Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
TAGS:πολυ σκιννη...πολυ πετιτ...πολυ γλυκια...αλλα εντελως PSE...αυτο που φοβασαι μην σπασει...σε προκαλει για περισσοτερο....κωλο...ξανα κωλο....ξανα ΜΟΝΟ κωλο...λυσσασμενη πιπα...τον καταπινε...φουλ γλωσσοφιλα.....να σπας 5η ...κ να σου ζηταει κι αλλο!!!!
τα πιο πολλα τα γραφω ηδη...πετιτ σωματοτυπο σαν 16χρονο....γλυκια αλλα λιγο πιο ''μεγαλη εδειχνε'' στο προσωπο απ'οτι στις φωτο....κ ηταν!!!μπολικο χαμουρεμα-γλωσσοφιλο.....πολυ γλυψιμο να γουσταρουμε....κ αφου μιλαγε κ επιανε ΟΛΑ τα καθαρα ελληνικα....συννεοηθικαμε....πουτσα κ ξυλο....κ φαε το πουτσο μου...παρε κ τα χαστουκια σου.κ σ αρεσει κ θες κι αλλα?ΝΑΙ....ο πιτσιρικας χαμενος καπου στο λαρυγγη της αφου δεν τον αφηνε ουτε αερα να παρει....το γλυκο πιπινη φοραγε τουρμπο κ νιτρο τελικα....κ τωρα θα στο χωσω στο κωλο.....ννττρρρρτττ που κανει το κομπρεσερ...πουτανα ολα...ΤΟ ξεκωλιασμα λεμε....κι αλλο...κι αλλο να φωναζει αυτη....παντου κ παντα σε ολες τις στασεις....αθηνας κ περιχωρων....εγω σε 25' τα κλασα...παρτα στο στομα....αυτη μια απ'τα ιδια κ στο 2ο γυρο που εδωσε σοου οταν καρφωνε το κωλο της απο πανω μου ..οπου μ αφησε κ βιντεο να παρω....σιγουρα εκατσε 1'15..αυτη εφυγε μια χαρα....κ εγω ζητησα αναπηρικο για να με κατεβασουν στο γκαραζ..παραλυτος λεμε!!
9-1 ξαναγυρναει ελλαδα ( ισως στο γκλαμουρ η' ισως συνεχισει ως ανεξαρτητη που ηταν και πριν) οπου μενει 1.5 χρονο με πολυ καλα ελληνικα....εγινε κιολας στανταρακι!!!
HAVE FU...CK

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
siou111
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
527
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sgk5150, Kotsos Ntinos, albertontino1 και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2017
στο site άλλες τιμές λέει ......??????
06 Ιανουαρίου, 2017
Και απο βυζι, σπυρί Χμμμ;
07 Ιανουαρίου, 2017
Κόμπακτ πολυεργαλείο φαίνεται.
07 Ιανουαρίου, 2017
Και απο βυζι, σπυρί....σωστα!! ειναι εντελως μινιον σε ολα 1.55 το πολυ!!!αλλα δεν μασαει τπτ...εγω γονατισα κ αυτη σκισε με κι αλλο ελεγε...οδοντογλυφιδα με αντοχες ελεφαντα....110 ελεγε στο σαιτ κ τοσο ειναι...τα εξτρα δεν εγραψα
07 Ιανουαρίου, 2017
Ποια ήταν ως ανεξάρτητη;
10 Ιανουαρίου, 2017
Υπάρχουν κριτικές της όταν ήταν ανεξάρτητη?
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6