Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα μαγκες!Το απογευμα που πηγα ειχε 2 κοπελες ο οικος αρκετοι επερναν την αλλη κοπελα λογικα επειδη ηταν FULL προγραμμα!Απο εμφανιση ωραιο σωμα ειχε ξανδια μακρυ μαλλι ωραια προσωπο αθλητικο σωμα δεν ειχε περιττα κιλα.Φορουσε ενα στρατιωτικο σορτσακι κοντο και με τρελανε Ναι! Περναω μεσα μετα απο 7 λεπτα ηρθε.Βγαλαμε τα ρουχα μας αρκετα κοινωνικη αφου ειπαμε για σχολες για το μελλον για το παρελθον ετσι διαφορα (Εμενα μαρεσει πολυ αυτο)Στα του αγωνα ημουν ηδη καυλωμενος ξεκινησε την πιπα με ρωτησε ενα καποια φαση αν μαρεσει λεω ναι συνεχισε!Μετα ηθελα να κατεβω και εγω ωραιο μουνακι ΚΑΘΑΡΟ...Σε καποια φαση μου λεει γλυφεις πολυ καλα (Δεν ξερω αν ηταν αληθεια Χμμμ; ) Αλλαξαμε 2 στασεις ιεραποστολικη με τα ποδια στους ωμους μου και στα 4α οπου ηρθε το τελος...Εμενα μαρεσε σαν εμφανιση αρκετα και παρα πολυ μαρεσε οτι μιλουσε στο δωματιο δεν ηταν ψρυχρη τερμα οπως αλλες και ας μην ηταν σε υπηρεσιες TOP!! Σιγουρα θα ξαναπαω και θα της πω να γνωριστουμε κ εκτος Έρωτας Έρωτας ΟΟΟμορφη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Ατζελίνα
ChocoGun47
Μέλος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
60
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού