Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116887
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχω γράψει και στο παρελθόν ότι μόνο αν υπάρχει σημαντική απόκλιση της δικής μου άποψης από τις υπάρχουσες κριτικές την γράφω.
Πρόκειται για ένα αξιόλογο κορίτσι στα είκοσικατι, με ωραίο σώμα αλλά πάρα πολύ κοντή, σίγουρα κάτω από 1,60 με τα τακούνια ούτε με πλησίαζε στο ύψος και δεν είμαι μπασκεμπολιστας.
Το στήθος είναι το καλύτερο ατού της, ο κώλος καλός αλλά υπάρχουν ραγαδες. Μείον και ότι είναι τελείως αγυμναστη νέο κορίτσι, κάποιος που την είπε γυμνασμενη την συγκρίνει μάλλον με τον δικό του πατσά, ας πάει σε ένα gym να δει πως είναι η γυμνασμενες.
Περίεργο κούρεμα, τατουάζ και σκουλαρίκια χαρακτηριστικά της ηλικίας μάλλον πρόβλημα όμως αν την κυκλοφορήσεις θα γίνεις θέαμα.
Είναι πολύ καλή στην συμμετοχή και στο στοματικο προσπαθεί.Η πίσω τρύπα φαίνεται πάρα πολύ δουλεμενη αλλά παρόλα αυτά δεν την δίνει. Μειονέκτημα θεωρώ το ότι δεν δέχεται δάχτυλα πουθενά και το ίδιο ισχύει και για το cif μια και έχει καυλιαρικο πρόσωπο και όχι όμορφο.
Αυτά βέβαια ήταν γνωστά αλλά το γενικό πακέτο άφησε την γεύση ότι δεν άξιζε τα 250. Υπάρχουν με τα μισά λεφτά κοπέλες καλύτερης εμφάνισης και με πιο ολοκληρωμένο σέρβις.
Αν θεωρείται πλεονέκτημα και πληρώνετε το γεγονός ότι είμαι Ελληνίδα δυστυχώς δεν είναι, αν και αυτό δεν έχει σημασία για μένα.
Όπως έγραψε κι άλλος τώρα κραξτε άφοβα να πάρετε πόντους να μην σας βάλει σε λίστα, θα πει και η ίδια δεν σε είδα δεν σε ξερω και το έργο συνεχίζεται, 250 ευρώ για κάτι που αξίζει τα μισά βρίσκουν κορόιδα και τα κάνουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kabalaris123, Masazonomaxos, Herculas και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

27 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2016
Πολύ γρήγορη αντίδραση για την... δικαίωση! Ή αλήθεια ειναι ότι δεν την περίμενα τόσο γρήγορη. Συγχαρητήρια! Ο αγώνας (σας) τώρα δικαιώνεται!
30 Δεκεμβρίου, 2016
Μπραβο μαγκα 250 γ μια πιτσιρικα που την εχει δει και δεν κανει ουτε cif ουτε anal ειναι παρα πολλα..και μην αρχισετε πολλοι τις βλακεις περι ελευθερης αγορας...
30 Δεκεμβρίου, 2016
Οταν στα 70 την σκιζαμε μια ωρα και ηταν ολο χαμογελα τωρα βγαζει και γλωσσα στα 250. Ας ειναι καλα τα αγαμητα γκρεμλινς του bou.com
30 Δεκεμβρίου, 2016
με αλλη εκλεισες... σε κοροιδεψανε!!
c35
c35
30 Δεκεμβρίου, 2016
Το οτι δεν ειναι ελληνιδα απο που το καταλαβες τυπε? Οσο για το αγυμναστη. Αλλο πιασηματα και αλλο πατσας που το συγκρίνεις , η τυπισσα εχει πολυ ωραιο σωμα , κωλαρα να πιανεις κ βυζαρες να γλυφεις.. Τωρα αν εχει λιγες ραγαδες στα αρχιδια μας ρε τυπε.. Όλες εχουν. Σεβαστη ομως η κρητικη σου .. Εσυ μπορει να γαμας καλύτερες (και εμφανισιακά) στην μιση τιμη όπως λες..Κεφάλι σε τοίχο! Και το αν αξίζει 250 θα το κρινει η ιδια Καπέλο
30 Δεκεμβρίου, 2016
Το οτι είναι γυρω στο 1.64 το ξερουμε δλδ οτι ειναι λιγο κοντή.. Που και παλι αυτο το ύψος για ελληνιδα ειναι εντάξει. Το οτι δεν ειναι ελληνιδα πως το συμπέρανες? Το ότι δεν κανει πρωκτικό και αυτο το ξερουμε.. Σταματα να κλαις. Πηγαινε στο λιζακι σου που ειναι βφμ , στην Κριτική της λιζας δεν εγραφες για ραγαδες που ειναι και 5 χρονια σιγουρα μεγαλυτερη απο βερ. Το οτι θα την κυκλοφορουσες και θα γινοσουν θεαμα εννοειται.. Θα σε κοιταγανε ολοι και θα λεγανε τι μουνι κυκλοφορει αυτος. Ευτυχως υπαρχουν πολλες κριτικες. Διαβασε τες next time ε? Παρα πολυ δουλεμενη η πισω τρυπα? Κεφάλι σε τοίχο! εγω ξερω οτι δινεις 250 και δεν τα κλαις τυπε .. Που να επερνες καμια απο γραφειο και τα εκλεγες αληθινά τα φράγκα.. Τοτε τι θα έκανες μηνυση στο γραφειο? Χμμμ;
30 Δεκεμβρίου, 2016
Δεν εχουμε συναντηθει!δεν καταλαβαινω γτ γραφεις κριτικη χωρις να με εχεις συναντησει ! Μονο 3 μερες δουλεψα τωρα με συγκεκριμενα ατομα ;) και Δεν εισαι μεσα σε αυτα! Πολλα απαυτα που λες δεν ισχυουν ! Δεν πειραζει μαλλον θα εχεις τους δικους σου λογους για να γραφεις ;)
30 Δεκεμβρίου, 2016
Μάλιστα,ειπες δεν ειναι ελληνιδα,απο που το εβγαλες το συμπέρασμα,γιατι και γω αν και δεν την εχω συναντήσει,αυτο πιστεύω.χμμ τελικα σε ολα επεσα μεσα και ας μη την εχω δει.
B
Blackdove
30 Δεκεμβρίου, 2016
μαρεσει μπηκαν ολοι οι haters να πατησουν like μην χασουνΣπασίκλας και απτο κινητο καταλαθος πατησα κ εγω χαχαΚουλ
30 Δεκεμβρίου, 2016
Με βοήθησε η κριτική σου γιατί ήμουν έτοιμος να κλείσω ραντεβού.Να είσαι καλά
27 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3