Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη κατά της 16:00 και πετυχαίνω Ανδριάνα,πιπινι ξανθό με κορμάρα σκουλαρίκια κι στον αφαλό όμορφο σε φατσούλα το βυζακι μέγεθος χούφτας και να κοιτάζει ταβάνι.
Περίμενα γιατί είχε 2 δωμάτια πριν από εμένα.μπαινει μέσα με καβαλάει και αρχίζει να τρίβει το μουνακι της ενώ φορούσε εσώρουχο στη ψωλή μου.ξεκιναει μετά από λίγο να μου παίρνει τσιμπούκι το οποίο ξεκίνησε ωραία και ζεστά.ξαφνικα σηκώνεται και μου λέει μόνο που θα έρθω από πάνω σου και θα τον βάλω λίγο γιατί με γάμησε ένας πριν και πονάω παρα πολύ,δεν ξέρω τι μου έκανε αλλά πονάω...
Συνέχισε να με τσιμπουκωνει ,πολύ καλό το τσιμπούκι της και αποφάσισα να της τα δώσω στην πίπα μιας και δεν θα γαμαγα..
Βάζω χαμηλή βαθμολογία γιατί θα μπορούσαν να μου πούνε ότι η κοπέλα δεν ήταν πολύ καλά και να μου δώσουν τα λεφτά πίσω.
Πάντως για τα δεδομένα του μεταξιού η κοπέλα από εμφάνιση είναι σούπερ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
protogon4
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
430
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, sexdreamer, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2017
ρε παιδιά μιλάω εξ εμπειρίας με κανονική γυναίκα (χωρίς ίχνος κρέμας κτλ) και 2-3 ώρες να την παίρνεις δεν πονάει! απλά οι τσιγγανορουμάνες το έχουν βρει ως εύκολη λύση για να τεμπελιάζουν και να γελάνε εις βάρος των Ελλήνων.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1