Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι μετά από βόλτα , ανέβηκα τα σκαλιά και η υπηρεσία μου είπε ότι έχει νέα φρέσκια κοπέλα την Νικόλ αλλά να περιμένω λίγο να την δώ γιατί είναι στο δωμάτιο . Μετά από μερικά λεπτά εμφανίστηκε στο σαλόνι ένα ξανθοκάστανο κοντοπούτανο ζυμαράκι με το μαλλί πιασμένο πάνω ωραίο κωλαράκι και μικρό βυζί .
Την Νικόλ την είχα πάρει πριν μήνες τον Αύγουστο , τότε ήταν μελαχρινή και ανακοινωνόταν και πρωκτικό...σήμερα το μενού είχε μόνο ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στοματάκι(που δεν έκανε τελικά...). Κοπέλα στο στυλ που μου αρέσει πιο πολύ αποφάσισα να την δοκιμάσω μετά από μήνες .
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο ,φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , έχει μάθει περισσότερα ελληνικά ενώ και η διάθεση της σαφώς ανεβασμένη . Έβγαλε τα εσώρουχα της και ξάπλωσε δίπλα μου , αφού μιλήσαμε λίγο για γιορτές κλπ ξεκίνησε να χαϊδεύει τον πούτσο μου και να ανταλλάσσουμε πεταχτά φιλιά στα χείλη . Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , πήρε μωρομάντιλο και με σκούπισε , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα καλή και σαφώς βελτιωμένη ενώ έκανε και πέρασμα από αρχίδια μετά από προτροπή μου . Γενικά οι πρωτοβουλίες δεν είναι το δυνατό της σημείο αλλά είναι πολύ δεκτική .
Της είπα να γυρίσει σε στάση 69 , το έκανε πρόθυμα , άρχισα να γλύφω το υπέροχο μουνάκι της , όσο την έγλυφα χαμήλωσε την ένταση της πίπας της και γενικά έδειξε να το απολαμβάνει... Χωρίς να την προειδοποιήσω σηκώθηκα και την πήρα μαζί μου , ξαφνίστηκε αρκετά και έβγαλε κάτι κραυγές.... Περισσότερο την έγλυφα εγώ σε 69 στα όρθια ενώ αυτή δυσκολευόταν στο να μου πάρει πίπα έτσι ανάποδα όπως την είχα.
Την τοποθέτησα στο κρεβάτι και της είπα να μου βάλει το προφυλακτικό για να κάνουμε σεξ , της είπα να με καβαλήσει σε ανάποδο cow girl κάτι που το έκανε , την ανεβοκατέβαζα πάνω στον πουτσο μου ενώ στην συνέχεια της είπα να το κάνει μόνη της έτσι καθόμουν και απολάμβανα την θέα από το κωλαράκι της που είναι ωραία , της είπα να γυρίσει προς τα εμένα χωρίς να βγάλει τον πούτσο μου από το μουνάκι της και το έκανε , τώρα ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου πιο γρήγορα , αλλαγή στάσης της είπα να στηθεί στα τέσσερα , πολύ καλό στήσιμο μπήκα μέσα της και την πήρα πισωκολλητά , αρχικά χαλαρά ενώ στην συνέχεια κάθε μου διείσδυση την πετούσε μπροστά αλλά άντεχε το ζυμαράκι συνεχίσαμε έτσι και της ζήτησα να μου πάρει πίπα να χύσω στο στοματάκι της , απάντησε ότι δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα ,αν θέλω στο σώμα , δεν ήθελα να χαλάσω την καλή συνεύρεση λέγοντας της ότι άλλα λέει η υπηρεσία στο σαλόνι κλπ , ξάπλωσα και της είπα να με γλύψει λίγο , μου έβγαλε το προφυλακτικό και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , τώρα χρησιμοποιούσε και αρκετά το χέρι της της είπα να μην σταματήσει αν δεν θέλει να χύσω στο στόμα της και να στηθεί ΄ξανά στα τέσσερα , παίζοντας τον πούτσο μου την έχυσα στα κωλομάγουλάκια της...
Της έφερα να χαρτί να σκουπιστεί και μετά πλύθηκε στον νιπτήρα , φόρεσε τα εσώρουχα της με χαιρέτησε και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 15 λεπτά χωρίς ενοχλήσεις και χωρίς βιασύνες , πιπινάκι με ωραίο κορμάκι όπου εσύ του λές τι θέλεις και είναι δεκτική παρά παίρνει πρωτοβουλίες , εγώ πάντως πέρασα καλά με μόνο ατόπημα για άλλη μια φορά στα μαγαζιά της αλυσίδας την μη συνεννόηση μερικές φορές μεταξύ υπηρεσίας-κοπέλας για το μενού ημέρας....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.028
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού