Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67881
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σκεφτομουν να παω σε στουντιο, αλλα ειπα να ριξω ενα μηνυμα, μια που την ειδα ενεργη. Εστειλα απο εδω, απαντησε αμεσως, μου ειπε στα 90 το μισαωρο με στραπ ον, οποτε κλεισαμε ραντεβου μια ωρα μετα.
Ακριβως μια ωρα μετα εμπαινε στο δωματιο...
Εχει προσωπαρα!! Ειναι γεματουλα, αλλα το σωζει. Με το που μπηκε καταλαβα οτι δεν το εχει με τη γλωσσα, αλλα εχει ορεξη...
Μου εξηγησε οτι εχει κανει μπανιο και πηγε για λιγο στο μπανιο να πλυνει τα ποδια της με δικη της πρωτοβουλια και ηρθε και με αρχισε στα φιλια... Βαθια, με σαλιο, με ωραια γευση, ολα... Μου επιανε τον πουτσο, τον χαιδευε, με εκανε τουρμπο! Ειχαμε βαλει το στραπ διπλα, αλλα ηθελα να το αφησουμε για μετα. Την τουμπαρα κι αρχισα να χουφτωνω την κωλαρα, αυτη επιανε οτι μπορουσε, ολο προσπαθουσε να τον βαλει στο στομα της. Μετα γυρισα κι αρχισανε τα γλυψαρχιδια και τα γλυφοκωλια... εδωσε ρεστα! Στη συνεχεια αρχισε να με ανοιγει με δαχτυλο. Με φιλαγε και με δαχτυλιαζε. Μετα παλι γλυφοκωλι, εκατσα πανω της, επεσα στα 4, τα ποδια ψηλα, αυτη ακαθεκτη. Σε μια τετοια φαση μου εχωσε το δαχτυλο μεσα κι αρχισε να με φιλαει, με πιπωνε, τον καρφωσε ολον μεσα με μανια, τελικα της τα εδωσα ολα στο στομα, με καυλωσε πολυ η προσωπαρα της.. Το μοναδικο μειον ηταν οτι ειχαν περασει 17 λεπτα, και τη ρωτησα: Τι κανουμε; Μου λεει, εχω να παω σε αλλο ραντεβου. Πιστευω οτι θα ξανατελειωνα σε αλλο ενα δεκαλεπτο, στην τελικη δεν καναμε στραπ. Βεβαια περασα πολυ ωραια, οποτε αφου δεν ειχε ρεστα της αφησα 100 κι εφυγα, αλλα το αναφερω ως μελανο σημειο που μου εμεινε.
Φυσικα και θα την ξαναδω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 08, 2017
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Kimi13, airfather και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2017
Αρχηγε, στο προφιλ της λεει, 30 λεπτα= 70 ευρο, εσυ γιατι εδωσες 90; λογο στραπ; η ανεβασε την ταριφα;
28 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστα, λογω στραπ ηταν το +20. Δεν χρησιμοποιηθηκε, αλλα αφου το ειχα ζητησει της το πληρωσα. Αυτη ηταν προθυμη να το χρησιμοποιησει και το εδειξε.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2