Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ήμουν μεταξύ Michelle και Jasmine,και οι δύο τους φαίνονται κουκλιτσες, αλλά διάλεξα την πρώτη λόγο του ότι μου φάνηκε περισσότερο εκφυλη από την Jasmine. Από τις φωτογραφίες του γραφείου η κοπέλα κάνει για πόστερ μεγάλου πορνοπεριοδικου αναμφισβήτητα, αλλά επειδή έχουν δει πολλά τα μάτια μου κρατούσα μικρό καλάθι.
Ανοίγω την πόρτα και βλέπω μπροστά μου Μια πολύ όμορφη παρουσία εφάμιλλη των προσδοκιών μου, με χαμόγελο και ναζι.  Πραγματικά η κουκλίτσα είναι πολύ όμορφη, με ωραία ερωτευσιμα μάτια, τα χαρακτηριστικά του σωματοτυπου της είναι αυτά που αναγράφονται στην σελίδα του γραφείου 1.75, ξανθιά, κ.α. Είπαμε δυο τρείς μαλακιες στα αγγλικά, τα οποία είναι τα βασικά αλλά αρκούν για μια συνεννόηση πρωτευοντων όντων. Έπειτα την έφερα κοντά μου, το φιλί της πολύ ωραίο και παθιασμένο, αλλά χωρίς γλώσσα, το Α και το Ω στο φιλί. Να τονίσω εδώ πως η Michelle δεν είναι επαγγελματίας του είδους, διακρίνεται και αυτή από την amature συμπεριφορά της, πίπα με χέρι, να προσπαθεί να αποφύγει την βαθειά διείσδυση κάνοντας κόλπα με την μέση της και τα πόδια της, με εμένα να την καθοδηγω και να την στήνω, που δεν είναι απαραίτητα κακο, αλλά έμπειροι παίχτες θέλουν το κάτι παραπάνω. Δεχτικη στα χάδια μου και στα φιλιά μου, που καθώς της πιπιλαγα τις ερεθισμενες θηλές της αναστεναζε. Τα στήθη της έχουν πολύ ωραία υφή που ομολογουμένως δεν το περίμενα. Ένα πράγμα που όμως απογοητεύτηκα είναι το σώμα της, ενώ στις φωτογραφίες φαίνεται λαμπάδα δεν είναι. Μια ελαφρά κοιλίτσα, λίγο πεσμένος ποπος, λίγο η αγυμνασιά σίγουρα κόβουν πόντους, αλλά το δέρμα της βελούδο και απαλο.
Σαν γενικό σύνολο δεν ενθουσιάστηκα, από την amarure συμπεριφορά της, το σώμα της, αλλά περίμενα αλλά ένιωσα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, LanciaRallye037, mad_max και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2017
Τα 'καλούπια' αυτά σου αρέσουν τελικά περισσότερο...Καπέλο εύγε φίλε μου να περνάς πάντα καλά.
13 Ιανουαρίου, 2017
σιλικόνη ή φυσικό στήθος?

δαχτυλοσκόπηση?
13 Ιανουαρίου, 2017
Ευγε για την κριτική σου. Πολύ διαφωτιστική!!
13 Ιανουαρίου, 2017
Ευχαριστώ πολύ Κ. manioue και Κ. andyj66 για τα σχόλια σας
Φίλε thander το στήθος της κοπέλας αν και φτιαχτο ήταν πολύ καλό και πειστικό στο ζουλημα και στο μέγεθος. Αν και δέχτηκε δάχτυλο τι να το κάνεις φίλε αφού overall το πακέτο είναι υπερτιμημένο
13 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κατάλαβα ... θενκς φίλε
24 Ιανουαρίου, 2017
ρε φιλε σιδερά, πιπα με χερι καλη ηταν? Και πως γινεται?Μεγάλο χαμόγελοΚουλ
25 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε φίλε τι δεν καταλαβαίνεις Μεγάλο χαμόγελο
Η γκόμενά δεν ήθελε να γδαρει το λαιμουδακι της και άρχισε τις χειρομαλαξεις και τις ψευτοπιπες, έπρεπε να της είχα δέσει τα χέρια...Σπασίκλας
Τσιμπουκιες μόνο με στόμα τέλος
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7