούσα τα βυζάκια της , χούφτωνα τα κωλομέρια της και έπαιζα με το μουνάκι της , σε όλα αυτά είναι πολύ δεκτική , όχι όμως στα φιλιά , 2-3 πεταχτά στα χείλη σε όλη την συνεδρία...

Ξάπλωσα , κατέβηκε ανάμεσα στα πόδια μου , έκανε δύο εξερευνητικά γλειψίματα καταμήκος του ς πέους μου και έπειτα τον πήρε στο στόμα της , η πίπα της μέτρια , μονότονη και “ρηχή” , βέβαια δεν βιάζεται , εγώ την σταμάτησα κάποια στιγμή .Της έβαλα να ξαπλώσει ανάσκελα , μπήκα ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να γλύφω τόσο το μουνάκι της όσο και την κωλοτρυπίδα της , της αρέσει και κάθεται για ώρα , βγάζει αναστεναγμούς και τραβάει τα μαλλιά , την έγλυψα μέχρι που χόρτασα και της είπα να κάνουμε σεξ.

Πάμε τώρα στα σπουδαία....Όταν της είπα να κάνουμε σεξ , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό? Έμεινα λίγο αλλά της έγνεψα καταφατικά και απάντησε σαν να μην συμβαίνει τίποτα ΟΚ... Έχω βάσιμες υποψίες ότι τόσο αυτή αλλά όσο και η Ντανιέλα, από περιστατικό δική μου(αδιάφορη στο να βάλουμε) αλλά και φίλου μου ότι μάλλον τον παίρνουν ακάποτα ....

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση με αυτήν ανάσκελα σε διάφορες παραλλαγές , με τα πόδια της πάνω από τους ώμους μου , με τα πόδια της διάπλατα ανοικτά , με τα πόδια της στο στήθος μου , δεν μασούσε μία έχει πάρα πολύ μεγάλη ελαστικότητας το κορμί της , αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , την πήρα πισωκολλητά και μάλιστα σε δυνατούς ρυθμούς που μου αρέσει και ανταποκρίθηκε πάρα πολύ καλά αλλαγή στάσης με εμένα γονατιστό στο κρεβάτι και αυτή πάνω μου να την φέρνω μπρος πίσω πάνω στον πούτσο μου , γενικά δεν λέει όχι (πέρα από τα φιλιά) και είναι δεκτικότατη στο να ακολουθεί και με μεγάλη διάθεση να σε ευχαριστήσει , συνεχίσαμε λίγο έτσι , την άφησα να πέσει πίσω , βγήκα από μέσα της , έβγαλα το προφυλακτικό και παίζοντας τον πούτσο μου τελείωσα στο μουνί και στα μουνόχειλα , πήρε το μωρομάντιλο που δεν είχε χρησιμοποιήσει σκουπίστηκε , ντύθηκε με χαιρέτησε με ένα φιλί στο μάγουλο και έφυγε.

Στο δωμάτιο , έκατσα σχεδόν 20 λεπτά , γενικά σε αυτό το σπίτι ούτε οι κοπέλες βιάζονται αλλά ούτε οι υπηρεσίες χτυπούν πόρτες , η Σκάρλετ σαφώς εμφανισιακά πιο ωραία από την Ντανιέλα , το ίδιο καλή σε συμμετοχή και στησίματα ακόμα πιο ευλύγιστη από την Ντανιέλα αλλά υστερεί στην πίπα . Θα συμφωνήσω με τον προφέσορα ότι το σπίτι “προμηθεύεται” καλά “κομμάτια ” είτε εμφανισιακά είτε σε υπηρεσίες αλλά και σε πακέτο μαζί , μην ξεχνάμε ότι και η Ζανα (για μένα το καλύτερο κορμί και από της 3 )είναι μια χαρά στο δωμάτιο. Θα ακολουθήσει σίγουρα και άλλη συνεδρία μαζί της αλλά με προσοχή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σκάρλετ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.104
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2017
3άρια ο προφέσορας και τελείωμα με ισπανική δυάρια με το ζόρι λες εσύ φίλε μου ... θα την κάνω την καταδρομική αύριο αλλά αυτό με το προφυλακτικό με ανησύχησε!
16 Ιανουαρίου, 2017
Μ'αρέσει που αποφεύγει τα γλωσσόφιλα και κατά πάσα πιθανότητα πηδιέται χωρίς προφυλάξεις. Μαλακία Προσοχή μάγκες...
16 Ιανουαρίου, 2017
ποιος δεν κραταει ομπρελα στη βροχη?Χμμμ; Αυτος που εχει ηδη βραχει.
Ποια το κανει χωρις καποτα? Χμμμ;Αυτη που εχει ηδη αρπαξει AIDS, ηπατιτιδα κλπ.
Μακρια...Γερο-μύστης
17 Ιανουαρίου, 2017
Προσέχετε λίγο ρε παιδιά... είναι κρίμα για μια κάβλα 10 λεπτών να έχουμε άσχημα ξεμπερδέματα μετά...
Και δεν είναι μόνο αυτό που είπε ο mkavlos... επίσης ισχύει το γεγονός ότι όποιος της το κάνει ακάποτα μάλλον σημαίνει ότι ούτε εκείνος έχει να χάσει τίποτα!
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
17 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εικασία έκανε ο Σμύρνη απλώς.Δεν σημαίνει ότι σώνει και καλά η κοπέλα το κάνει ακάπελα.Η κοπέλα του έδειξε το προφυλακτικό για να το φορέσει και ίσως το παρερμήνευσε. Απο εκεί και πέρα αν είναι αλήθεια κάτι τέτοιο ο καθένας αναλαμβάνει και τα ρίσκα που του αναλογούνε αφού μόνος του τα επιδιώκει.
18 Ιανουαρίου, 2017
Ή κοπέλα δεν μιλάει ούτε Αγγλικά ούτε Ελληνικά και πιθανόν ρώτησε για προφυλακτικό ώστε να επιβεβαιώσει πως πρέπει να σταματήσει την πίπα και να περάσει στο σεξ.
18 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κλασσική βλακώδης σκέψη του Σμύρνη Κεφάλι σε τοίχο!
T
thor_69
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7