Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163401
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΠορνοΜιρα λοιπον για δευτερη φορα, μοντελε, ψηλο, αδυνατο μωρο με μικρο στηθος και κολασμενο κωλι, τωρα φοραει και σοφιστικε πορνογυαλι. Η τσατσα παιρνει χαμηλη βαθμολογια γιατι αντιμετωπιζει τους πελατες που γυρνανε χρονια στους οικους ως καταντισμενες υπαρξεις ενω ειναι επιλογη μας απλα να πληρωνουμε και να γαμαμε οποια θελουμε αντι να παρακαλαμε, να πληρωνουμε και σπανιως να γαμαμε. Ave Καπέλο
Περασα στο δωματιο και μετα απο λιγο ηρθε το πορνομωρο με ναζιαρικη διαθεση, ηρθε και ξαπλωσε διπλα μου και εκανε κατι πορνοκολπακια για να με καβλωσει, μετα εκανε διαφορα προκαταρκτικα που το κυριο θεμα τους ηταν να τριβεται πανω μου, δεν μου εδειξε να βιαζεται.
Περασμα καποτας και ξεκινημα αγαρμπης, βιαιης πιπας που δεν ειναι το δυνατο της σημειο, την ειχα γυρισει προς το μερος μου και επιανα το κωλι της που ειχε σφιξει πολυ ετσι τουρλωμενο στα τεσσερα. Μολις εγινα πυραυλος ανεβηκε απο πανω μονη της και εκει ηρθε η ωρα να παρει το μαθημα του ο παππους που ηθελε φρεσκο πιπινακι και δεν καθοταν με τις μιλφαρες. Ροντεο φαση, σε καθε πουτσια φοβομουν μηπως μου σπασει τον πουτσο, χτυπιοταν, ετριβε τα βυζια της , ηδονιζοταν μονη της...αρρωστη κατασταση.
Μετα στηθηκε στα 4 στο κρεβατι και με εβαλε να την γαμαω ορθιος οπου κι εκει εδωσα την μαχη του αιωνα. Στο τελος στηθηκε μονη της ιεραποστολικα και με τραβουσε να μπαινω οσο πιο βαθεια γινεται, αλλαζε μονη της τα ποδια πανω μου και δεν δυσανασχετουσε στο ακραιο καρφωμα. Οταν γαμιεται ετσι αρρωστα η γκομενα με κραυγες και πολυ ενεργεια αποσυντονιζομαι και αργω να χυσω αλλα δεν ειπε κατι για τον χρονο. Με τα πολλα εχυσα και σπερμα και μερικα λιτρα ιδρωτα, κοινως εγινα σκατα αγια αλλη μια φορα σε μπουρδελο. Καθισε λιγο μαζι μου για να σιγουρευτει οτι δεν θα παθω καρδιακο και αποχωρησε.
Γενικη εντυπωση καλη αλλα ειναι για xtreme pse γαμησι ,και με μια επιφυλαξη, για τελειωμα εντος των 10 λεπτων. Καποια στιγμη στο μελλον θα την επαναλαβω κυνηγοντας την Μ(ο)ιρα μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μίρα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.500
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mpotofilos, azazel, topscorer και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού