Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Call-Girls 15780
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το γραφειο πολυ καλό και γρηγορη συνεννοηση.
Η Liza δεν ηταν η πρώτη μου επιλογή, ούτε καν η δεύτερη.
Επιλογή μετά από ενημέρωση εκ μερους του γραφείου πως οι κοπέλες που με ενδιέφεραν προσέφεραν τις υππηρεσίες τους σε άλλους συναγωνιστές.
Συνάντηση στο athens prive στη σουιτα 311, γα οσους την εχουν επισκεφθει ξέρουν ότι δεν ειναι στον 3ο όροφο όπως θα πήγαινε η σκέψη σας αλλά στο ισογειο διπλα σχεδον στη reception.
Η Liza ήρθε 5 λεπτά καθυστερημένη μιας και πρώτα έκαε μια βόλτα από τον 3ο.
Όμορφη κοπέλα 26 έως 28, πολύ ιδιαίτερα χαρακτηριστικά προσσώπου που όμως εμένα μου άρεσαν, όμορφο σώμα και τουρλωτός κώλος.
Τα στήθη της στο παιχνίδι με το χρόνο και τη βαρύτητα είναι ακόμα νικητές αν και όταν αργότερα τα μαλάζεις η αίσθηη τους είναι πάρα πολύ μαλακή.
Αυτό που εγώ πρόσεξα με το που μπήκε ήταν ο τουρωτός της κώλος και το πολύ όμορφο χαμόγελο της το οποίο ήταν εκεί σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης μας.
Καλή χημεία μεταξύ μας, δεν μιλάει πολύ καλά αγγλικά, καταλαβαίνει όμως περισσότερα.
Ο πάγος έσπασε μιας και είχα όρεξη, γιατί μου έβγαλε μια καλοσύνη, κατι με λίγα αστειάκια κάτι με χαμούρεμα λες και βγαίναμε ραντεβουδάκι και όχι απευθείας πίπα, σεξ και πάλι απο την αρχή.
Μετά το χαμούρεμα καταλήξαμε να της κάνω ένα γλυφομούνι δίχως τελειωμό και με απίστευτη ανταπόκριση της Λίζας. Το ηφαίστειο έτοιμο να εκραγεί και πάει να με σταματήσει όταν ήταν στο παρα πέντε.
Με κομμένη ανάσα μου λεει this is not fair και πάει να κλείσει τα μπούτια της έτσι ώστε να μην τελειώωσει. Την αγνοώ και συνεχίζω με στόχο να τη δω να χύνει.
Τελείωσε με σπασμούς απίστευτους και φανάζοντας από καύλα. Μόλις ηρέμησε κάπως μου ξαναείπε this is not fair, η απάντηση ερώτηση μου ήταν φυσικά not fair for who? και μου λεει not fair for you, there are rules, you must cum not me.
H συζήτηση τέλειωσε λίγο μετά μιας και ήθελε να ανταποδώσει. Πίπα καλή, η γλώσσα της είναι φιδίσια όμως εγώ δεν τέλειωνα με τίποτα. Με ρωτάει αν έχω καμία προτίμηση σε στάση και της λέω "κάνε ότι θέλεις". Μου έδωσε να καταλάβω ότι της αρέσει η ποικιλία.
Ξεκινήσαμε με cow, reverse cow, doggy, ιεραποστολικο και πάλι cow όπου και τέλειωσε πανυγηρικά για δέυτερη φορά. Πρέπει να μας άκουσε η reception σίγουρα.
Μετά την πρώτη ανάσα μου λέει your dick has the right size for my pussy. Η αλήθεια είναι πως τόσο γρήγορα κορίτσι του επεγγέλματος να τελειώσει 2 φορές (και ακόμη μια αργότερα) μόνο μια φορά ακόμα μου είχε συμβεί πολλά χρόνια πριν.
Θέλοντας απεγνωσμένα να χύσω την βάζω στα τέσσερα και την αρχίζω στο σφυροκόπημα πότε αργά και πότε γρήγορα και εκεί που είμαι στο παρα πεντε να τελειωσω με γυρίζει σε reverse cow και καταλαβαίνω ότι έχει μπει σε ρυθμούς για να τελειώσει.
Ειχα φτάσει σε κατάσταση απελπισίας περιμένοντας την να χύσει πρώτη, ευτυχώς δεν ήθελε πολύ, και έτσι η κατάθεση έγινε ενττός της και ήταν σαν να άδειασα ολόκληρος.
Ντουζάκι και είχε έρθει η ώρα να αποχαρετιστούμε, φιλάκι, χουφτοματάκι για το δρόμο και έφυγε με ένα πλατύ χαμόγελο ακριβώς όπως μπήκε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.458
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, delipas, trikimia και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού