Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 20 10
Ξενοδοχεία 31945
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
2.0
Διακριτικότητα
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
θα παραθέσω την εμπειρία μου εδώ.
Επίσκεψη αρχές Σεπτεμβρίου,καλοκαιράκι ακόμα.Αναμονη τίποτα,παίρνω κλειδί από την ξινή πλην όμως καβλιάρα ρεσεψιονίστρια,η οποία καθώς 'εσκυβε να βρει το κλειδί διαγραφόταν η στρινκάρα της και οι βυζάρες της που ασφυκτιούσαν.

Καλή αρχή.Πήρα διανυκτέρευση.Το καλό του εν λόγω χοτέλ είναι για μένα πάντα οι μεγάλοι καθρέφτες παντού,πράγμα που δεν υπάρχει ας πούμε στο ξενοοδοχείο που πηγαινω πάντα(το ΠΡΙΒΕ),όπου υπάρχουν πολύ μικροί καθρέφτες και όχι σε όλες τις πλευρές του δωματίου.Τέλος πάντων γούστα είναι αυτά.

Εδώ αρχίζει το μπέρδεμα.Καταρχήν ΚΕΡΑΣΜΑ ούτε κατά διάνοια,10 ευρώ το κρασί(το μικρό)!!!!ακόμα και το νερό χρεώνεται.Το προσπερνάω,δεν κολλάω στα 10 ευρώ,απλά δείχνει την νοοτροπία τους.

Πάμε στο ΚΕΡΑΣΑΚΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ.Πήρα 2 κοπέλες.Ξεχωριστά.ήρθαν και άλλες 2 τις οποίες ακύρωσα αμέσως.Όταν έφυγε η 4η,με παίρνει η ρεσεψιον και μου λέει

-θα σας στείλω ένα κλειδί από ένα άλλο δωμάτιο το οποίο και θα χρεωθείτε.
-Τι να το κάνω λέω,να κάνω βόλτες σε 2 δωμάτια?
-Ετσι είναι μου λέει,γιατί ανεβηκαν παραπάνω άτομα.
-Λέω μόνο 2 ανεβηκαν ουσιαστικά,οι άλλες 2 έφυγαν αμέσως.

Κατεβαίνω κάτω να διαμαρτυρηθώ και ακόυω το ΑΜΙΜΗΤΟ που μου γύρισε τα μυαλά
-ΜΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ,μου λεει η ρεσεψιον,ΑΥΤΟ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ 2η ΡΕΣΕΨΙΟΝΙΣΤΡΙΑ,ΠΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ?

Της λέω
-Είσαι σοβαρή,με παρακολουθείτε,ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ?Τί ειστε παρθεναγωγείο?

Αφήνω τα λεφτά και του 2ου δωματίου,εκνευρισμένος καθώς η έλλειψη διακριτικότητας είναι θανάσιμο αμάρτημα σε τέτοια μέρη,τα μαζεύω και φεύγω.

Πραγματικά απαράδεκτοι.
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Gianpaolo, travestolagnos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2017
σεβασμος σε εναν απο τους μεγαλυτερους γαμιστρωνες των νοτιων προαστιων...Κουλ

εγω παντως εχω να πω τα καλυτερα για το ολυμπικ, διαχρονικη αξια στην ημιδιαμονη

αν εξαιρεσεις το μικρο μπανιο κατα τα αλλα κομπλε και οι κοπελες παντα ευγενικες
02 Μαΐου, 2017
Εγω πιστευω θελαν οι ρεσεψιονιστ να τις γαμησεις κ αυτες..Κατσικογάμης
Επρεπε να της πεις ελατε να δειτε τι κανουμε..Σπασίκλας
..να δεις μετα που παει η ασεβεια κ η μη διακριτικοτητα.. Γαμήσου
31 Ιανουαρίου, 2019
Εαν ειπαν ετσι,μεγαλο ακυρο!!!!!!!!!!!!!φουλ ακυρο εαν ειναι δυνατονΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός.
31 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΟΥΤΕ ΤΟ ΝΕΡΟ δε κερνανε τι καλο βρηκες εσυ;Money MouthMoney Mouth
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4