Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την ήλεκτρα την συνάντησα μετά απο προτροπή καλού φίλου-συναγωνιστη.Ηρθε στην ώρα της ντυμένη ωραία φούστα και μπλούζα τα οποία της πήγαιναν
Από κοντά η κοπέλα είναι καλύτερη απ ότι φαίνεται στις φώτο,έχει γυμνασμένο σώμα με μπόλικα τατου τα οποία της πάνε παιχνιδιαρικο πρόσωπο και ταυτόχρονα πρόστυχο με ωραία χαραχτηριστικα.
Στον αγώνα είναι επικοινωνιακη,ευχάριστη στην συζήτηση,καθαρή έκανε μπάνιο στην αρχή και στο τέλος φιλάει με γλώσσα άλλα συγκρατημένα γλύφει στον λαιμό και τις θηλές μετά όμως από παρότρυνση δικιά μου ,η πίπα της δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο και ψηλοχρησιμοποιουσε δόντι αλλά έγλυφε στα μπαλάκια.Στο σεξ ήθελε καθοδήγηση μιας και δεν πήρε πολλές πρωτοβουλίες μια στάση δοκιμάσαμε στα 4 όπου το θέαμα της κωλαράς της ήταν καυλωτικο με εμένα να την σφυροκοπάω σε έντονο ρυθμό με αυτήν να συμμετέχει με έντονες κραυγουλες και μετα απο 10 λεπτα να τελειώνω μέσα της.
Ξανα ντουζάκι απ τους δυο μας λίγη συζήτηση για διάφορα θέματα και κάπου εκεί τελείωσε ο χρόνος.
Συμπερασματικα η ήλεκτρα είναι προθυμη στο κρεβάτι υπακοη αλλά δεν παίρνει και πολλές πρωτοβουλίες λογο του νεαρού της ηλικια της.Επισης δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα και δεν δίνει κώλο όπως αναγράφονται στις υπηρεσίες του σαιτ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, fouxter και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2017
Η μικρη φαινεται πολύ τουμπανο. Την εχω βαλει κι εγω στο ματι. Καταλαβες από που είναι?
10 Ιανουαρίου, 2017
Συναγωνιστή αν κατάλαβα καλά δεν αξίζει τον κόπο, σωστά?
Για το θέμα με την μη τήρηση των υπηρεσιών (απαράδεκτο για επαγγελματίες) μίλησες στο γραφείο?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2