Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το καινούριο αστεράκι του μαγαζιού είναι η Σκάρλετ (Scarlett) όχι η Γιόχανσον αλλά ένα εξίσου ωραίο μωρό από Ρωσία κατά δήλωση της, αλλά στην πραγματικότητα μάλλον Μολδαβέζα.
Η Σκάρλετ έχει μακριά μαύρα μαλλιά, λευκό δέρμα, είναι κανονικής σωματοδομής με ωραία πιασιματάκια, διαθέτει τριάρια στήθη και ωραιά κωλάρα.Μόλις την είδα στο σαλόνι μου άρεσε αρκετά και αποφάσισα να την δοκιμάσω και αυτήν.Έμεινα αρκετά ευχαριστημένος όπως άλλωστε και με την Ντανιέλα και την Ζάνα και πέρασα και δεύτερη φορά. Εδώ θα προσπαθήσω να κάνω μία συνολική αποτίμηση και των δύο εμπειριών μου.
Η κοπέλα δεν γνωρίζει καθόλου Ελληνικά γιατί είναι ολοκαίνουρια άφιξη στην χώρα μας, τα Αγγλικά της επίσης όπως διαπίστωσα είναι αρκετά φτωχά. Αλλά επίσης διαπίστωσα ότι γνωρίζει Ιταλικά οπότε αν ξέρετε την γλώσσα έχετε σημαντικές πιθανότητες να συνεννοηθείτε πέραν την Ρωσικής. Η αύρα που εκπέμπει είναι αρκετά θετική και είναι αρκετά ευχάριστη σαν χαρακτήρας.
Αφού κάπως ψευτοσυνεννοηθήκαμε και της έκανα κοπλιμέντα αγκαλιαστήκαμε. Φιλάκια η κοπέλα δίνει αλλά γενικά τα γλωσσόφιλα τα αποφεύγει.Εμένα μου έδωσε αλλά με μέτρο. Αγκαλιαστήκαμε όρθιοι,έπεσαν μερικά φιλάκια,γλυψιματάκια στα υπέροχα στήθη της και χαδακια στο γατάκι της. Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και οι αγκαλιές και τα φιλάκια συνεχίστηκαν επιτυγχάνοντας μία εκατοστάρα στύση. Η κοπέλα παρατήρησα ότι κάνει πολύ καλό handjob και μπορεί να σε τελειώσει άριστα και έτσι. Συγκεκριμένα αλοίφει το πέος κατά μήκος με τζελ και τον παίζει πολύ καλά στα χέρια της.
Κατόπιν τοποθέτησα την κοπέλα για τσιμπούκι δίπλα στον καθρέπτη να βλέπω το κωλαράκι και το μουνάκι της.Το τσιμπούκι της κοπέλας είναι σχετικά καλό αλλά σίγουρα θέλει βελτίωση.Πάντως υπακούει και συμμορφώνεται πρόθυμα με τις οδηγίες.Την κατεύθυνα όπως ήθελα και τα αποτελέσματα ήταν τα βέλτιστα. Κατόπιν την έβαλα να περιποιήθει και τα δίδυμα,εκεί τα έγλυφε πολύ απαλά με την γλώσσα της σχεδόν ακρογλωσιαία και κατάλαβα ότι δεν το πολυέχει.
Έτσι την γύρισα σε στάση 69 όπου και πήρε μία πολύ θέση,της έγλυφα το μουνάκι της και την δουλεμένη κωλοτρυπίδα της ενώ η κοπέλα εναλλασσόταν μεταξύ τσιμπουκιού και handjob με λάδι.
Αφού ευχαριστήθηκα γλύψιμο της είπα να περάσουμε στο σεξ,η κοπέλα πέρασε προφυλακτικό με δυσκολία και η στάση που την πήρα αρχικά ήταν σε αυτή της γελαδάρισσας ενώ την δεύτερη φορά αυτή της ανεστραμένης γελαδάρισας (reverse cowgirl). H κοπέλα λοιπόν στην στάση της γελαδάρισας βολεύτηκε πάνω στο κοντάρι μου και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει ενώ εγώ απολάμβανα τους μαστούς της. Στην στάση της ανάποδης γελαδάρισας απολάμβανα την κωλάρα της και έβλεπα το εργαλείο μου να διεισδύει στο γατάκι της. Η κοπέλα στην διάρκεια της πράξης έβγαζε ερωτικούς αναστεναγμούς.Στην στάση της γελαδάρισας την έφερα πιο κοντά μου και την γαμούσα ενώ η κοπέλα μου έδινε φιλάκια στο λαιμό και αναστέναζε στο αυτί μου.
Στο πισωκολητό η κοπέλα στήνεται άψογα και η αίσθηση ήταν πολύ καλή και το μουνάκι της ήταν πιο σφιχτό στην θέση αυτή.Η κοπέλα όσο την γαμούσα κοιτούσε τον καθρέπτη και μου έβγαζε την γλώσσα της ηδονικά.
Στην στάση την κανονική η κοπέλα έχει πολύ καλά ανοίγματα επίσης και την γάμησα με τις μπουτάρες της ψηλά στον αέρα,στους ώμους μου και πιο στενά με την κοπέλα να αναστενάζει απο ευχαρίστηση.Κάποια λίγα φιλάκια στο στόμα έγιναν στην στάση αυτή.
Για το φινάλε αφαίρεσα προφυλακτικό και την έβαλα να μου κάνει τσιμπούκι,αλλά την είδα διστακτική ως προς το τελειωτικό τσιμπούκι και έτσι δεν ήθελα να την πιέσω. Την πρώτη φορά έχυσα με ισπανική στις βυζάρες της,ενώ την δεύτερη φορά την έχυσα στα κωλομάγουλα ενώ ήταν στημένη στα τέσσερα και μου έκανε παιγνίδια με την γλώσσα απο τον καθρέπτη.
Συνοψίζοντας η Σκάρλετ είναι μία πάρα πολύ καλή περίπτωση, όπως άλλωστε και η Ντανιέλα και η Ζάνα και πιστεύω ότι το μαγαζί αυτό έχει κάνει πολύ καλή δουλειά όσον αφορά τις κοπέλες που εργάζονται. Την προτείνω προς δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σκάρλετ
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2017
Γιατί σου έβαζε λάδι στον πούτσο;
Δ
Διαγόρας
16 Ιανουαρίου, 2017
Για να μου κάνει handjob.
16 Ιανουαρίου, 2017
Δεν ξέρει ελληνικά,αγγλικά,επιστράτευσες λίγα ιταλικά για να της δίνεις οδηγίες στη πίπα,γλύψιμο αρχιδιών,που να στηθεί...πάει πέταξε το πουλί!
Δ
Διαγόρας
16 Ιανουαρίου, 2017
3άρια βυζιά προφέσορα?? ο φίλος neasmirni λέει με το ζόρι 2άρια!! το ισπανικό μας ενδιαφέρει!
16 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mία χαρά στύση είχα και μία χαρά ήταν και η κατανομή του χρόνου.
17 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δυάρια δεν είναι σίγουρα είναι μεγαλύτερα.
19 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστώ για την απάντηση προφέσορα!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7