Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 370931
Γενική Εντύπωση
 
4.0
Να ξεκαθαρίσω πρώτα πρώτα ότι η κριτική μου είναι καλοπροαίρτη και δεν έχει να κάνει με κακόβουλη θέληση.
Επίσκεψη το Σάββατο βράδυ στο μαγαζί κατά τις 01.00 μαζί με την κοπέλα μου. Κόσμος αρκετός αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Με το που καθίσαμε και ήρθαν τα ποτά, λέω πάω να ρίξω μια ματιά απάνω να δω τι παίζατε. Στις σκάλες την είχε στήσει ο τύπος με το ακουστικό στο αυτί ο οποίος μου λέει ότι δεν επιτρέπεται να πάω ασυνόδευτος. Σε καταλαβαίνω του λέω αλλά να δω μόνο τι παίζεται. Με το που φτάνω επάνω.. νεκρική σιγή. Και εκεί που κάνω να ρίξω μάτι στο δωμάτιο, να σου και άλλος παπάρας με τα ακουστικά να θέλει να με διώξει. Θα φύγω μόνος μου ρε μεγάλε, έτσι και αλλιώς ψυχή δεν υπάρχει.
Κατά τις δύο ξεκινάει το παιχνίδι στο μεγάλο δωμάτιο. Ανεβήκαμε και εμείς να συμμετάσχουμε, και εκεί που πάμε να ξεκινήσουμε, πλάκωσε όλο το μαγαζί να παίρνει μάτι. Λιγούρια οι περισσότεροι, να θέλουν να χουφτώσουν τις παρτουζιάριες που έστηναν κώλο και άνοιγαν τα πόδια να μαζέψουν κόσμο. Μου πέσανε τα αρχί: και ξενερώσαμε. Μαζεύω την δικιά μου και πάμε παραδίπλα να παίξουμε. Παπάρια, με τους πανταχού ματάκιδες. Κατεβήκαμε συνεχίσαμε το ποτό και όταν τελείωσε η παρτούζα και φύγανε οι δύο κοπέλες, άδειασε και το μαγαζί. Τελειώσαμε το ποτό φύγαμε πολύ απογοητευμένοι. Κρίμα το μαγαζί χάλασε γιατί δεν είναι πλέον swinger club. Για μας που μας αρέσει το swinger, θα βρούμε άκρη ελπίζω το μαγαζί να ξαναβρεί σύντομα το παλιό καλό χαρακτήρα του.
Οι απάνω χώροι το αδικούνε πολύ. Πρέπει να διαμορφωθούν από την αρχή.
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, mousatos_32

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2016
φίλος δε θα διαφωνήσω μαζί σου... βλέπεις έχει γίνει μόδα η όλη φάση και μαζεύει κάθε καρυδιάς καρύδι!
μόνο και μόνο από δω μέσα οι μισοί που γράφουν ότι θα πάρουν βυζιτου και θα έρθουν, αν το κάνουν γέμισε με σκατα κόσμο το μαγαζί!
ελπίζω να ξαναβρεί τον χαραχτήρα του όπως λες και συ. Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1